Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Reményt vesztve fórum

Reményt vesztve (beszélgetős fórum)


15. LoLiNa (válaszként erre: 1. - Gyurcika)
2008. márc. 5. 13:21
hát ennek igy semmi értelme... úgy ahogy van új életet kéne kezdened, mert az hamar elszáll... :(
14. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 13. - Gyurcika)
2008. márc. 5. 11:15
Szerintem a feleséged bepasizott. Megunta a háziasszony szerepet, és túl jó voltál neki. Hagyd, csinálja amit akar, te pedig kezdj új életet. Egy ilyen nőre a helyedben nem apellálnék. Nincs értelme.
2007. dec. 12. 20:29

Megprobáltam részletesebben leirni.



Az én problémám,2 ével ezelőt kezdödött.A párommal 11 éve vagyunk eggyütt.Magamrol anyit tudnák mondani,hogy nagyon szeretem a páromat és a gyerekeimet,nem dohányzom,nem iszom és nem csajozom,nem járok kocsmába munka után a párom és a család,nekem ők okoznak örömet.a szexuális életünk kiegyensujózott,a sexualitásban és az egymásnak való örömszerzésben nagyon oda figyelek a páromra,mindig kielégitem maximálisan,és az a fontos számomra hogy örömet okozak számára.Az élet más területein is oda figyelek hogy,kedves és megértő legyek vele,és ne bántsam meg.örömet érzek ha simogatom,ha megölelem,ha megpuszilom,és ugyanugy kivánom,mint 11évvel ezelőtt.És tisztelem mint nőt.Az első 7-8 évben én dolgoztam egyedül,és ő othon volt a gyerekekkel,majd 3évvel ezelött elment dolgozni,az első évben minden jól ment,és láttam rajta hogy,nagyon szereti,csinálni.mindent megbeszéltünk hogy mivolt a munkahejen,majd másfél év után egyre többet beszélt arrol hogy,a fiuk igy,mijen jo bokolnak,körülötte vannak,nem tulajdonítotam neki nagy dolgot mert egy bübályos,teremtés és soha nem vettem rajta észre hogy bármivel is megbántana.Majd az egyik este azt monta,hogy képzeldel a koléga nöm azt monta hogy,felhív téged hogy minden férfit magamnak akarok a cégnél.Hát atartalom is fájt de az előadás modban volt abaj,majd mindig a fiukról beszélt,hogy viccelödnek célozgatások vannak,stb.Ért egy olyan lelki csalódás hogy úristen az én kicsim ijen,az nem lehet.Meg kérdeztem töle hogy ezeket most miért mondja nekem,nagyon rosszul esik.azt monta ne haragudjak csak egy kicsit féltékennyé akart tenni.Majd egyre több tulóra,hétvégi munkák,és közbenn céges fényképeszkedéseken,nem csak csoport képeket hozott haza hanem,férfi kolégákkal deréknál átölelve képeket is.Ahogy teltek a hetek egyre nehezebben tudtam,kiverni a fejemből ezeket a dolgokat,és esténként megkérdeztem töle hogy,ő mitszolna hozzá ha a munkahejemen lányokkal fényképezgetnék,és minden este a koléga nökröl beszélnék,azt monta hogy bizonyára rosszul esne neki.Majd egyre jobban azt éreztem hogy nem vagyok számára,elég fontos,a munkaheje teljesen megváltoztatja.Ha hazajött mindig magával volt elfoglalva,álandoan magát nézegeti.Kétségbe esésem a honapok alatt nagyon megviselt és kértem hogy váltson munkahejet mert nem jó,környezetbe került.Az első évben mindig arrol beszélt hogy a koléga nöik rossz kapcsolatban élnek,a férjuk elhanyagolja őket,isznak,kocsmáznak,durván bánnak velük.Éreztem azt hogy az én kedvesem akaratán kivül felveszi azt a stilust amiben van egésznap,Azok a nök akiket elhanyagolnak othon azok persze hogy ,férfi kolégákat közelebb engedik magukhoz,de hát ök nem bántanak meg vele senkit.Meg kérdeztem a párom hogy szerinte az természetes dolog hogy,ő a munkahején nem tud határvonalat huzni.Azt monta hogy eljön kers másik munkahejet,szeret nagyon nem akar megbántani.ez jól esett mert én mindig,odafigyelek rá,és az ojan szeméjekkel akikre tudtam,hogy féltékeny megszakitottam minden kapcsolatot.De annyira szeretem és annyira tudok örülni mikor látom hogy boldog,hogy azt montam maradjon.Nagyon jó érzés volt hogy láttam mennyire örül és boldog.És ő megigérte hogy nem válal tulórát.Majd egy párhonap mulva megint kezdöttek a tulórák,egyre többet éreztem magam rosszul ez véget,ugy éreztem ha az igéretét ijen hamar megszegi akkor,minden más is lehet hogy maradt ugy ahogy volt.Montam neki hogy lelkileg nagyon kivagyok,csak a tulórákat ne.Itt volt az hogy nagyon rám förmett ojan felháborodottan,azt monta nem akar erről beszélni.én idegileg már nagyon kivoltam a munkámra,már nem tudtam koncentrálni,a gondolataimat a munkehejéről nem tudtam elterelni,és teljesen össze omlottam,a fönököm haza küldott.majd mikor probáltam neki elmondani hogy mit,érzek akkor dühös lett,és azt monta hogy az amit mondott hogy a koléganője ide telefonál,az azért volt mert a rádiot a fiuk neki adták oda.Hát nem nyugottam meg,mert éreztem hogy nagyon megváltozott,ha ölelgettem vagy pusziltam akkor,nem nagyon viszonozta keztem ugy érezni hogy nem vagyok számára fontos,és ez nagyon megviselt.esténként elmontam hogy mit érzek,egy kicsit képzelje a hejembe magát,hogy neki ez hogy esne,az monta hogy rosszul.Akkor miért csinálod a pároddal,kértem hogy jöjjön el hallani se akart rola.A csalódás egyre nagyobb volt,de esténként már azt monta,hogy unja már mindig ez a téma,De vegyem tudomásul hogy nem jön el.Ez nagyon fájt,majd bekötötték az internetet és felkerült az iwiwre és a myvipre.Egyre több ismerös férfi kolégák,osztájtársak,rokonok,barátok.Eleinte keveset de késöbb egyre többet töltött a gépelőt,és kezdtem magam egyedül érezni és az hogy nem vagyok fontos egyre erőssebben éreztem.A munkaheji problémát pedig,már nemis tudtuk megbeszélni,mert mérgesen azt monta hogy nem érdekli.Azt tudni kell hogy én ha mentem edzeni,mindig arra is figyeltem hogy ne unatkozzon,montam neki hogy menj át a barátnödhoz,vagy jöjjön el velem.tehát probáltam a kedvébe járni.Nekem mindig az okoz boldog ságot hogy ha látom rajta hogy boldog.Ha elmentem valahova akkor ha azt montam hogy 1 óra mulva jövök ,és valami közbejött akkor ha csak félorát késtem akkoris felhívtam hogy ne aggodjon.De ő egyre többet,csinálta azt hogy megjött a munkábol,átszaladok a barátnömhöz sietek,persze montam érezd jól magad,haza jőtt este 10órakkor.Este én vártam és probáltam neki elmondani hogy kivagyok teljesen ,azt monta fáradt majd holnap.Hát egyre sürübben és egyre többet járt a barátnőjéhez,én megkérdeztem hogy nem szeret velem lenni,vagy valamivel megbántottam.Montam neki hogy az nem baj hogy hétvégén reggel átmegy kávézni,de ha este jön haza az már baj föleg ugy hogy nem telefonál,hogy ne aggodjak.Megkérdeztem tölle hogy ha én elmennék edzenni és telefonálás nélkül este jönnék rendszeresen haza,akkor az hogy esne neki azt monta szarul.Hát akkor mi a baj kérdeztem megint dühös lett hogy,állandoan panaszkodom már jó hogynem a barátnőjéhez sem mehet át.Montam nem arrol van szó csak van egy párod 2 szép fiad velük is kellene foglalkozni egy kicsit.Én ha kértem menjün el fagyizni,akkor nem mert fáradt,ot perc mulva hivta a barátnője akkor már nem volt az.kikészültem teljesen a munkaheje nevére csak rá gondoltam és rosszul lettem,esténként szerettem volna megbeszélni,de dühöslett.Majd egyik délután jöttem haza,bezárkozott a fürdőbe hogy nézzem meg a gépemet és magyarrázzam meg hogy mi az,bekapcsoltam kaptam egy alexandra nevü virust levélben amejben az ált,hogy a fájl kiterjesztést elkukdtem,majd holnap beszélünk.Mivel nem tudtam mivan rá kattintottam és össze omlot a rendszer egy virus volt.Kijött a fürdöbőől dühosen kérte hogy magyarázzam meg hogy ki az az alexandra teljesen kifordult magábol.Na gondoltam ha ennyire félt akkor most talán megtudom vele értetni hogy mit érzek mikor,a fiukrol beszélt és hohy azzal hogy nem figyelrám mijen méj lelki problémát okoz.Megint dühöslett és a dolog lezárva.Montam neki üljunk le és beszéljuk meg én részemről egyszerü volt,mert nekem csak férfi ismerőseim vannak,mert az az egy aki gyerek korom ota,barátom volt azt ő riválisnak érezte és megszakitottam vele a kapcsolatot.De neki elég sok férfi ismerőse van montam neki hogy,légyszives mondja el hogy ki kicsoda,az iwiwen,elkezdte mondani hogy osztájtárs koléga szomszéd,ez jól esett de meg kellet kérdeznem,hogy ugye kicsim nincs,közte régi szerelmed,monta nincs jó lezártuk.Majd egy hónapra rá gépet telepítettem,és találtam agy levelet amejben,az ált szia baba örültem a levelednek,hogy vagy a te régi nagy szerelmed xxy.Egy világ omlott össze bennem,nem csak a tartalom miatt hanem hogy nem volt őszinte,ezzel csak az erősödött bennem hogy nem vagyok fontos számára,és már egyáltalán nem figyel rám.Haza jött megkérdeztem töle hogy szerinte,normális dolog az hogy van egy kedvesed és régi szerelmeddel levelezel,azt monta ez egy gyerekkori dologvolt,és azért nem monta meg hogy ne bántson meg,Montam neki hogy akkor énis levelezhetnék a régi párommal,de mégse teszem hogy ne okozzak fájdalmat,és nem tartom azt jonak hogy ezt tette.Majd pekhemre a gyomrom egyre jobban,fájt elmentem orvoshoz,tükrözés ultrahang.közölték a májam nagyobb mint kellene,vérvétel volt 16 csillagom,monták a májfunkciok nem jok.1hónap diéta full stressz.Pánik szerű rosszullétek,korház kezelés.mind ez mellet a párom eggyutt érzése is hiányzott.Volt hogy bevittek a sürgösségire és monta az orvos hivjam a kedvesem és jöjjön be,felhivtam és azt monta neki a munkáját elkel végezni,meg nincs bent az aki kiléptetné.Hát nem esett jól.De végül is 5hónap beteg állomány után,kiderult a májamnak semmi komoly baja.De a betegséggel és a kapcsolati problémával küzdeni nehézvolt nagyon.Na végre munkába áltam,kéthetet sem dolgoztam mikor monta a párom hogy,bemegy vásárolni a városba.montam rendben.Majd küldte az smst hogy hogy már javában nézelődik,puszi majd sietek.Hazajött megkajáltunk elvoltunk.Másnap vasárnap felkeltünk elkezdett ruhákat válogatni,zsákokba kérdeztem mit csinál monta a régi ruhákat kiszanálja levisszük a karitasznak.Megfözött,megkajáltunk.Két héttel ezelött beadta a felmondását a munkahején,gondoltam rá kérdezek.És akkor mondta hogy nem adta be,hazudott,meg nem vásárolni volt hanem kivette az albérletet és elköltözik.Kérdeztem miért azt monta,megfojtom a szeretetemmel,meg nem érzi hogy annyira szeretne hogy eggyütt lakjunk.Könyöröktem hogy beszéljuk meg sirtunk,beszélgettünk.Majd a gép elé ült és egy kollégáját meg akart mutatni,hogy szinpatikus neki már egy három hónapja sokat beszélgetnek,már arrol is volt szó ha én nemlennék lehetne köztük valami.Hát szarul esett hagytam pakolni.De egy zsákután nem pakolt monta fáradt majd holnap munka után.Este összebujva aludtunk Reggel ment a munkába csokoloztunk.Délután hazajött beszélgettünk,én kérdeztem a kolégárol azt monta hogy csak azért monta hogy elfogadjam hogy elmegy.Kedden reggel megin munkába indulás elött csokok,majd 10ora fele telefonált hogy megbeszéljük ne idegeskedjek.Haza jött beszélgettünk hogy eljön a munkahejéröl és tudja hogy vele van a baj de megoldjuk.Szerdán 11orakkor felhívott hogy jön a teherautó 5re költözik,4re menjek érte a munkahejére.Elmentem érte megraktuk a teher autot,bementem velük segitettem kipakolni,mikor végeztünk.megkérdeztem most mivan monta hogy egyedül akar lenni egy kis magányra van szüksége,Fogjuk fel ugy mintha külföldön lennék,eggyütt vagyunk csak külön alszunk.Haza mentem a kisfiam jött velem.Másnap bementem a kisfiammal,megcsináltam a zárat mert szorult.Vettem nekik poharakat mer az nem volt a lakásba.Haza jöttünk,felhívott hogy szeret ne idegeskedjek minden rendben lessz,küldött sms t hogy neharagudjak rá de most ő saját magával is küzd ijenkor ok nélkül bánt meg ojan embereket akiket szeret.Rajtam a bizonytalanság lett urrá.A munkahejemről haza küldtek hogy szedjem össze magam egy kicsit.Jött a hétvége sütöttünk föztünk,csokok sex minden normális volt.Montam neki hogy beszéljük meg mert sok az üzemanyag költség,meg a telefon számlánk(a kettő 50000ft)Monta most még nem érzi hogy összekelene költöznünk.Montam még két hetet vagyok szabin addig valahogy kihúzom de utánna mennem kell melozni.Meg beszéltük hogy 2hét mulva költözök.Az első hét eltelt minden este bent voltunk a fiammal,a gyerekek örültek montuk nekik hogy jövőhéten már eggyütt alszunk.Esténként nagyon szép sms eket küldött.tele voltam reménnyel.A második héten kérdeztem hogy akkor minden oké a hétvégén költözöm,monta persze.Kedden mikor bementem este elég rossz kedve volt,nem jó érzésem volt kérdeztem mi a baj monta hogy fáradt.Kérdeztem biztos igen de ingerült volt.Hazamentem jött az sms csak a végéről hiányzott hogy szeretlek.Felhivtam mi a baj monta semmi legyek nyugott ne kombináljak.Szerdán elkeztem csomagolni este egy kocsi cuccomat bevittem,hát nem volt kedves nem ölelt,grimaszokat vágott.Éreztem valami bajvan,megkérdeztem de aztmonta fáradt.Haza érve pakoltam a többi cuccomat.Csütörtökön este bevittem az összes ruhámat,csak egy párat hagytam ami hétvégéig elég.Megint rossz kedvü volt,agressziv már tudtam hogy bajvan.Montam beszélgessünk monta fáradt mennyünk haza a fiammal majd hiv este.Este hívott is adigra már jobb kedve volt,montam neki hogy a holnapi fordulóval nem tudom bevinni a tvt meg a bicigliket,azokat majd szombaton,monta rendben.A kétejeim miatt töbször megkérdeztem hogy minden oké,monta igen de kérdezgessem allandoan mer dühitti.Este megin küldött smst hogy ne aggodjak nehéz idökön megyünk keresztül de megoldjuk.csak a szép dolgokra gondoljak mert csak igy fogom kibirni,szeretlek jó éjt.Pénteken reggel küldtem neki egy nagy csokor rozsát a munkahejére mert a szülinapja volt aznap.Fel hivott hogy köszöni szépen sirt is egy kicsit.Majd délután mentem a kis pakkommal,bepakoltam montam a bringát és a tvét majd holnap.Megkért hogy a barátnőjiéket hozzam már be mert este szülinpi buli lessz.Elmentem értük iszogattak beszélgettek majd a barátnője behívott hogy énis kotcintsak veluk,nem mindegy hogy ma pénteken már itmaradok vagy vasárnap ugyis itvan minden cuccom,A párom eréjesen kijelentette hogy én vezetek.már tudtam hogy bajvan,Behivtam a szobába és megkérdeztem hogy mivn azt monta semmi vasárnapot beszéltunk,akkor vasárnap jövök,kérdeztem biztos igen.Hazamentem jött az sms jo éjt szép almokat.Szombaton bementem fözöcskéztünk,elmentem megvettem még egy két dolgot,megkajáltunk szép nap volt.délután a koléganőjével és a gyerekekkel elmentek a játszótérre,én addig elmosogattam,lejárt a mosogép kiteregettem felmostam a konyhát és lepihentem,mire felkeltem már sötétedett.Kimentem a konyhába szotlanul ült,kérdeztem mi a baj monta semmi,montam hogy 11év allatt azért tudom mikor van baj.És akkor monta hogy nem érzi hogy nekünk még összekellene költöznünk,mert amiota külön vagyunk 2napot nem volt egyedül.Kérdeztem mi a baj.A munkahejeden esetleg érzelmileg az a kollégád megzavart,vagy esetleg már van köztetek valami.azt monta nem csak,2-3 ora után idegesiti a jelenlétem.Ez fájt sirtam,kérdeztem akkor miért nem szoltál az első fordulónál miért vártad meg hogy bepakoljak.(faluból-a városba)Azt monta ő ezt már akkor eldöntötte mikor elköltözött miért nem vettem ezt észre,ha velem akartvolna lenni akkor eggyütt költöztünk volna.Kérdeztem és az sms ek. mind hazukság azt monta azokat csak azért irta mert ugyis ezt akartam hallani.Montam neki ez nem szép dolog valakinek az érzelmeivel játszani,nincs benned emberség.És a gyerekekkel milessz kérdeztem,hát milenne a koléga női gyerekei is kibirták a vállást,a mieink is kibirják.Én kértem hogy kérjen segitséget mert valami bajvan,Az elöző kapcsolatodbol is kiléptél a gyerekkel aprobléma elöl meg mostis kilépsz ez nem jó,Probáljuk megoldani és ha nem megy akkor legyen de azért a gyerekekt is nézzük,azt monta öt most csak maga érdekli,ellesz ő magával meg a gyerekekkel.Meg kérdesztem tőle hogy anyagilag hogy bírod majd a 73000ftos fizetésedből az albérletet kifizetni.Monta majd megoldja elvégre kapja a családit a nagy gyerek után a pénzt meg amit majd én fizetek.Meg van az kis pénze amit örökölt.Elkeztem pakolni össze cuccaimat a gyerekek tudták mivan mert sirtak nagyon.Kihordtam a kocsiba a cuccaimat majd bementem a gyerekektől elköszönni.Még egyszer megkérdeztem a párom hogy biztos ez a lehető legjobb megoldás,azt monta most ugyérzi hogy ez.Megkérdeztem még egyszer hogy a kollégája meg a munkaheje végett,hadjuk széthullani a családunk.Azt monta kell neki a magány mert igy soha sem tudja meg hogy mit akar.Hazamentem este felhívott,és monta hogy szeret,én montam neki aki szeret az ijet nem csinál.utánna küldte az smst jó éjt szeretlek.Vasárnap mentem a gyerekért,akkor már átkarolt adot puszit,megkérdeztem miért csinálja ezt mondja meg az igazat hogy van valakije,vagy kialakulóban.azt monta nincs a kolégájával nem tartsa a kapcsolatot csak ami a munkához kell annyit.Ne idegeskedjek rajta ha ő nemfoglalkozik vele akkor énse tegyem.Montm neki ez már nagyon zavaros,nemértek semmit hogy mivan.azt monta hát milenneeggyütt vagyunk,csak ne nyaggasam a kérdéseimmel mert idegesitti.Haza mentünk a fiammal,játszottunk megtanultunk,fürdés fekvés.Este beszéltünk telefonon montam neki nagyon nagy bizonytalanságb vagyok a munkámra nem tudok odafigyelni,ez igy nem jó.Majd másnap este fáradt volt,megint nyügös,montam neki hogy a munkaheji gondjait fojamatosan rajtunk vezeti le.Engem közben megint szabira küldtek,a hét az igy telt,énis hivtam ő is hívott.Eljött a hétvége szonbaton föztünk szeretkeztünk,terveztük a jövöt.Majd vasárnap mentünk a vásárba,leparkoltunk kiszáltunk a kocsibol,hivta a kolléganője valamit beszéltek .elindultunk én megakartam fogni a kezét már nem akarta,montam neki hogy a koléganöd elég jól befojásol.Azt monta nem a kolléganőjének semmi közze az ő életéhez.A vásárba ugy előre ment hogy megse találtam öket.Majd a kocsinál találkoztunk,elmentunk a lakásra ott közölte ez nem megy.már mikor elköltözött akkor ig gondolta,ő nemtudja ezt elviselni hogy mindig ez a téma mi nem birunk semmi másrol beszélni.montam neki egy picit legyen a hejemben ,hát nembeszélünk meg semmit,nem tudok semmit a nagy bizonytalanságvan.Mérgesen rá vágta hogy befejeztük és mostmár nincs bizonytalanság.kérdeztem hogy miért azt monta nincs miért.a kollégád végett van ez.mérgesen rávágta igen és most jobb neked.Feláltam és haza jöttem hétfön nem kerestem.telefont nem vettem fel,kedden bementem a maradék holmimért.Akkor megint ölelt,meg hogy ez nem végleges csak hadjam magára hisz szeret.A hét az ugy telt hogy sehogy ha hivott én csak kérdezgettem,ha nem hívott énhivtam de akkor mérges lett bunkozott,nem vette fel a telefont,meg ijenek.esténként irta hogy minden oké ne idegeskedjek.Megint hétvége föztünk,probáltam vele beszélni de akkor ideges lett,hagytam inkább.Vasárnap délután megint bekattant fél ötöll este fél tízik,veszekettünk igen amiota eggyütt vagyunk eröt vettem magamon és beolvastam neki.Majd monta gyere ide szeretlek,menjetek haza mert fáradtak vagytok reggel gyere be.Reggel bementem összebujtunk.2ora sex,majd elmentünk lakást nézni,tetszet mind a kettönk nek,megbeszéltük megvesszük.hazamentünk kérdeztem hogy mivan monta szeret,én montam neki hogy idegileg ez már nem megy netartson kétejekben,had költözzek be.Azt monta ha elinditottuk a hitelt beköltözhetek.montam ez igy nagyon rosszgondolatot vált ki belölem,hátha közösen tervezzük a jövönket miért külön lakunk.azt kérte hogy legalább a hetet had töltse még egyedül,montam rendben de ez nem szivatás ugye,mert nagyon nehéz már hinni neked.monta nem,montam jó vasárnap jövök,azt monta nem az még a héthez tartozik majd hétfön.montam munka után,még költözzem,ez kiszurás velem.haza mentem kisfiammal megtanultunk,este sms hogy ezután a szépnap után teis nyugottan mész dolgozni szia szeretlek.Hat én rajtam akkora félelem lett urrá hogy,nem birtam semmit se csinálni,féltem az ujjabb csalódástól.kedden ideges voltam,a munkámra nemtudtam koncentrálni,majd felhívtam hogy ezt igy nemlehet kibirni becsavarodok.Montam neki a fönököm ki irta a szabit csütörtök péntekre,hétvégére had költözzem be.azt monta rendben most a cél elött ne szurjam el a melóhejet.szerdán bepakoltam az első forduló cuccomat.hazajot fáradtvol,nekem gyomor idegem lett,montam neki ezt egyszer már eljátszottad,monta ne aggodjak most tényleg csak fáradt.Én kihánytam mindent amit kajáltam,remegtem nagyon féltem,kérdeztem ez most biztos,akkor ideges lett felemelte a hangját hogy neidegesitsem.Haza mentunk a fiammal,este telefonon beszéltunk,én kérdeztem hogy szeretsz,azt válaszolta te érzed.csütörtökön bevittem majdnem mindent,este megint nyügös volt,énmár hol sirtam hol nevettem,szarul voltam az biztos.mig én bizonygatást vártam ő mérges lett,hagytam.montam neki mig ezt nem éli átt valaki addig ugysem érti.pénteken beköltöztem,elmentünk a gyerekekkel bevásároltunk,megföztem,kitakaritottam.behütöttem a pezsgöt.és játszottunk.majd megjött a munkábol,mérgesvolt kérdeztem mivan kicsim,monta semmi montam engem ne akarjál átvágni.azt monta mostmár itvagy érezd jól magad csak engem hadjál békén.szivenszurtak rendesen.beszéljuk meg montam mert ez már sok,monta hadjam majd hozzá szokik hogy itvagyok.montam ha azt érzem hogy megtürt ember vagyok az nemjó.veszekedés éjfélig.szombaton reggel hazapakoltam.vasárnap mentem a gyerekért akkor megint monta semmi baj csak hadjam egyedül.este irt hogy szeret,majd hétfön hívitt reggel hogy szeret meg hogy eljön a munkahejéről.kérdeztem mikor azt monta majd.kedden az egyik ismerosomnek aki lány az önéletrajzát beadtam a munkahejemen.ezt a párom megtudta féltékenységi jelenetet rendezett.monta megint hogy vége kezdjek ujj életet.este megint azt beszéltuk hogy minden oké hadjam egyedül pihenni,ma pedig az elöbb hivott hogy szeret.na nadjábol itt tartunk.én lassan idegroncs és már nem tudom mit hidjek.

2007. dec. 11. 18:35
Erre mondana a parom, hogy "Nincsenek neked golyoid? Ha igen, hasznald oket!" Jobb nekem sem jutott eszembe. Mindenkivel azt lehet megcsinalni, amit az hagy.
11. erikpipi (válaszként erre: 7. - Gyurcika)
2007. dec. 11. 18:31

Ha van benned egy kis tartás, akkor dobd ki. Ha látja mennyire szenvedsz, tudja, hogy bármit megcsinálhat veletek.

De, legyen ez a te döntésed, ne a miénk...

10. Szürkebarát (válaszként erre: 9. - Gyurcika)
2007. dec. 11. 18:23
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha én lettem volna a te helyedben, a történet az első átverés után véget ért volna. Ha én lennék ebben a helyzetben, vérző szívvel, de emelt fővel pánik szerűen menekülnék ettől a nőtől. Ennyi megaláztatás (hogy úgy mondjam szívatás) után örülnék, ha maradék önbecsülésem és büszkeségem még meg tudnám tartani. Nem is beszélve a gyerek nyugalmáról.
9. Gyurcika (válaszként erre: 8. - Minimano1979)
2007. dec. 11. 18:06
Az a baj,neki a megbeszélés vitának számít és nemhajlandó,róla beszélni.Azt mondja nem tudunk másrol beszélni csak erröl,és enyi.
2007. dec. 11. 17:58
Nekem ugy tunik a felesegedet a baratnoje befolyasolja,mert tobbszor irtad,h mielott vele beszelt volna minden ok volt,aztan pedig elutasito lett.Valami vagy valaki miatt ossze van zavarodva(ne haragudj ha kicsit durva a jelzo,nem bantasnak szanom),s ezt csak vele tudod megbeszelni.
7. Gyurcika (válaszként erre: 5. - Erikpipi)
2007. dec. 11. 17:57
Az övé
6. 754c7e07c3 (válaszként erre: 4. - Gyurcika)
2007. dec. 11. 17:55
Mit szeretnél, és mi a szitu, az két külön dolog. Szerintem , és hangsúlyozom szerintem a feleséged kihasznál amennyire csak tud. Veled vásároltat, és közben jól elvan. Szerintem vess ennek véget. A kisfiad neveld szeretettel, ha az anyja el tudta hagyni, nem is igazán szereti. Hétköznap is nagy szükség van anyára, nemcsak hétvégén. Amit veled művel sem normális.
2007. dec. 11. 17:55

VAnnak döntésképtelen emberek, akik a másiktól várják a feloldozást. Ki ezért ki azért. Van aki nem meri megtenni és lökés kell neki, és van aki így hárítja a felelőséget a másikra.


Szerinted ő melyik változat? A gyerek elhelyezés kinek az ötlete volt?

4. Gyurcika (válaszként erre: 3. - Erikpipi)
2007. dec. 11. 17:51
A kisfiunk velem van hétköznap ,A nagyobbik aki az elöző kapcsolatából van pedig vele..Én maradtam a szüleimnél a családi házban,ő ment albérletbe.A vásárlásokat pedig azokon a napokon csináltam mikor minden oké volt.Tudom ez igy nem oké,de mit tehetek,szeretem öket
2007. dec. 11. 17:11
Kérd meg, hogy akkor jelentkezzen újra, ha eldöntötte mit akar. Addig meg hagyjon téged is élni, és dönteni. Nem szép dolog a másikat ámítani, és ígérgetni. Nem derül ki az írásodból, hogy a feleségednél maradt e a gyerek, az sem, hogy albérletben laktatok, meg kicsit zavaros az össze vissza vásárlásod, ha elhagyott minek veszel bármit is? Na, szóval nem értem.
2007. dec. 11. 16:59

Mit szeretnél hallani?

Ez így gáz.

2007. dec. 11. 15:59

2007-12-11 15:39


Mostanság nem ugy mennek a dolgaim,ahogy kellene.A családom széthullóban van én probálom összetartani,de már semmit nem értek és fáradok.

Én egy családját szerető,párját tisztelő,nem dohányzó,nem alkoholizáló figyelmes ember vagyok.A párom 9évig othon volt a Gyerekekkel,majd 3 éve elment egy céghez,dolgozni.Másfél éve annyira rossz társaságba keveredett,hogy teljesen megváltozott.Állandoan a férfi kollégáirol beszélt,a koléga nöi mijen boldogtalanok.A munkábol hazajött,már mentis a Barátnőjéhez,a gyerekeket én rendeztem,este járt haza.ez elég sokáig ment igy még meguntam és montam hogy váltson munkahejet,de azt monta nem.Majd hónapok elteltével,mivel minden este probáltam neki elmondani hogy ez nem jó,azt monta eljön.Megirtuk a felmondását,Hétfön monta hogy beadta,minden ment normálisan,majd kéthét mulva monta hogy megy vásárolni ez volt szombat reggel oktober elején.Küldte az smst hogy minden oké már javában,nézelődik.hazajött megfözött elvoltunk.Vasárnap felkeltünk megfözött,megkajáltunk és közölte hogy nem vásárolni volt hanem kivette az albérletet,és költözik.Én kérdeztem hogy miért azt mondta hogy megfojtom a szeretetemmel.Én sirva kértem oldjuk meg hát itvannak a gyerekek,akkor az iwiw en egy kolégáját akart mutatni akivel sokat beszélnek és szinpatikusak egymásnak.Majd jött a teherautó segitettem elköltözni,majd másnap a zárat megjavitottam,segitettem pakolászni.Mondta hogy minden rendben csak egy kicsit egyedűl akar lenni,a gyerekekkel.az első héten minden nap eggyut voltunk esténként,htvégén pedig föztünk.beszélgettünk,csokoloztunk,sexeltunk.minden rendben volt azt monta hogy 2hét mulva költözhetek énis be.eltelt a kéthét megbeszéltük hogy vasárnap beköltözök.sz.cs.pénteken bepakoltam a cuccomat,monta hogy csak vasárnap jöhetek.ok montam.szombaton a kolléga nőjével elmentek sétálni,Haza jött mondta hogy nemérzi ugy hogy összekellene még költöznünk,haza pakoltam.A következő héten minden nap találkoztunk.Én bizonytalan voltam nagyon nem értetem hogy mivan.Megkérdeztem a kollégájával mi a hejzet azt mondta,semmi azt csak azért mondta hogy fogadjam el hogy elmegy.A kisfiam hétköznap velem volt,de minden este bementünk hogy eggyütt legyünk mert a gyerekeket nagyon megviseli a hejzet.Én probáltam megbeszélni,hogy oldjuk meg,minden este küldte az sms eket hogy szeret,meg minden oké.Én megvettem nekik a lakásba mindent ami nem volt.Vasárnap megint fáradt volt,mondta hogy fejezzük be,már mikor elköltözött akkor igy gondolta,kérdeztem hogy akkor az sms ek azt mondta azok hazukság csak azért irta mert ugyis azt akartam hallanni.Kisfiammal haza mentünk nagyon sirtak a gyerekek,persze énis.Hétfön már küldte az smst hog szeret csak még saját magával küzd.Én montam neki mondja meg ha van valakije,azt mondta nincs montam neki hogy a kolégáját akit emlitett,nem tudom a fejemből kiverni,azt monta ne idegeskedjek,nefoglalkozzak a kolégájával mert ősem foglalkozik vele.Kedden monta este menjünkbe,bementünk monta szeret,ölelt puszilt,ez igy ment égész héten.szombaton egésznap eggyutt voltunk minden ok volt.Vasárnap megint eggyütvoltun,de délután a koléga nőjével beszélt és nekem esett megint hogy,nem jön el a munkahejéről,meg nemszeret annyira hogy eggyütt legyünk,fél öttöl este féltizig vitáztunk,mert igazságtalan volt.Majd féltizkor monta gyere ide szeretlek,menjetek haza és reggel gyere megyünk lakást nézni.Reggel bementem 3óra sex lakásnézés,tervek stb.Én montam neki hogy ennyi átvágás után nagyon nehéz elhinni hogy minden ok.Monta persze ne aggodjak,montam ha igyvan beköltözök hát miért alszunk külön.Monta ha hitelt elinditjuk jöhetek.én montam addig megörülök,annyit kért még egy hetet egyedűl.és vasárnap jöhetek.Minden este bentvoltunk eggyüt 1-2órát én kérdeztem ez biztos monta igen ne idegesitsem minden rendben.Szerdán bevittem egy adag cuccomat,cs ruháimat,pénteken a tvt meg a maradékot.A gyerekekkel tvz tünk,megjött a munkábol feszült volt én már éreztem,bajvan.Mondta hogy játszam a gyerekekkel csak őt hadjam békén.Kérdeztem mi a baj monta,Hogy itvagyok legyek boldog csak őt ne maceráljam.montam beszéljük meg akkor megint elkezte mondani hogy már mikor eljött akkor lekellett volna zárni,a 2hónap alatt 2napot nem volt egyedűl mindig bent voltunk.Szombat reggel hazaköltöztem.De vasárnap este már megint sms szeretlek csak hadj magamra,Bementem a maradék ruháért csok ölelés,megbeszéltük akkor pihenjen nemtalálkozunk,Hétfőn hívott reggel szeret megoldjuk,rá két óramulva a munkahejéröl hivott,hogy kezdjek újj életet,vége nem akar velem lenni.Ma már monta hétvégétt akkor eggyütt töltsük hát it tartok most.Meg 25klg minusszal 3hónap alatt.Nem tudom mi az amit akar,Értük élek 12éve.Figyelmes vagyok minden évben,töbször kapott,virágot,küldtem a munkahejére is.Nem iszom,Nemdohányzom,Jól keresek,Soha nem veszekedtem,imádom a gyerekeinket,Figyelmes vagyok az ágyban,12év után is minden nap kivánom.És ez baj lenne.Már nem tudom mi lessz de letörtem.

Törlés Módosítás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook