Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz álom! fórum

Rossz álom! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2724. Százas Evelin (válaszként erre: 2721. - Gilingalang)
tegnap 20:59

Mostmár a mostani kéró is kezd bekúszni az álmaidba. Talán te is kezded már otthonosabban érezni ott magad. :-) Általában olyan helyszínek jelennek meg - ami ilyen kis hétköznapi álomnak tűnik, - amit kedvelünk.

Na, én délután meg a konyházás után még kisfákat is ültettem a kosztosem segédletével, illetve hát inkább én voltam a segéderő. Meg a beagle kutyus, az valósággal megvadult az örömtől, hogy földmunka van... :-)

Félig-meddig őmiatta is kellett az eddig cserépben lévő oszlopos fácskáimat földbe rakni, mert a kertben az ő áldásos jelenléte óta dől, borul minden, ami csak borulni tud. :-) Nameg három teremni nem hajlandó kisebb fát amúgyis le akartam cserélni, azoknak a helyére, meg plusz még egy helyre be lettek ásva az oszlopos fáim.

Jó kis délután volt. :-)

Majd azon a wellness álmodon még gondolkodom kicsit. De én szerintem annyira nem ismerem - nem is kell ismernem - a zuraddal valókapcsolatodat, hogy abba az álomba különösebben érdemes lenne belegondolni kívánni. Az elég "személyes" álomka volt. :.)

2723. Piroska52 (válaszként erre: 2722. - Gilingalang)
tegnap 15:13

hát ez jó hosszú,az tuti,

de nagyon szeretem,

2722. gilingalang (válaszként erre: 2718. - Piroska52)
tegnap 14:53

ne felejtsem el ezt a címet:)

Ha befejeztem a Malcomot, akkor bele akarok kukkolni ebbe a sorozatba is.

2721. gilingalang (válaszként erre: 2719. - Százas Evelin)
tegnap 14:52

Már én is csak foszlányokra emlékszem.

De ott voltam a mostani házunk hátsó részében.

2720. Piroska52 (válaszként erre: 2717. - Gilingalang)
tegnap 13:05

én is takaritottam, meg függönyt raktam fel,

nem akart odaférni a létra,

megint szűk volt a hely,

2719. Százas Evelin (válaszként erre: 2717. - Gilingalang)
tegnap 12:52
Ja, álom azért volt. Emlékszem hogy volt, de arra nem, hogy micsoda. :.)
2718. Piroska52 (válaszként erre: 2715. - Gilingalang)
tegnap 12:49

egy kicsit,megnézek egy boston legált,aztán visszmegyek még egy kicsit a konyhába,

kiteregettem de gyanitom nem stárad meg semmmi,igen szomorú idő van,

kellene eső nagyon,

2717. gilingalang (válaszként erre: 2716. - Százas Evelin)
tegnap 12:49

Jól van drága.

Felmentés elfogadva:-)

Csak olyan csöndben voltatok, hogy azt hittem senki nem álmodott ma.

2716. Százas Evelin (válaszként erre: 2713. - Gilingalang)
tegnap 12:47
Jaj, nekem meg most a sorozatomat "kell" néznem, még jó hogy hosszúak a köztes reklámok, tudok egy-két hsz-t írni. :-) Meg nekem is bokros háztartási teendőim vannak. Nem lehet mindig csak neten lógni... :-) (Sajnos.) :-)
2715. gilingalang (válaszként erre: 2714. - Piroska52)
tegnap 12:44
Pihenj:-)
2714. Piroska52 (válaszként erre: 2712. - Gilingalang)
tegnap 12:30

na ne má,nekem is,

most jöttem be a konyhából,

kicsit pihenek,

tegnap 12:07

Piroska és a többiek merre?

Nagyon nincs itt senki.

tegnap 09:16
Húúú takarítós álmom volt és most először a mostani házban voltam.
2711. Százas Evelin (válaszként erre: 2710. - Piroska52)
tegnapelőtt 14:07
Csak megpróbáltam kitalálni a gép észjárását. :-)
2710. Piroska52 (válaszként erre: 2708. - Százas Evelin)
tegnapelőtt 14:03
Na szép ha már az is trágár.
2709. Százas Evelin (válaszként erre: 2705. - Tumbo)
tegnapelőtt 14:00
:-)
2708. Százas Evelin (válaszként erre: 2707. - Piroska52)
tegnapelőtt 13:59

Én a múltkor valami hsz-ban minden egyes pirossal áthúzott szót lecseréltem amikor trágársági figyelmeztetést kaptam, nem találtam ugyan annak őket, de alá voltak pirossal húzva. De egyre csak ott maradt a piros tábla, hogy nem küldhetem így el. A legeslegutolsó aláhúzott volt az. Autób.u.z.i. Az trágár. :-) Hát tényleg. :-)

A cinege cipőjében ott van kétszer, hogy "ci". Duplázva az ugyebár női mell. Az igen trágár szó, tényleg. Biztos összevonta valahogy a technika. :-)

2707. Piroska52 (válaszként erre: 2703. - Szederke66)
tegnapelőtt 13:38

Nos,megkérdeztem.

Az volt a válasz ők is jót nevettek rajta,és mondták hogy a rendszer,vagy mi a csuda rosszul értelmezte.

2706. gilingalang (válaszként erre: 2702. - Piroska52)
tegnapelőtt 12:57

:-)

Az a büdös cinege cipője:-)

2705. tumbo (válaszként erre: 2698. - Százas Evelin)
tegnapelőtt 12:28
én meg a kolombusz lennék,de félnék,hogy kihánynék mindent.
2704. tumbo (válaszként erre: 2700. - Piroska52)
tegnapelőtt 12:26
az enyémet is,ha emlékszem.
2703. Szederke66 (válaszként erre: 2702. - Piroska52)
tegnapelőtt 12:24
Mi a trágár kifejezés abban a versben?
2702. Piroska52
tegnapelőtt 12:21

na erre varjatok gombot,a múltkor egy másik állandó fórumomba be akartam irni,hogy összel a kicsiknek,mindig mondogattam a ,,,Cinege cipőjét,,,

hát nem engedte elmenni,mert hogy trágár kifejezést tartalmaz,

2701. Piroska52 (válaszként erre: 2689. - Gilingalang)
tegnapelőtt 12:16
csatlakozom,
2700. Piroska52 (válaszként erre: 2683. - Százas Evelin)
tegnapelőtt 12:15
az enyémet nyugodtan fejtegetheted,
2699. tumbo (válaszként erre: 2697. - Százas Evelin)
tegnapelőtt 11:18
én soha nem voltam egyik szomszédomnál sem.reggel elmegyek az anyámékhoz kávézni,nekem az a félóra bőven elég.az anyám panaszkodott az öcsémnek,aki kb.10 percig volt ott,hogy nem törődök vele,gubbaszkodjak ott szótlanul az ágya szélén?vagy a széken,ha kijön.mondtam a húgomnak,hogy néha lelkiismeret furdalásom van,hogy nem főzök rá,mondta ne legyen.főtt kaját alig eszik,csak kolbászt,meg az ötezer forintos szalámit.meg persze paradicsomot,kerül,amibe kerül.
2698. Százas Evelin (válaszként erre: 2696. - Tumbo)
tegnapelőtt 10:31
Nem, én a Colombo vagyok. :-)
2697. Százas Evelin (válaszként erre: 2694. - Tumbo)
tegnapelőtt 10:30
Rám is szokták mondani. :-) Mert én nem szeretem, ha hozzám csak úgy beállít valami szomszéd, az engem zavar. Eleve olyan kapcsolatot "építek", ami azt eleve kizárja. Mégcsak azt sem szeretem, ha az utcán akar feltartani (a nemrég meghalt egyik szomszédasszony volt ilyen) valaki a beszédáradatával, úgyhogy én is magamnakvaló vagyok. :-)
2696. tumbo (válaszként erre: 2692. - Százas Evelin)
tegnapelőtt 10:19
nem is vagy te kolombóné.
2695. Százas Evelin (válaszként erre: 2687. - Gilingalang)
tegnapelőtt 10:14
A "felhatalmazásod" értelmében válaszolok: igen, szerintem azt jelenti. A felhőtlen örömre való vágyódást jelenti szerintem szimbolikusan a szilveszter. Az aközben látható, tapasztalható szépséget a dekoratív nő. Hogy ebben pillanatnyilag akadályoztatva vagy (hosszas munkahely változtatás, vagy egy-egy munkafeladat bosszantó jellege) - azt meg a kényszerű cipő keresés szimbolizálja, rengeteg más holmi között kell azt keresni, közben nem vehetsz részt teljes odaadással az örömben, nem lehet felszabadultan jó kedved emiatt, - na valami ilyesmi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook