Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rossz álom fórum

Rossz álom (beszélgetős fórum)


2012. júl. 20. 17:54
gyerek korom óta álmodok töbnyire rémeset.viszont eljutottam arra a szintre hogy fel tudom 98%-ba ébreszteni magamat ha nagyon rosszat álmodom.Ilyenkor el kezdem mondani magamba hogy ez nem a valóság ébredj fel és felébredek viszon van amikor direk nem ébresztem magam mert tudni akarom mi lesz a vége:)pl egy hete álmodtam meghalt nagyanyámról,mostoha nagyapámról és drágya nagypapámról hárman ültek egy házba és engem vártak egy bocsánat kérésre,nagypapám(apai ágon)lett volna aki a jó oldalt képviseli viszont a bocsánatkérés szégyenből elmaradt...Mindhárman meghaltak ebből csak nagypapámat szerettem.
16. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - F08844d0fd)
2012. júl. 20. 17:38
Egy nyugtató tea jót tenne, nem álmodnál ilyeneket, tudnál aludni tőle.
15. 74f8c12b8e (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2012. júl. 20. 17:21

húha:S

kicsit ijesztően hangzik..Azért megköszönöm,ha megírod,majd máshol is utánaolvasgatok.

14. bnedora (válaszként erre: 13. - 74f8c12b8e)
2012. júl. 20. 15:20
Megírhatom priviben, de ezt a parkinson-kórban szenvedők szedik. Én a nyugtalanlábak-szindróma miatt kapom.
13. 74f8c12b8e (válaszként erre: 11. - Bnedora)
2012. júl. 20. 14:20
Megkértdezhetem,mi ez a gyógyszer? (én is rengeteget álmodom,fárasztőt,nyomasztót,pedig 6 után csak ritkán eszem)
12. Zsuu:)
2012. júl. 20. 11:46
Nekem is volt nemrég egy olyan időszak,amikor nagyon rosszakat álmodtam,szinte minden éjjel...általában azt,hogy éjjel követnek és le akarnak szúrni...volt olyan,hogy mentem egy sötét utcában,jött velem szembe egy teljesen normális,átlagos külsejű nő és amikor mellém ért,előrántott egy kés és le akart szúrni vele...akkor olyan is volt amikor azt álmodtam,hogy meghaltak a szüleim...vagy hullákkal álmodtam...nagyon nagyon rossz volt ez az egész,mert éjjel miután felébredtem nagyon féltem...és tényleg nyomasztó volt...
2012. júl. 20. 11:41
Én, újabban szedek egy bizonyos gyógyszert, amitől kevesebb ideig alszom, kipihenve ébredek. Álmaim könnyedebbek, kellemesebbek, mintha egy más dimenzióban élnék. Azért néha előjönnek rosszak is, mint a minap, amikor pisztollyal fenyegettem másokat. Szerintem nehéz megmondani, hogy ki miért álmodik rosszakat. Amikor teli hassal fekszem le, akkor éppen ennivalóval álmodom, és nem biztos, hogy pont akkor jönnek elő a rosszak.
10. 7636c30290 (válaszként erre: 1. - F08844d0fd)
2012. júl. 20. 09:00

Nem terheled meg a gyomrod elalvás előtt?

Mert akkor lehet hülyeségeket álmodni,az már biztos! :)

2012. júl. 20. 08:33
Egyszer megöltek álmomban.Ráadásul kínhalálall haltam....
2012. júl. 20. 08:21
Én is mindenféle olyan dolgokat álmodom össze,főleg olyanokról akik már nem élnek és visszajöttek.Apukámról,aki este az udvaron anyámnak énekel,amit soha sem hallottam még." Hogy szép asszony vagy,sohasem lehetsz boldog." Ezt még én sem hallottam soha.De honnan vettem én is?A gyerekemről sose álmodom,de megálmodtam valaha,hogy lakást kapok anno 34 évvel ezelőtt.Tényleg úgy volt,2 héten belül.
7. Sirga (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. júl. 20. 08:18
Dettó :)
2012. júl. 20. 08:17
Én is a nagyobbik fiamról álmodtam rosszat, elesett és egy penge nagyon csúnyán elvágta a térdét, szóval biztosan volt valami... :(
5. Trinitas (válaszként erre: 1. - F08844d0fd)
2012. júl. 20. 08:15
Ez mondjuk a legrosszabb, mikor az ember a gyerekéről álmodik ilyet :(
2012. júl. 20. 08:15

Lehet valami csillagállás van, most én is rosszat álmodtam... elsüllyedt egy hajó, rajta az egykori legjobb barátnőmmel, egy másik ismerősömmel.

Ott voltam a roncson utána.. egy csomó halott ember.. tök nyomasztó..

2012. júl. 20. 08:11

Sziasztok!

Éppen nem régen meséltem el a férjemnek, hogy mit álmodtam. Nagyon nyomasztó rossz volt. Álmomban sokszor dolgozom, pedig már nyugdíjas vagyok. Volt egy főnökasszonyom, aki egy nagyon rosszindulatú asszony volt és ott tett alánk, ahol tudott. Sajnos beteg lett és meghalt. Nos vele álmodtam az éjjel és azt, hogy álmomban is nagyon kínzott és mindenáron azt akarta, hogy adjam már vissza a kölcsönadott papucsát! Hát ez érdekes, mert soha nem adott nekem papucsot, de akkor is olyan rossz, nyomasztó volt.

2012. júl. 20. 08:02
Én minden éjjel álmodom, és gyakran rosszakat.
2012. júl. 20. 07:57
Sokszor rosszat álmodom. Ma pl. háború félét álmodtam és elvitték a fiaim.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook