Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rosszindulatú daganat kivétele után baba vállalás! fórum

Rosszindulatú daganat kivétele után baba vállalás! (beszélgetős fórum)


2012. máj. 6. 12:25

Sziasztok!

Köszönöm a hozzá szólásokat!

Nem én vagyok a beteg hanem a párom és sajnos nem fagyasztotunk le spermát!a kemon túl vagyunk most voltunk a Pet CT és pénteken meg tudjuk az eredményt!Bizzunk benne hogy nem lesz rossz!!

Csak az a baj hogy már nagyon benne vagyunk a korba a baba válalásban.Varga féle gyogygombát eszi meg a koalidot cseppekbe!

Most röviden ennyi!!

Még egyszer köszönöm!!

2012. máj. 3. 16:34
A kemoterápia előtt remélem fagyasztottatok le spermiumot a párodtól. Azzal bármikor lehet menni lombikra. Ha ez nem történt meg, kicsit necces a dolog, mert kemo alatt és után nem igazán lesznek életképes ondósejtek. Esetleg donorral lehet még megpróbálni.
2012. máj. 3. 16:29
Úgy hallottam egy orvostól, hogy csak 5 év tünetmentesség után nylivánítják az ilyen betegeket gyógyultnak, mert bizony könnyen kiújul. Ha nem is ennyit, de szerintem mindenképp várjatok vele.
5. virus2008 (válaszként erre: 1. - Rózsa111)
2012. máj. 3. 16:24
Én várnék 3-5 évet,mert könnyen kiújulhat.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Szila5)
2012. máj. 3. 16:20
Rippeléknél a csaj nagynénje adott petesejtet mivel a csajnak kivették mind a két petefészkét.
2012. máj. 3. 16:18

Erről a Rippel házaspár jutott eszembe, hogy ők milyen módszert használtak, nem tudom, de érdemes lenne ráguglizni ( asszem lombik volt a kezelések után).

A csökkentett deutérium tartalmú vizet, az avemart, a varga féle gyógygombákat, és a Gyuri bácsi teáit valamint a szódabikarbónás kezeléseket választanám, kutatnám hasonló helyzetben.

Mielőbbi teljes gyógyulást és egészséges kisbabát kívánok Neked!!! Gondolok Rád, sok erőt, kitartást és pozitív gondolatokat!

2012. máj. 3. 16:02

Szia!

Nőgyógyászati daganatod volt? Kapsz valamilyen kezelést?

2012. máj. 3. 15:59
Sajnos mink ebben vagyunk benne!És a véleményeteket szeretném meg tudni az is lehet hogy nem csak mi vagyunk ebbe a cipőbe!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook