Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz álom! fórum

Rossz álom! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
757. Piroska52 (válaszként erre: 756. - Gilingalang)
ma 20:29
aludj jól,
ma 20:27
Ciánoztak?Aludjatok jól!Álmodjatok szépeket!
ma 10:40
Hol van mindenki?Szunyáltok:-)
ma 09:23
Nem emlékszem az álmomra!
753. gilingalang (válaszként erre: 751. - Százas Evelin)
tegnap 20:23
Ezek pillanatok tesznek azzá akik vagyunk!
752. gilingalang (válaszként erre: 751. - Százas Evelin)
tegnap 20:21
Vannak pillanatok,amik felbecsülhetetlenek az életünkben!
751. Százas Evelin (válaszként erre: 750. - Gilingalang)
tegnap 20:10

Ez tényleg nagyon vicces. :-)

Én tudtam, hogy benn vagyok a sátorban, de lehetett onnan látni az égboltot.

És akkor úgy beleéreztem az időbe, pontosabban abba, hogy az nem létezik. :-) Különleges érzés volt. :-)

750. gilingalang (válaszként erre: 749. - Százas Evelin)
tegnap 19:55
Jaj ahogy olvastam eszembe jutott egy vicc! Ot voltál a sátorba nézted az eget és azon gondolkoztál hova tűnt a sátor?
749. Százas Evelin (válaszként erre: 748. - Piroska52)
tegnap 17:40

Ez is már egy ilyen végtelen pillanat volt. Nagyon fogékony vagy erre. :-)

Én legelőször 16 éves koromban érzékeltem, hohy az idő végtelen. Egy KISZ táborban, egyedül voltam a sátorban. Láttam az eget, kora este volt. És akkor. Abban a csendben, egyedüllétben, nyugalomban. Ünnepi pillanat volt, soha el nem felejtem.

748. Piroska52 (válaszként erre: 746. - Százas Evelin)
tegnap 15:57

Barcelónában Évivel ketten voltunk,

de ugye neki mindenhol vannak ismerősök,

ők jóval arrébb beszélgettek angolul,

úgysem értettem volna,de minek üljek ott mellettük,

néztem a vizet,az embereket,közben szálltak le sorban a repülők,

messze bent a vizben hatalmas hajók voltak,

csak néztem ,azon gondolkodtam milyen porszemek is vagyunk,

747. gilingalang (válaszként erre: 746. - Százas Evelin)
tegnap 15:52
🌈👍
746. Százas Evelin (válaszként erre: 743. - Piroska52)
tegnap 15:36
Az a végtelenség érzése, nagyon hívogató. Már megszólít az ami majd lesz... Reméljük, nagyon reméljük, hogy majd az jön. Finom, végtelen boldogság, beteljesülés. :-)
745. Százas Evelin (válaszként erre: 744. - Piroska52)
tegnap 15:33
Én is tűröm. :-) Tudom, hogy iccaka az anyjuk mellé bújnának... aztán én vagyok csak meg.
744. Piroska52 (válaszként erre: 742. - Százas Evelin)
tegnap 15:14

nekünk is van kettő kicsi ,itt születtek,

az anyjuk már nem nagyon foglalkozik velük,igy hát az öreg Mici cica mellé bújnak,az me tűri,

két eszement kis macsek,

743. Piroska52 (válaszként erre: 741. - Százas Evelin)
tegnap 15:11

én sokszor álmodok nagy vizzel,vagy folyóval,

félek a viztől,Barcelónában láttam a tengert,végtelen volt és gyönyörű kék,

de az Északi-tengert is láttam viharban,szürke volt és félelmetes,

de az én lökött párom azért megmártotta a lábát benne,

ha már ilyen messze eljött,annélkül nem megy haza,hogy ne lépjen tengervizbe,

742. Százas Evelin (válaszként erre: 740. - Gilingalang)
tegnap 15:05
Hát ezeknél az állatkáknál alligha van viccesebb, meg barátságosabb, meg mellékesen pofátlanabb. Irtó kíváncsiak, nekik mindent látni, tudni kell, de elolvadok tőlük, annyira hízelegnek, amikor hoztuk (egy hete) akkor ezt még nem csinálták, nyilván az én igényem miatt teszik. Jól teszik. :-) Eleven kis pamacsok, nem is kell álom, jobb ha ők ébresztenek a motoszkálásukkal. Elillan az álom. Próbálom helyrepofozni, nem megy. :-) Majd azért odafigyelek.
741. Százas Evelin (válaszként erre: 738. - Gilingalang)
tegnap 15:00
Én azt nem nagyon ismerem. Lélekben talán hallom. A nagy víz látványát imádom, nagyon megnyugtat. De nem a tenger végtelenje, csak egy nagy folyó, aminek átlátok a túlpartjára. De ha vízzel álmodom, akkor mindig csak kis szigetekkel körbevéve, nagyon kék, nagyon barátságos víz...
740. gilingalang (válaszként erre: 737. - Százas Evelin)
tegnap 14:47

Amíg anyu élt mindig volt macskánk!Volt egy mama cica,akkoriban nem volt divat,hogy megműtsék a cicákat!Annyi kölköt még nem láttál amennyi az szült!

Volt két szerelem cicám Matyi és Misike!Vicces volt amikor Misikének kajabáltunk, mert a szomszédunk is Misi volt:-)

739. Piroska52 (válaszként erre: 734. - Százas Evelin)
tegnap 14:47
A gyerekek szerették is,csak én nem annnyira, de azért én is beültem melléjük homokozni pedig jaj de nem szerettem.
738. gilingalang (válaszként erre: 735. - Százas Evelin)
tegnap 14:43
jajjj,de imádom aztat:-)És a tenger/óceán hangját!Nincs az a hang ami helyettesíti azt!
737. Százas Evelin (válaszként erre: 733. - Gilingalang)
tegnap 14:42

Én már elfáradok őket nézni. Lököttek? Nem lehet kivenni a rugót. :-) Még szerencse, hogy a fiam meg a menyem feljár lefárasztani őket, játszanak velük, különféle macska játékokkal. Én azt nem szoktam, egyfolytában csak dédelgetnék. :-) Ahhoz nem mindig van türelmük, bár mostmár egyre több, és igénylik is.

Az egyik macs a fiamé, a kandúr, neki vettem, neki szántam. Persze az most a "hatalmas". :-) Nem hagyja ott a tálat. A kisebb nőstényke az hamarabb. Sarfanek, és Tüncike. :-)

736. gilingalang (válaszként erre: 734. - Százas Evelin)
tegnap 14:42
Jó,hogy emlékszel az ovis évekre!Biztos,mert nem telt el olyan sok idő:-)
735. Százas Evelin (válaszként erre: 732. - Gilingalang)
tegnap 14:39
Nehogymár homokviharra gondolj. Csak a finom, meleg, lábujjak között átjövő, tiszta homokra. :-)
734. Százas Evelin (válaszként erre: 731. - Piroska52)
tegnap 14:38
Én imádtam a homokozót ovisan. Ámbár mindig felfáztam.
733. gilingalang (válaszként erre: 729. - Százas Evelin)
tegnap 14:35

Aludni kell nem hallgatózni:-)

Édesek amikor párban vannak!!!Olyan lökött dolgokat tudnak tenni:-)

732. gilingalang (válaszként erre: 728. - Piroska52)
tegnap 14:34
brrr azt Én sem szeretem!De,ha nyaralni mennék ami mostanság nem úgy néz ki,akkor a tengerpartnál eltekintek attól,hogy nem szeretem a homokot!Főleg a homokvihart!
731. Piroska52 (válaszként erre: 730. - Százas Evelin)
tegnap 14:30
Az ovis homokozót a fütőnk tartotta rendben, soha nem volt baj vele csak én útáltam a homokot.
730. Százas Evelin (válaszként erre: 728. - Piroska52)
tegnap 14:17

Az nagyon mocsok kis gyerek, amelyik dobálja a homokot a többiek nyakába, meg rombolja a várakat. Megmutatkozik a későbbi énje.

A homokozóban lehet betegséget is kapni a cicusok ürüléke miatt, vigyázni kell.

Az én pici fiamnak is volt, de nem homokozós korszakban, még előtte. Soha ne legyen semelyik kisgyerek beteg, az valami borzasztó.

tegnap 14:14

Most irigyellek titeket, egy foszlány sem marad az álmomból, a kismacska léptekre figyelek... Irtó édesek, nagyon jólesik ilyesmire ébredni. Valamit valamiért. Csak az egyik az enyém, hamarosan át kell majd adnom a kandúrkát a fiamnak, de az csak párban megy, én ugyan el nem választanám őket egymástól.

Nem is adom át, majd átmennek maguktól, ha akarnak.

728. Piroska52 (válaszként erre: 727. - Gilingalang)
tegnap 14:11

Alighanem,csak arra vágyom, sivatagra,nomeg homokra.

Egy dolgot útáltam az oviban,a homokozót.

Volt olyan gyerekünk aki mindíg telerakta a zsebét homokkal,rá kellett figyelni hogy kirázzuk a ruhájukból a homokot,mikor mentünk ebédelni.

Most is hallom ahogy recseg a talpam alatt.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook