Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rugós hinta, de mikortól? fórum

Rugós hinta, de mikortól? (beszélgetős fórum)


7. Mariann7533 (válaszként erre: 6. - Bbetti25)
2009. dec. 30. 19:47
Igen ez mind igaz.
2009. dec. 30. 19:15

[link]

"Rugós hinta: a rugós hinta fejleszti az egyensúlyérzetet és erősíti a lábakat, a babának pedig remek szórakozás, viszont nem hátráltatja a mozgásfejlődést, mint pl. a holdkomp."

2009. dec. 30. 19:10
Köszönöm az eddigi válaszokat! A bébikompot mi sem akarjuk használni! Már van hinta (a nővérem kislányától), tehát meg sem kellene venni!
2009. dec. 30. 17:48
A bébikompot én sem támogatom,nekem három gyermekem van,de egyiket sem tettem bébikomba,egyszer kaptunk,de el is adtuk.Viszont a rugós hintát szerették,abban van igazság,hogy hamar kinövi,de nagyon jókat ugráltak benne.És nyílván nem éjjel nappal van benne a gyerkőc.
2009. dec. 30. 17:42
Szia.Én öt hónapos kortól használtam.Szerintem ez attól is függ,hogy mennyire erős baba,és mennyire tartja magát.
2009. dec. 30. 17:41

hagyd a csudába,semmi értelme. pont annyira hasznos mint a bébikomp: semennyire,ellenben nagyon drága és hamar kinövi a gyerek. plusz lehet h nem is jön be neki a dolog,pár barátnőm járt így.

vegyél sima kishintát az ajtófélfára,azt minden baba szereti. nem fejleszti a járást a rugós hinta,sem a bébikomp,sőt!

de ha gondolod olvasd el ezt a kis cikket is,egy olyan anyuka írta,aki tapasztalt ez ügyben


[link]

2009. dec. 30. 17:25
Arra lennék kíváncsi, hogy van -e valamilyen előfeltétele mikortól lehet használni?! P. tudjon ülni vagy állni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook