Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Régóta megvan az epilátorom és nem tudom, a gép hibája-e, de most alig akar elmúlni a piros folt utána. Gépcsere a megoldás? fórum

Régóta megvan az epilátorom és nem tudom, a gép hibája-e, de most alig akar elmúlni a piros folt utána. Gépcsere a megoldás? (tudásbázis kérdés)


12. t.Ili
2010. máj. 26. 20:54

Lehet,hogy elötte,vagy utána szoliztál?Nem lehet előtte,utána szappanozni,tus,és habfürdőzni,testápolózni,dezodorálni,parfümözni.

Durva ruhát(pl.farmert-bikinivonalra),nylont felvenni.

Ezek mind irritálhatják a frissen megsérült hámréteget.

Lehet,hogy most ezek közül egy dologra nem figyeltél véletlenül.

Még az is lehet,hogy valaki a tudtodon kívül használta a gépedet,és nem lett megtakarítva.

Ez pont olyan mint,amikor nem ihatunk más után.

2010. máj. 26. 20:07
Szerencsére nem fáj mikor használom, csak a pöttyök zavarnak ami eddig nekem is elmúlt, most meg nemigen akar.
10. eperlevél (válaszként erre: 3. - Pöttyi)
2010. máj. 25. 21:24
Lehet a fej már nem olyan jó, elkopott és jobban húzza a szőrt. Ha nagyon régi cseréld ki.
2010. máj. 25. 21:12
Nekem is vékony és érzékeny a bőröm, igy epillálás után tele van apró pici pöttyökkel de másnapra elmúlik és nem a gép hibája. Aki meg nem birja annak ajánlom a vizben használhatóakat, nekem is olyan van és tényleg olyan jó mint mondják :)
2010. máj. 25. 21:02
Én elég érzékeny börű vagyok, de birom az epilátort. Nem tudom mitől függ, de időnként én is kiütéses leszek tőle. Nem a gép hibája. A hiba bennünk van:)
7. Dinuss (válaszként erre: 3. - Pöttyi)
2010. máj. 25. 21:01
Nekem egy napig olyan szokott lenni utana.Kend be neogranormonnal az hasznal.
2010. máj. 25. 20:59

Néha a forgórészt nem kéne megolajozni?

A bőrödre Pöttyi ---Neogranormon.

2010. máj. 25. 20:58
Feszítsd ki a bőrödet,amikor használod.
4. berhukri (válaszként erre: 1. - Pöttyi)
2010. máj. 25. 20:54
Nagyon fáj, én elajándékoztam. Akinek a bőre olajosabb, állítólag jobban bírja, de az enyém fehér és száraz, nekem nagyon fáj.
2010. máj. 25. 20:54
Már régóta megvan az epillátorom és nem tudom hogy a gép hibája e vagy nem , de most alig akar elmúlni a piros foltok utána. Gép csere lenne a megoldás?
2010. máj. 25. 20:54
Na de mit szeretnél tudni?
2010. máj. 25. 20:52
Epillátor

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook