Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Safety 1st Crazy Peps babakocsiról vélemények? fórum

Safety 1st Crazy Peps babakocsiról vélemények? (beszélgetős fórum)


6. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 5. - Muraja)
2018. máj. 8. 09:50
Nem is értem kiknek jó a sok óriási kerekű 15 kilós batár amit árulnak. A buszra nem lehet felvinni, ha igen, elfoglalja az egész babakocsis helyet, emelkedőn tolni nem lehet, a lépcsőzésről nem is beszélve :/
2018. máj. 7. 11:42
Ertem de ez nagyon könyen kezelhetö ! masik unokam nak a Bugabo vagy mi nyavaja neve hogy az a ös barom aki kitlalta es multimillas lett belölle . Telkesen de teljesen diszfunkcionalis mi nap majdnem a masik unokam beboritottam a buszba - mind egy örulet elterjedt ez trend ...
4. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 3. - Muraja)
2018. máj. 6. 20:54
Köszi a választ, megnéztem a márka kocsijait de nekünk valami kevésbé nehéz kell, a 30 fokos emelkedő miatt amire fel kell tolni a kocsit gyerekestől.
2018. máj. 6. 20:27
Unokamnak van egy nagyon jo marka a mano mar 4 eves lassan de meg szivesen bele ugrik . Normalis kerekei vannak , gyerek benne elfer kenyelmesen az elsö vagy hatso kerekei nem elik a sajat " eletuket kicsit draga de nagyszeru klaszika es kenyelem . A neve Hesba azt hiszem nemet - autoba i slehet össze rakni .
2018. máj. 6. 10:27
Szeretnénk egy esernyőkocsit is a babánknak ami nem dög nehéz, nem annyiba kerül mint egy újszülöttkocsi és van kupolája... Ez a modell tetszik, de persze sehol nem lehet kipróbálni. Fontos még, hogy minden felületen tolható legyen mert a mostani kocsit legszívesebben kidobnám a szemétbe mikor az első kerekei nem fordulnak ha járólapon tolom. A falra mászok a susogó hangtól amit kiad... Szóval ha valakinek van Safety 1st Peps v Crazy Peps kocsija, megírná a tapasztalatait?
2018. máj. 6. 10:21
Safety 1st Crazy Peps babakocsiról vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook