Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rihanna féle frizura kinek tetszik?Milyennek találjátok? fórum

Rihanna féle frizura kinek tetszik?Milyennek találjátok? (beszélgetős fórum)


8. Pegasus0629 (válaszként erre: 6. - Feher tulipan)
2009. márc. 22. 20:53
Amilyen Neked van olyanra gondoltam.
2009. márc. 21. 16:29
Neki nagyon jol all, mert telt, noies az arca.
2009. márc. 21. 14:07
Melyikre gondolsz,a mostani tepett rovidre,vagy pl amilyen nekem van,a bubis?:)Nekem tetszik mindketto!
2009. márc. 21. 13:57

Jól néz ki, biztosan neked is jól áll.Bár én hosszóhaj párti vagyok, mégis azt mondom, hogy mindenki olyan frizkót hordjon, ami megy az egyéniségéhez.

Ha te ezzel a hajjal érzed jól magad, akkor hajrá, ne hallgass másra.

Szerintem Rihannának is jobban éllat a hosszú haj, mert azzal volt egy bizonyos kislányos bája, amit ez a haj már nem ad vissza. De ez csak az én véleményem, attól, hogy van akinek nem áll jól, neked még tökéletes lehet.

2009. márc. 21. 13:55
Rihanna-nak sűrűn változik a haja.Most éppen valami rövid tépett neki azt hiszem,nekem kicsit olyan pánkos beütése van.A Tóth Gabi haja pont olyan most.Te a bubira gondolsz?
2009. márc. 21. 13:47
Én sem tudom milyenre gondolsz...
2009. márc. 21. 13:36
tegyél fel képet és akkor láttják de hosszú vagy a rövid stilusa?
2009. márc. 21. 13:23
Ma vágattam le a hajam Rihanna frizurára,és nekem nagyon bejön ez a fazon,pedig sokmindenkinek nem tetszik és próbáltak lebeszélni róla.Most meg már mindenki azt mondja nagyon jól áll:)Kinek mi a véleménye erről a hajfazonról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook