Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Raspberry Ketone fórum

Raspberry Ketone (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. jan. 2. 13:00

Akkor BÚÉK mindenkinek.


Hát sajnos nem is olyan egyszerű a dolog, mint gondoltam. Azt kell, hogy mondjam, hogy a törvény (mint általában) nem a fogyasztókat védi, hanem a "minden hájjal megkent" csalókat. Az alábbi részletet a Fogyasztóvédelmi felügyelőség oldaláról másoltam ki:

A közigazgatási eljárási törvény értelmében a kérelemnek kötelezően tartalmaznia szükséges


az ügyfél és képviselőjének a nevét, lakcímét vagy székhelyét,

az ügyfélnek a hatóság döntésére való kifejezett kérelmét,

továbbá meg lehet adni az elektronikus levélcímet, a telefax számát vagy a telefonos elérhetőséget.



Fentieken túl az ügy érdemi, mielőbbi elintézése érdekében kérjük feltétlenül jelölje meg:


a panasszal érintett vállalkozás nevét,

a vállalkozás elérhetőségét,

problémája lényegét, valamint

csatoljon minden rendelkezésére álló releváns dokumentumot.


Hát nekünk pont a lényeges dolgok nem állnak rendelkezésünkre: nincs vállalkozás neve, elérhetősége, sőt releváns dokumentunk sem.

Azt hiszem az a mi Fogyasztóvédelmi felügyelőségünk csak a tisztességes kereskedőket "sújtja", aki szélhámoskodik, az meg csak tegye. Ez van. Senkit nem akarok elkeseríteni. Ráadásul van eljárási illeték. Úgy hogy lenyeltem. Annyit azért megteszek, hogy rákérdezek, hogy ilyen esetben lehet-e valamit tenni. Ha tudok valamit, írok.

65. f64f0d9a69 (válaszként erre: 62. - Judy61)
2012. dec. 31. 09:21

Nem csodálkozom rajta. Kellőképpen messze vannak és szerintem jól kiröhögik az átvert, hiszékeny embereket! :((

Fogyókúrás csodaszerek nem léteznek! Ezt be kéne látni és nem bedőlni ilyen szereknek.


Fogyni csak akkor lehet, ha kevesebbet eszünk és kész.

64. f64f0d9a69 (válaszként erre: 63. - Judy61)
2012. dec. 31. 09:19

Mert nem vetted ki a szóközt, amit Hoxa minden linkbe betesz...

Azt hiszem itt a .php előtt van!

Az oldal megvan!

63. Judy61 (válaszként erre: 61. - F64f0d9a69)
2012. dec. 30. 20:02

Not Found

The requested document was not found on this server.


Web Server at raspberryketonesforte.com

----------------------------------------------------


Be sem adja az oldalt valami oknál fogva.

62. Judy61 (válaszként erre: 61. - F64f0d9a69)
2012. dec. 30. 19:59

Köszike, de már oda is írtam

válasz sehol.....

61. f64f0d9a69 (válaszként erre: 59. - Judy61)
2012. dec. 30. 18:57

:(

Drukkolok nektek, de ha nincs magyarországi képviseletük, akkor nem hinném, hogy vissza tudjátok szerezni a pénzeteket.

Elég nehéz lesz érvényesíteni a jogaitokat:


[link]



V. Lemondás/Visszafizetési Gyakorlat


A vevőinknek joga van minden Fogyasztóvédelemmel kapcsolatban megfogalmazott jogot gyakorolni.


Visszafizetésre, vagy lemondásra vonatkozó üzenetet ezen az e-mail címen fogadunk: support@raspberryketonesforte.com,. A reklamációt, ahhoz, hogy az érvényesíthető legyen, indokolni kell! Fenntartjuk magunknak a jogot, hogy az olyan reklamációt ne fogadjuk el, amiben a vevő állítása(i) ésszerűtlenek.


Miután a reklamációja elfogadásra kerül, egy áru-visszavételi engedélyt (RMA) fog kapni. Az RMA-t kitöltve, a megrendelési számával és a termékkel együtt erre a címre kell küldeni:


Raspberry Ketone Forte LLC

445 Park Avenue

NY 10022, USA

60. f64f0d9a69 (válaszként erre: 57. - Furian)
2012. dec. 30. 18:50

Fogyni csak egyféleképpen lehet, ha az ember kevesebbet/mást eszik.


Csodaszerek nincsenek, csak amik segítenek.


A króm is ilyen.


A króm serkenti a cukoranyagcserét és kiegyenlíti a szervezet vércukorháztartását.

Elősegíti bizonyos aminosavak beáramlását az agyi vérkörbe, így mérsékeli az étvágyat és

az éhségérzetet.

Javítja a sejtek oxigénellátását és anyagcseréjét, így segíti a szervezet regenerálódását

és növeli annak teherbírását, teljesítőképességét, s lassítja az öregedési folyamatot.

Fokozza az izomerőt és az állóképességet - az izomszövetből segít eltávolítani a zsírokat

-szálkásít.

59. Judy61 (válaszként erre: 49. - Al12345)
2012. dec. 30. 18:38

Az ünnepek után szerintem írd össze hanyan csatlakozunk és írjunk, mert ez rablás-becsaoás-csalás


BUÉK mindenkinek

58. Judy61
2012. dec. 30. 18:34

Sziasztok!

Amit találtam 2 email címet írtam a cégnek, persze valasz sehol. Szemétség az egész.

60 nap vissza fizetési garancia bla bla bla.

Komolyan fogjunk össze,senkinek sincs kidobandó pénze.......

57. Furian (válaszként erre: 33. - Greeneyed)
2012. dec. 29. 22:30
Na igen a BioCrome az is szép!ugyanis amint abbahagyod azonnal visszaszeded a leadott kilókat kamatostul!
56. Furian (válaszként erre: 40. - Al12345)
2012. dec. 29. 22:19
csatlakozom!
55. Furian
2012. dec. 29. 22:18
Hmm kár hogy előbb nem olvastam ezt a fórumot!Én 2 hét alatt 3 kilót híztam tőle mert olyan éhséget okoz hogy mindent felfalnék!Lehet azért mert tényleg felgyorsítja az anyag cserét ,de azt írták hogy diéta nélkül is lehet fogyni...Erről ennyit!A várva várt csodaszer nem létezik!!!
2012. dec. 27. 20:12
én is csatlakozom az átvertekhez
53. csillagfeny41 (válaszként erre: 40. - Al12345)
2012. dec. 22. 18:01
Szia! Csatlakozom hozzád! Csak összefogással tudunk elérni valamit! Szomorú, hogy folyamatosan reklámozzák a terméket, miközben embereket csapnak be! Ezekre a "cégekre" kellene a Fogyasztóvédelemnek több milliós büntetéseket kiszabni! Egy emailemre válaszoltak, amelyben helyette ajánottak valami USA-ban készült ismeretlen kozmetikumokat. Visszautasítottam, a pénzem kértem, erre már nem is válaszoltak. Csak sajnos számlát nem küldtek! A boriték megvan, dátum rajta stb. de számla nincs. Elsősorban szerintem nekik kéne bizonyatani, hogy "adtak-e" számlát, mivel egy számlamásolatnak mindenképp lennie kell, amin dátum is szerepel. Nekem konktrétan 10.600 Ft. a károm. Üdv.
2012. dec. 19. 12:03
Az én Raspberry Vital bogyóim szegfűszeg illatúak.Soha életemben nem éltem még ilyen fogyókúrás csodabogyó lehetőséggel,de amikor megláttam a jól szerkesztett oldalukat/ valahogy elébem került a reklámjuk,pedig nem is kerestem/,azt gondoltam,hogy a sors akarata volt.Persze tudtam előre amit gondoltam régóta az ilyen csodaszerekről,szóval bepaliztattam én is magam.Azt szoktam mondani,ha lenne ilyen csodabogyó,akkor viszont nem lenne ennyi kövér ember.../Számlát is küldtek,adószámmal,amit az APEH honlapján még le is ellenőriztem,persze nem jelent semmit,de azt gondoltam,legalább meri vállalni magát a Kft.
2012. dec. 19. 11:54
Sziasztok!
50. Edycyca (válaszként erre: 44. - Al12345)
2012. dec. 19. 07:52

Szia!


Ugyan nem nekem ajánlottad fel, de én szívesen kipróbálnám. Természetesen a posta költséget én állom.

49. al12345 (válaszként erre: 47. - Judy61)
2012. dec. 18. 20:39
Te még hiszel ilyenben? Én ráadásul nem is tudom, hogy ugrottam bele a Raspberry-be. Tudtam, hogy nem működik, csak reméltem. Csodák nincsenek. De atért van ami működik. Az L-karnitin, a Fat burner...ráadásul én már ettem ilyent, a Biotechusashop oldalon találtam, de máshol is lehet ilyent venni...olcsóbban, jobbat,nem is tudom miért nem maradtam ennél. Jobban mondva ezzel meg egy kis mozgással én végül is elértem amit akartam, 58 kg vagyok. Mégis beugrottam olyan profi az oldaluk a Raspberryseknek. Hát ez van.
2012. dec. 18. 20:32
oké, akkor lennénk páran, úgy látom. Tudom, hogy jön a karácsony és senkinek nincs kedve itt tölteni az idejét. (nekem sem) De! Akkor lépjünk. Nem tudom mit szóltok, én megírok egy levelet, amit a Fogyasztóvédelmi Felügyelőségnek beküldök. Jó lenne, ha valahogy aláírnátok, de ha nem én akkor is elküldöm. Holnap (na jó lehet, hogy csak holnapután-időmtől függően) megírom a levelet és ide felteszem. Hozzá lehet szólni, át lehet fogalmazni, véleményezni kell. Benne vagytok? Örülnék!
47. Judy61 (válaszként erre: 10. - Marcibaba)
2012. dec. 18. 15:29

Szia mi az ami bejött ha nem titok? :)

Megtudnád írni nekem

köszike

46. Judy61 (válaszként erre: 40. - Al12345)
2012. dec. 18. 15:24
Igen én is csatlakoznék
45. Judy61
2012. dec. 18. 15:23

Látom igen sokan bele estünk ugyan abba a hibába.

És ráadásul 2 dobozzal vettem.. :(

Tudom csodák nincsennek , de a heti 1 kg fogyás sincs meg nem hogy az a mit itt reklámoznak.

Igen össze kellene fognunk és a fogysztóvédelmisekhez fordulni........

44. al12345 (válaszként erre: 28. - Jaje)
2012. dec. 17. 14:49
én akár ingyen is odaadom neked.
43. al12345 (válaszként erre: 42. - Maod)
2012. dec. 17. 14:47
és akkor hagyjuk annyiban? Sok embert fognak még becsapni. Rossz rágondolni, hogy mennyi ember fog bedőlni nekik. Én azért próbálkozok a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséggel. Abból baj nem lehet.
42. maod (válaszként erre: 40. - Al12345)
2012. dec. 17. 13:17
sajnos ennek az egésznek nincs központi cége,ezért utolérhetetlenek.CSALÁS!
41. maod
2012. dec. 17. 13:15
Múlt héten szerda este volt az RTL 2.-n a FORRÓ NYOMON foglalkozott vele,ez egy nagy átverés,ami képek ott vannak,hogy "ilyen volt-ilyen lett"azok megtalálhatók, ugyan ezekkel az emberekkel több külföldi országban,csak az ő nyelvükre van lefordítva.mindennap az aznapi dátum szerepel,hogy csak ma van akció!azok az emberek is akik tanúsítják(használó,orvos)mind utolérhetetlen kitalált személyek!
40. al12345 (válaszként erre: 36. - Csillagfeny41)
2012. dec. 17. 10:33
Szeretném, ha nem hagynánk annyiban a dolgot. Aki vásárolt raspberry ketone kapszulát, és szeretné visszakapni a pénzét, az jelezze ezen a fórumon, mert együtt elérhetünk valamit. Ha mást nem, hát legalább annyit, hogy ne a mi pénzünkön gazdagodjanak meg olyan emberek, akik kihasználják mások jóhiszeműségét. Jelezzétek nekem! Én írni akarok a Fogyasztóvédelmi felügyelőségnek. Köszönöm
39. rensz
2012. dec. 16. 09:42
Legközelebb okosabbak leszünk, saját kárán tanul az ember...ezt a pénzt már nem látod!
38. robbyt
2012. dec. 11. 17:49
Szerintem ha a honlapjukat megnézzük már ki is derül hogy csalás. Akik ajánlják: Horváth Sándor, Szabó János, Kovács Béla. A leggyakoribb magyar nevek. Mindegyikből van több ezer az országban. Még véletlenül sincs semmi konkrétum amiből azonosíthatók lennének és ellenőrizhető lenne a sztorijuk. A véleményeknél pedig a haver szó szerepel sokszor "különböző" hozzászólóktól.
2012. dec. 6. 14:23
Ehhez adtak számlát egyébként.És azt is ráírták hogy étkezés előtt kell bevenni. Viszont fahéjat nem írtak az összeevőknél és erős fahéj illata van, ezért kérdeztem valaki tapasztalta e hogy ilyen az illata.Ez az amit 2900-ért lehetett kapni.
1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook