Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rugós hinta! fórum

Rugós hinta! (beszélgetős fórum)


2009. okt. 9. 18:42

Nekünk tálcás van, és nagyon örülök neki! A lányom most volt két éves, hathónapos kora óta megvan, és imádja!

A tálcás azért jobb, mint a sima, mert én sokszor tettem elé játékot vagy kölesgolyót, és eleszegetett egyedül; jobban kihasználható.

2009. jún. 17. 22:27
Nekünk is sima van,de én jobban örültem volna a tálcásnak,mert Így ha megunta az ugrálást nem tudott játtszani.Márpedig szeretett volna játtszani,mert amelyik játékát fel tudtam akasztani a hintára,azzal játtszott szÍvesen.Az én lánykám is csak addig használta,ameddig nem tanult meg járni.
6. OlíviaAnna (válaszként erre: 1. - 6505bfef2e)
2009. jún. 15. 15:53
Simát, ajtófélfára rögzíthetőt!!! Sokkal jobb, szabadabban és nagyobbakat tud benn ugrálni, plusz ez éppen ugrálásra szolgál, nem kell oda foglalkoztató asztal. Ha adsz e-mail címet, küldök képeket a miénkről. Olívia óriási viháncolásokat csap benne. Jó ha minél nagyobb súlyra valót veszel, a miénk max. 12 kg-ig használható és ezt bizony már majdnem elértük... :-( A rugós hintának köszönhetően Olívia hamarabb ugrált páros lábbal a járókájában (persze kapaszkodva), minthogy mászott volna. :-)Remek és hasznos találmány, a mi kislányunk rettentően élvezi.
2009. jún. 15. 14:29

Szia!

Mindkét lányom használta, sőt még a rokongyerekek is hozzánk jártak ugrálni.:) Nagyon imádták. A miénk tálcás volt(Neonato), használtan vettem az egyik aukciós oldalon. Újat (ez csak saját vélemény) nem érdemes venni, mert egy minőségi hinta elég húzós, és a használt is nagyon szép állapotban van, nem amortizálják le a gyerekek és ha szerencséd van, harmadannyiért hozzájutsz.

Ha megunta az ugrálást a gyerkőc, a tálcára pakoltam neki pár csörgőt, jól elszórakozott, hangját sem lehetett hallani...csak amikor kivettem.:)

A 15 kg-os változatról annyit, hogy a 2 éves 14 kg-os lányomat a 13 kg-os is megbírta, úgy hogy a huga is benne ült, viszont az ajtófélfa nem volt rájuk kiképezve...inkább az nem tartott.

Ja, még valami! Csak akkor ültesd bele, ha már stabilan tud ülni!

2009. jún. 15. 14:26
Szerintem simát érdemes, mert a gyerek többnyire ugrál, hintázik és nem játszik benne. legalábbis nekünk tálca nélküli volt, és nem hiányzott.
2009. jún. 15. 14:26

Nekem micimackos rugos hintám volt ajtofélfára lehetett tenni furrás nélkül kislányom imádta és sokat erősődett vele a lábizma tudott ugrálni is benne és fa lehuztam nem ért le a lába akkor hintázni:)

Szerintem 10 Kg.bőven elég ha veszel Lídia most 17 honapos és 10 kilo de már rég nem használja olyan egy éves koráig fogja ha nem tanul meg menni .......addig lesz érdekes neki:)

2009. jún. 15. 14:24
Szia! Mi használtuk,karácsonyra kaptuk, de nekünk nem nagyon vált be. Nem maradt el benne túl sokáig a lánykám.
2009. jún. 15. 14:20
Most készülök rugós hintát venni a kisfiamnak, 8 és fél hónapos. Érdeklődni szeretnék, hogy aki használ, hogy és melyik vált be? Tálcásat vegyek vagy simát? Érdemes-e olyat venni, amit 15 kilóig lehet használni? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook