Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Raspberry Ketone fórum

Raspberry Ketone (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. dec. 5. 18:04

Sziasztok! Én már írtam a másik fórumra, ahol a Raspberry ketone forte-t ról olvashattok. Úgy látom, ez egy másik termék. Én az elsőt rendeltem meg 10.600,-Ft.ért, ennek megy a reklámja! Egy fillért nem ér!! Én diétáztam mellette, és mozogtam. 1 hónap után 1 kg.-ot sem fogytam. A cég pénzvisszafizetési garanciát ígért. Valaki igényelt már ilyet?? Én megírtam a levelet, és ey "döbbenetes " választ kaptam rá. Kiváncsi lennék, hogy vissza kapta-e már valaki a pénzét?? Ja! és számla számot is kérnek!! Megírtam, hogy számlát nem is mellékeltek, és még egy hasznlati utasítás sem volt a dobozon, csak annyit, hogy napi 2 caps. bevétele javasolt. Hogy pontosan étk. előtt vagy után mennyivel?? arról egy szó sem. E-mailen kérdeztem rá.

Ez is valami málna összetételű! De tényleg egy nagy nulla ez is!

35. rensz
2012. dec. 5. 11:15
Ne vegyétek meg, nem használ semmit, csak pénz kidobás!
2012. dec. 4. 11:48
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni hogy aki szedi a Raspberry Vitalt mit tapasztalt, milyen az illata a kapszuláknak? nekem erős fahéj illata van és az az érdekes nem tüntettek fel fahéjt az összetevők között.Tapasztalta más is a fahéj illatát?
33. Greeneyed (válaszként erre: 26. - Scandentia)
2012. dec. 2. 23:22

Önmagában "piruláktól" lefogyni nem lehet, azt viszont nem lehet kijelenteni, hogy nem is segíthet egyik sem.

Én a krómtablettát tudom ajánlani azoknak, akik erős édesség utáni vággyal küzdenek. Annakidején én is rengeteg csokoládét ettem (vékony voltam ennek ellenére, viszont a bőrömnek nem tett jót). A króm 1-1,5 hónap alatt hatott, addigra annyira lecsökkent a csoki iránti vágyam, hogy akkor sem ettem meg, ha ott illatozott az orrom előtt.

Segít megzabolázni a cukor iránti vágyat, így közvetetten segít fogyni.

2012. nov. 28. 14:01

nézelődtem és érdekes dolgokat láttam evvel a cuccal kapcsolatban

az egyik internetes oldalon 2900 ft-ért kinálják + 1200 ft a szállitás.Ez a raspberry vital.

A másik oldalon éppen nov.28-ig van még akcio(milyen mázli:)) 19000 helyett csupán 10900!!

ezt a véletlent:))ez pedig a raspberry Ketone

Na már el is ment a kedvem a rendeléstől:)

31. vadrie (válaszként erre: 26. - Scandentia)
2012. nov. 28. 11:51
Köszönjük! :)
2012. nov. 22. 11:58

Sziasztok! Tegnap este találkoztam először ezzel a remek kis étrendkiegészítővel és hát... esküszöm, már rajta volt a kezem a gombon, hogy megrendeljem, amikor ráakadtam erre a fórumra - hál'Istennek, hiszen majdnem bedőltem neki. Ezerszer kiadtam már pénzt ilyen csodapirulákra és mindeg arra kellett rájönnöm, hogy a tornát és a megfelelő táplálkozást semmi sem váltja ki. A másik pedig, hogy az utóbbi módszer lassabb ugyan, de tartósabb eredménnyel kecsegtet.

Egy szó, mint száz; tényleg kamu szaga van a dolognak, inkább fogjatok egy hulahopp karikát (a százforintos boltban kb. 500 forint) és rajta! Én beálltam vele a tévé elé, csináltam egy órácskát minden másnap és 12 kilót fogytam.

29. robbyt
2012. nov. 14. 06:51
Ez egy humbug. Átverés az egész. Sajnos mindig van akik bedőlnek neki. Mert mennyivel egyszerűbbnek tünik valami étrendkiegészítőt kajálni ami fogyást igér mint mozogni/edzeni.
28. jaje (válaszként erre: 27. - Hegeeva81)
2012. nov. 6. 14:06

SZia!

Engem érdekelne a Raspberry Ketone!

Ha meg van még,kérlek jelezd!

2012. nov. 5. 18:11

Sziasztok!


Nekem van eladó Raspberry Ketone......akit érdekel írjon.....nekem kiderült hogy málna allergiám van sajnos......jókor nem??!! Sajnos..

Írjatok és megbeszéljük!

2012. nov. 5. 15:56

Sziasztok! Olvastam én is a fészbukon ezt a keton cuccot. Testnevelő vagyok, sok ismerősöm küzd túlsúllyal, kérdezik ezeket a csodaszereket, hogy használ-e stb. Vannak olyan táplálékkiegészítők amik elősegítik a fogyást, de az étrend és mozgás megfelelő megválasztását egyik sem helyettesíti!

Ne higyjetek semmi varázsszernek, csak saját magatoknak! Varázsdiéták sincsenek, mindenkinek egyénileg hat a megfelelő "diéta" . Csirkemell és zöldség, ez a fő táplálék, brokkoli, párolt sárgarépa stb. Este későn már nem szabad enni, ezt mindenki tudja, helyette lehet inni egy diétás turmixot. Érdemes bevezetni az étrendbe a napi zabpehely fogyasztást, jól hasznosul, pucolja a beleket :) Mellette pedig a rendszeres testmozgás! Ez lehet kezdetben naponta egy óra járás az utcán. Nem séta, annál kicsit gyorsabb, mint amikor mész valahova...

Van egy aranyszabály amit mindig szem előtt kell tartani, ezt mindenki elfelejti: Ha több energiát viszel be a szervezetbe mint amennyit ledolgozol-hízni fogsz, ha ugyanannyit akkor stagnál a súlyod, ha kevesebbet fogyni fogsz! Ezen nem lehet változtatni! Enni egy nap minimum 3-szor kell! Ha egyszer eszel egy nap bármilyen keveset, a szervezet tudja, hogy nem fog kapni és raktároz. El kell indulni! Meg kell kerülni a lakótelepet, bemenni a városba megfordulni és hazamenni. Szobabringa, citromos víz, hasprés stb.

Aztán el lehet menni edzőterembe. Vissza kell térni az általános iskolai tesiórákhoz, mikor gimnasztikáztatok utoljára? fél óra gimnasztika otthon és folyik rólad a víz! Ha szeretsz enni nem baj! Egyél sokat! De akkor ennek megfelelően dolgoztasd a testedet is! Hajrá! Meg tudod csinálni! Próbáld ki mire képes a tested!

25. Lidércke35 (válaszként erre: 23. - Bd8fe3b02a)
2012. nov. 3. 15:38
Nekem is:)
24. Kata860712 (válaszként erre: 6. - Kotk23)
2012. nov. 3. 00:54
És mi az ami használ és tized áron van? Nagyon felkeltetted az érdeklődésemet! :)
2012. nov. 3. 00:47
MONDTAK,HOGY ELVESZI AZ ETVAGYAT,DE UGYANUGY JO ETVAGYAM VAN,MINT VOLT.
22. Lidércke35 (válaszként erre: 21. - Lidércke35)
2012. nov. 2. 21:18
Abba is hagyom, csak azért mentem bele, mert 1 hónap múlva lesz egy hasplasztikám, és azt reméltem hogy egy kicsi még lejön előtte. De tévedtem, ezért inkább megmaradok a jól bevált módszernél, diéta plusz torna!
21. Lidércke35 (válaszként erre: 20. - Bd8fe3b02a)
2012. nov. 2. 21:10

Szia!

Én 1 hete szedem, és 1 kilót híztam eddig:DD

2012. nov. 2. 13:31
egy vitamin boltban vettem tegnap,majd meglatom a hatasat.ITT A YOUTUBON NAGYON DICSERTEK,HOGY MENNYIT LEHET FOGYNI TOLE.a~kESOBB UTANA NEZTEM,HOGY AZ ETRENDEN KELL VALTOZTATNI,TORNAZNI KELL.EG JO,HOGY CSAK 1 DOBOZZAL VETTEM,MERT HA NEM HASZNAL,AKKOR NEM DOBTAM KI FELESLEGESEN A PENZT.
2012. nov. 2. 06:42
Én ha jól emlékszem azt próbáltam az esküvőm előtt... jó sok tornával szépen lekarcsúsodtam. Viszont csak átmeneti állapot volt, mert kinyomta belőlem az összes vizet, viszont utána úgy megszívtam magam mint egy lufi... ráadásul fájt tőle a gyomrom és egyáltalán nem biztos, h nem e inkább a rengeteg súlyzós tornától fogytam.
2012. nov. 2. 01:55
Szed valaki rasberry keton fogyokuras tablettat?
17. rion (válaszként erre: 10. - Marcibaba)
2012. nov. 1. 19:10

Sziasztok!


Meg lehet kérdezni, hogy melyik az ami neked bejött ez helyett?

16. amysti
2012. okt. 29. 22:46

Sziasztok! Én sem tudok semmi jót mondani, csak azt, hogy ezt már biztos nem próbálnám ki. Több mint egy évvel ez előtt rendeltem más néven vmi más nevű csodabogyót és tényleg lefogytam.... csak aztán kiderült, hogy a pajzsmirigyem működését szuperül beindította és ezért túlműködik. Szép vékny voltam, vagyis nem is olyan szép, de vékony. Azóta is gyógyszereket szedek, havonta vérkép, orvosi vizsgálat, stb. Jó lenne, ha már vége lenne...

Szóval én senkinek nem ajánlom, hogy kipróbálja...

2012. okt. 29. 12:29
En azt birom, amikor azt igerik, hogy a dieta utan garantaltan nem hizol vissza..... ekkora hulyeseget hogy ki talat ki azt nem tudom.
2012. okt. 29. 12:23
Sziasztok! Ne higyetek az ilyen reklámoknak!Minden hónapban más néven jön ki ugyanaz az étrendkiegészítő. Nézzétek meg először az oldalukat! Nincs semmilyen elérhetőség! Nem tudod hova visszaküldeni az árút, mert nem fog bevállni. Én csak tudom, más néven, de ugyanígy beugrottam a csodálatos fogyasztószernek. Diszkréten csomagolták, (amit igértek) semmilyen cím ahová a terméket visszaküldheted. Fogytam ugyan 5 kg-ot egy hónap alatt, (de 12-őt ígértek)de nem a gyógyszertől, hanem mert betartottam, hogy 18 után nem eszem, és addig is keveset. Ha ezt betartjuk, ami tudom nagyon nehéz, (nekem is, mert mindig bűnözök egy kicsit), akkor ugyan így fogyok, fogyunk. Ne dőljetek be az ilyen reklámoknak, csak a pénzetektől szabadítanak meg, a kilóktól nem. Remélem sok emberkének segítettem, hogy pénze megmaradjon.
13. Icuska538 (válaszként erre: 12. - 4b6a2525df)
2012. okt. 29. 10:11
Sziasztok ! Nekem a vital formájú van egy felesleg , méltányos áron átadom valakinek , ha privibe irsz lelevelezhetjük , ha kéred párom elviszi személyesen , köszi .
12. 4b6a2525df (válaszként erre: 10. - Marcibaba)
2012. okt. 28. 09:07
melyik?
11. Akymo
2012. okt. 28. 08:44
Semmi hatása nem volt?
2012. okt. 28. 08:43
Igen van egy doboz Raspberrym ha kérde el is adom, nekem másik fogyasztószer jött be
2012. okt. 28. 08:42
Szeretnék véleményt hallani róla, ismeri valaki?
8. Laar
2012. okt. 23. 08:44
Én csak a Raspberry Vitalt próbáltam, de lócart sem ért..sajna kidobtam a szlát pedig vissza kellett volna küldeni a francba
7. 116199a424 (válaszként erre: 1. - Cullinan)
2012. okt. 21. 07:34

Hallottam rola, de soha nem vennem meg!!! Nem sorolom fel az okokat, de van boven. Nem jobban jarnal te is, ha inkabb egeszseges taplalkozasra, tornara allnal ra?!

Ha meg annyira szukseged van egy kis segitsegre ilyen teren, fogyassz zold teat, szuper zsiregeto hatasa van, es tele van anti-oxidanssal!

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook