Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reflux betegségre mit adtok egy 9 éves gyereknek? fórum

Reflux betegségre mit adtok egy 9 éves gyereknek? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 1. 07:55
Hallottam a papaya koncentrátumról is.Arról nektek mi a véleményetek?
8. Szilvamama (válaszként erre: 7. - F758a7200f)
2013. jan. 15. 11:08
Én is refluxos vagyok hosszú évek óta. Az almák közül a Golden, Jonagold, Jonagred, Starking nem bánt, a többi igen. Citrusfélékkel egyáltalán nem vagyok jóban :)
7. f758a7200f (válaszként erre: 4. - 89012fe16a)
2013. jan. 15. 09:24

En a helyedben vezetnek egy naplot ahova beleirod, milyen gyumit evett es okozott-e panaszt mert pl most ideny ugye a narancs/mandarin es ezek rontanak a refluxon vagy az alma de utobbinak nem mindegyik tipusa.


En refluxos vagyok evek ota es eszrevettem, hogy a nagyon savanykas alma nemhogy rontana a refluxomon hanem meg jo is ra, mert amig eszem, tobb nyal termelodik es a nyal semlegesiti legjobban a gyomorsavat. De nem vagyunk egyformak es nem mindenkinek mukodik ugyanaz


Egy biztos, a narancs nemcsak azert nem jo mert savat csinal hanem azert sem mert meg jobban ellazitja a gyomorszajat ami ha reflux van, eleve nem zar jol, igy elosegiti hogy visszajojjon a sav de gondolom ezt doki mar mondta neked is

2013. jan. 15. 09:17
Salvus vizet rendszeresen, csodákat tesz. Az íze sós, meg kell szokni. Próbáljátok ki 700.- ft körül van másfél liter, napi max 1 dl az adag.
2013. jan. 15. 09:15

szerencsére egyáltalán nem nehéz :D:D:D


[link]

2013. jan. 15. 09:07

Köszönöm a válaszokat. Nehéz,mert ugyebár gyümölcsöt is kellene neki adni,a vitaminok miatt, főként télen fontos ez,de savat csinál az is.

Papaya tényleg jó?Mert ezt már hallottuk mi is...

2013. jan. 15. 09:00
Paleos táplálkozással pár hét alatt elmúlik a reflux. Nálunk a fórumon többen is vannak, akik erről számoltak be.
2. Rescue (válaszként erre: 1. - 89012fe16a)
2013. jan. 15. 08:33
Papaya koncentrátum, nonival.
2013. jan. 15. 08:22
Már lassan 2 éve diagnosztizálták nála a fenti betegséget. Gyógyszert kellett neki minden nap szednie,szeretnénk lassan elvonni tőle az orvos utasítása alapján egyre ritkábban adni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook