Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rossmann képelőhívás fórum

Rossmann képelőhívás (beszélgetős fórum)

2010. dec. 11. 11:02
Én már hívtam elő ott képeket. Nos, az ára tényleg jó. De, ha hosszú távon is élvezni akarod a képeidet, és 10 év múlva nem egy megfakult képen akarod keresgetni magad, akkor menj máshova. Mert van ennél sokkal jobb minőség is.
2010. dec. 10. 20:09

Ma pont ezzel küszködtem 2 órát!

A dm-ben 19 ft ha 250 db-ot rendelsz!

2010. dec. 10. 18:45
Ha neten töltöd fel, akkor jelzi, hogy milyen minőségű a kép, azt hiszem, hogy ha zöld jelzést kap, akkor az a jó. Nekem eddig nem volt gond velük, illetve sokszor a dm-nél rendeltem, de gyanús, hogy ugyanaz a cég, mert teljesen egyforma a menete. Ha neten adod le, akkor azt is tudod ellenőrizni, hogy mennyibe fognak kerülni a képek, és kiválaszthatod, melyik üzletben vennéd át, és e-mailt is küldenek majd, hogy elkészültek a képek.
3. ani792 (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. dec. 10. 18:37
Szia! Ha nem jó minőségűek a fotók akkor nem tudnak ők hibátlan képeket elő hívni. De ha nem vagy megelégedve a minőséggel nem kell elvinned, a képeket. Nincs belőle semmi gond. De nem szokott probléma lenni a képek minőségével
2. berhukri (válaszként erre: 1. - Dallam'75)
2010. dec. 10. 18:31
Én szoktam, és neten szoktam leadni a rendelést. A képek olyan minőségűek, amilyet leadok. Ha eleve pixeles a kép, akkor ők is csak pixelesre tudják csinálni. Ha jó minőségűt hívatsz elő, az olyan lesz mint ha akárhol máshol hivatnád elő.
2010. dec. 10. 18:27

Sziasztok!


Hívatott elő már képeket valaki a Rossmann-nál? Hogy működik, mikor kell visszamenni érte? Minőség milyen? Nagyobb mennyiségről van szó, ugyhogy nem mindegy a minőség és az ár, de azt sem szeretném hogy az legyen hogy olcsó húsnak híg a leve :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook