Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rheumatoid artritisz és terhesség fórum

Rheumatoid artritisz és terhesség (beszélgetős fórum)


15. Amina5 (válaszként erre: 14. - Julcsika74)
2013. máj. 6. 10:25

Szia!

Köszönöm, hogy írtál. Minden info hasznos:) Remélem én is majd a szerncsésebbek közé fogok tartozni..

2013. máj. 3. 13:03

Szia! Én artritises /sokízületi gyulladás/ voltam, amikor teherbe estem, 4 mg szteroid,voltaren volt előírva, de a terhesség elnyomta a betegséget teljesen, így nem nagyon szedtem gyógyszereket.A lányom 27 éves egészséges felnőtt nő,2 gyermek anyukája :)

Remélem megnyugtat !

Julcsi

13. Amina5
2013. márc. 20. 11:10

Teherbeeséskor szedtetek szteroidot?

Sokízületi gyulladásosok, Aki volt ezzel terhes(tehát nem terhesség alatt alakult ki) megoszthatná hogy mivel kezelték előtte,terhesen és utána!Köszönöm ha írtok, és konkrét gyógyszereket is!

12. Amina5
2013. febr. 6. 12:35
Hallottam erről én is, mondjuk elég brutál és nem is olcsó.Azért lehet egyszer kipróbálom ha nagyon muszály.
11. naty77
2013. febr. 5. 13:23
Jártam tavaly hidegkamraba volt egy lány aki babát tervezett. Már túl volt sokféle lehetőségen, a biológiai terápian is. Mindent abbahagyott és a hidegkamraba járt csak. Ami nagyon jó,én is tapasztaltam.
10. Amina5
2013. jan. 16. 14:33
szoptatni tudtatok vagy inkább elkezdtetek gyógyszert szedni újból?
2013. jan. 11. 16:30
és van olyan aki mondjuk biológiai terápia után esett teherbe?
2013. jan. 9. 16:55
Terhesség alatt semmit nem szedtem, igaz, akkor még nem is tudtam, hogy artritisem van.
7. 376ca6d064 (válaszként erre: 4. - Amina5)
2013. jan. 9. 13:46
Nem.Sem előtte,sem közben...Azt olvastam,hogy a terhesség,szülés után rosszabbodik ez a betegség.
2013. jan. 9. 13:32
de arthritisre? Én gyógyszer nélkül menni is alig bírnék...
2013. jan. 9. 13:29

Semmilyen gyógyszert nem szedek rá, pedig közel 25 éve szenvedek benne. Marad a fizikoterápiás kezelés évente egyszer.

A Cataflam, Diclofenac és tárai csak arra jók, hogy mérgezd a szervezeted... A reumatológus fôorvosnô sem szed rá gyógyszert! Ezt elsôkézbôl tudom!

2013. jan. 9. 13:13
és milyen gyógyszereket szedtetek előtte, avagy közben tudtatok e egyáltalán valamit szedni?
2013. jan. 9. 12:20
Szia.Én is reumás vagyok,pontosabban hipermobilitás szindrómám van.Mindig fájtak az izületeim,dee az időjárásra,erre-arra fogtam.Tavaly novemberben szántam rá magamat,hogy orvoshoz forduljak.Napi 2.szer szedek Aflamilt(Szlovákiából vagyok,nemtudom van e ilyen gyógyszer.)Terhességem alatt nem volt vészes a fájdalom,de a szülés után(3 éves a fiam)dupla annyira fájt.Hogy viselem?Rosszul...vannak napok,amikor még a tárgyakat fogni is kínlódás.
2013. jan. 9. 12:12

Meg kell tanulni együtt élni ezekkel a tünetekkel.

Télen erôsödnek, nyáron csökkennek a panaszok.

Ez a betegség senkit nem kímél: mindegy, hogy királynô vagy administrátor... Amennyiben zenész vagy sebész, varrónô, stb., akkor vége a hivatásának.

2013. jan. 9. 10:49

Sziasztok!


Aki reumás és terhes vagy szült már, az megoszthatná velünk a tapasztalatait!Milyen kezelést kaptok, kaptatok? Hogy viseltétek lelkileg, fizikailag?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook