Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz álom! fórum

Rossz álom! (beszélgetős fórum)


39. PöttyösPanka (válaszként erre: 37. - Dd9dec5381)
2018. júl. 18. 13:35
Én is meg szoktam halni álmomban. A legintenzívebb az volt, amikor szemtől szemben fejbe lőttek.
38. PöttyösPanka (válaszként erre: 36. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 13:34
Én is hallottam már, hogy az álmokban nincsenek színek. Nem tudom, ezt ki terjeszti, de határozottan állíthatom, hogy igenis vannak.
37. dd9dec5381 (válaszként erre: 36. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 13:34

Tényleg nem degradalasbol, de semmi kulonleges nincs ezekben. Vannak emberek - mint en is- akiknek sokkal intenzivebb az alomtevekenysege. En havonta egyszer biztosan meghalok,olyan korulmenyek között, olyan kidolgozottsaggal es részletességgel, hogy egy pszichothriller rajzfilm hozzájuk képest. A legutobbi ugy kezdődött hogy egy halaltaborba hurcoltak hónapokra, majd onnan jutottam el nagy nehezen a halálba. Fel napig a hatása alatt voltam, de aztán tultettem magam rajta.

Ha az alomcsapda megnyugtat, tedd ki, de hidd el, haja szala sem fog gorbulni a gyerkednek.

2018. júl. 18. 13:27

Eddig azt hittem,hogy az előző életeimet álmodom meg!Annyira valós megtörtént történetek!

Azt mondják az álmainkba nincsenek színek,de még magam is meglepődöm,hogy vannak!

35. Piroska52 (válaszként erre: 34. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 13:13
Komolyan, megírod a címed privátban már holnap küldöm is .
34. gilingalang (válaszként erre: 31. - Piroska52)
2018. júl. 18. 13:07
Komolyan?Nagyon köszönöm!Főleg, ha kapni kell azt nem is tudtam!!!
33. gilingalang (válaszként erre: 32. - Piroska52)
2018. júl. 18. 13:06
De édes!!!Ez olyan jó!
32. Piroska52 (válaszként erre: 29. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 12:59

Ez fordítva is működik az én lányom 120km-re lakik de képes felhívni hajnal kettőkor.

Masszi csak hallani akartam a hangod, rosszat álmodtam.

És aztán alszunk tovább.

Anyák vagyunk így müködünk.

31. Piroska52 (válaszként erre: 28. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 12:52
Nekem van ha szeretnéd küldök egyet.
30. Guruljka (válaszként erre: 28. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 12:51

Jaj, de jó, hgy szóbahozod!


Az álomcsapdát ajándékba kell kapni.


A fiam kapott egyet egy jóbarát kislánytól, de ő nemigen tudott mit kezdeni vele, nekem adta. Azt se tudtam mi az, de az ágyam fölé tettem.

Eltelt egy idő, feltűnt, hogy jobban alszom. Rákérdeztem, mit is mondtál, mi ez? -Álomcsapda. :D


Hát nem vagyok hiszékeny, de nálam mintha működne.

29. gilingalang (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2018. júl. 18. 12:50

Minden nap beszélünk nagyon hiányzunk Neki és Ő is Nekünk!

Tudod iszonyatosan szerencsések vagyunk,hogy ilyen gyerekünk lett!!!

Minden este megköszönöm az ajándékomat!!!Minden este az angyalokat kérem,hogy vigyázzanak rá!Tudom nem mindenki hisz az angyalokba,de Én igen:-)

28. gilingalang (válaszként erre: 26. - Piroska52)
2018. júl. 18. 12:48

Az volt elhiheted!!!Lehet veszek vagy csinálok egy álomcsapdát!


Nincs olyan este,hogy ne álmodnék!Minden a régi házunkba történik és anyu az 7 év után is ott van az álmomban!!Jó és rossz esetben is!

27. Guruljka (válaszként erre: 24. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 12:45

Édesanya. Aki vagy.


Fáj a szíved és rémeket látsz.

Hívd fel azt a gyereket este!

26. Piroska52 (válaszként erre: 21. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 12:44
Mindig retteg az ember a gyerekei miatt, és álmodik olykor olyat, amitől megrémül, így ébredni borzasztó.
25. gilingalang (válaszként erre: 23. - Százas Evelin)
2018. júl. 18. 12:44
Lehet...!Köszönöm szépen!!!
24. gilingalang (válaszként erre: 22. - Guruljka)
2018. júl. 18. 12:43
Nem mulasztottam el semmit, ha csak a zsákjába lekicsinyedve elmenni vele az nem egy mulasztás volt!
23. Százas Evelin (válaszként erre: 21. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 12:37

Nyugodj meg, nem jelent semmit. Idővel majd úgyis megnyugszol.

Talán csak az a megfoghatatlan aggodalom öltött testet az álomban, amit mindenki érez, ha a gyerekéről van szó.

22. Guruljka (válaszként erre: 19. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 12:34

Mindenki félti a gyermekeit.

Ebből adódóan álmodunk rosszakat is.


De most mondd meg, mégis mit lehet tenni érted? Megrémültél. De ha ott lennék melletted, se tudnék mit mondani.

Ha bigott vallásos lennék, azt mondanám, a gonosz ijesztget téged, de nem vagyok bigott.


Nem lehet, hogy úgy érzed, a gyereked látogatása alkalmával elmulasztottál valamit, és tudat alatt emiatt hibáztatod magad?

21. gilingalang (válaszként erre: 20. - Százas Evelin)
2018. júl. 18. 12:31

Nekem is volt egy babám aki 2 napig volt velem:-(Sajnos orvosi felelőtlenség miatt halt meg!

Ez 24 éve volt!


Most 23 éves lesz a fiam novemberben.

Nagyon féltem,lehet az,hogy visszament váltotta ki ezt az álmot?Hm nem tudom,de ennyire konkrét és valós álmot nem éltem még át!

2018. júl. 18. 12:28

Nini, még egy álmos fórum.

Én szeretem ezt a témát.

Az első picimet elvesztettem, csak két napig élt.

Utána volt egy olyan álmom, hogy egy csecsemő lebegett valami bolygó felszínén a tengerben, később meg egy akkorka babát öltöztettem, pelenkáztam, hogy az valami ujjnyi volt, alig tudtam hozzáférni.

Nyilván összefüggésben volt az álom a történtekkel, de ugyan mit üzent volna? Feldolgozási folyamat, ez csak ennyi volt.

19. gilingalang (válaszként erre: 18. - Guruljka)
2018. júl. 18. 12:27

Semmilyen ezo-izét nem olvasok!

A gyerek most volt itthon Angliába él!

Nagyon féltem soha ilyen élményem nem volt dátumot is mondott 3.hó 3.napja 3 óra 14 perc!

Nem értettem az ,hogy egy hónap!

18. Guruljka (válaszként erre: 17. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 12:21

Én is álmodtam a fiam halálával és annyira valós volt, hogy még ébren is azt hittem egy darabig, hogy igaz.

Hogy még társalogtál is az üzenethozóval, az pláne fura, de esetleg kevesebb ezo-izét kellene olvasnod.


Nyugi.

17. gilingalang (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2018. júl. 18. 12:16

Nem követném!


A gyerekem halálát közölte egy alak akit nem ismertem fel!!!:-(

Sokat álmodom,de ilyen típusú üzenet és ilyen valós álom még nem volt!

egy hónapja van még és ennyi ezt mondta és kérdeztem,hogy ,ha ez megtörténik mi van,ha öngyilkos leszek,mert azt nem bírom ki!Azt mondta,hogy akkor lekerülök,azt is kérdeztem,hogy minden életben Ő a gyerekem?Igen volt a válasz!Soha ilyet nem éltem át 1*44 órakor riadtam meg és annyira hatása alatt vagyok azóta is!!!

16. gilingalang (válaszként erre: 10. - 16b5d6ae34)
2018. júl. 18. 12:12
:-(Jaj remélem nem lesz semmi!
2018. júl. 18. 12:11
Nem vagyok babonás, de most mégis félek. :(
14. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - 16b5d6ae34)
2018. júl. 18. 12:03
Ezért nem érdemes hinni a jeleknek, jóslatoknak. Most akkor napok óta rossz érzésed van, mert tudod, hogy valaki meg fog halni. De nem tudod, hogy ki, mikor, hogyan. Megakadályozni sem tudod. Akkor meg mi értelme van előre "látni" egy rossz esemény bekövetkeztét? Hogy már jó előre tönkre tegye a napjaidat?
13. Guruljka (válaszként erre: 10. - 16b5d6ae34)
2018. júl. 18. 11:47

A rossz érzésed generálta az álmot.


A tudatalatti mindig jól működik, csak idővel megtanuljuk elnyomni. Vagy nem jól használjuk.

12. Guruljka (válaszként erre: 3. - Gilingalang)
2018. júl. 18. 11:46
Akkor vagy követed, vagy nem követed. Számít ebben valamit a fél világ nyilvánossága?
11. dd9dec5381 (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
2018. júl. 18. 11:41
Igy van, a zöme feldolgozó álom, ha mégsem, azok mindig szimbolikusak. Van hogy a tudatalatti játéka.
2018. júl. 18. 11:40

Szinte soha nem emlékszem az álmomra.

Soha nem foglalkoztatott, hogy van-e benne igazság, vagy nincs.

Most éjjel álmodtam... kristálytisztán láttam, éreztem, ahogy az egyik fogam -jobbról a második- elporlad és a helyén egy lyuk, a nagy semmi lesz. Nagyon rossz érzés volt, mert álmomban is tudtam, amit régen, még gyerekkoromban meséltek, hogy halált jelent. Állítólag anyukámnak mindig bejött :(


Rossz napjaim vannak... napok óta az van bennem, hogy valami rossz történik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook