Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Raspberry Ketone fórum

Raspberry Ketone (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
126. Ercsi65 (válaszként erre: 125. - Judy61)
2014. szept. 29. 17:21

Judy ne várj választ pénzt se! Most kaptam meg a rendőrségi határozatot amiben megállapították, hogy egy Radoslav Georgiev nevű személy aki a Lifesisters LLC cég képviselője adta a megrendelést a Sprinter Futárszolgálatnak akik 4318 címre kézbesítettek. Sem a céget nem találták sem Radoslav Georgiev kilétét nem tudták megállapítani így az eljárást felfüggesztették amíg nem sikerül az elkövető kilétét megállapítani. A dobozon és az email-ben lévő amerikai címeket nem ellenőrizték , mert állítólag az USA hatóságai az un. internetes csalások ügyében küldött megkeresésekre azt a választ adják, hogy hasonló tárgyú megkereséseket nem áll módjukban teljesíteni.

Bár az inkriminált tablettákat a rendőrség lefoglalta tőlem esetleges vizsgálat céljából, de erre nem került sor, így azt sem tudom, hogy ezek milyen összetételűek van-e közük ahhoz a készítményhez amit itt már mások is említettek, amit legálisan árulnak és angliában is beszerezhető.

A rendőrségi vizsgálat alapján egyértelmű, hogy az a termék ismeretlen eredetű amit a Sprinter Futárszolgálat kézbesített 4318 személynek a visszafizetési garancia lehetetlen, mivel a feladó cég és képviselője egy fantom személy, tehát ennyi ember sérelmére követtek el csalást. Szerintem azok jártak jobban akik nem szedtek be egy szemet sem a készítményből, mert így csak a pénzük veszett oda.

125. Judy61 (válaszként erre: 124. - Niburta)
2014. szept. 19. 10:04
2 év után sem jutottam velük semmire. Se pénz sem válasz.
124. Niburta
2013. nov. 15. 10:00

Sziasztok!

Kicsit nem figyeltem a férjemre és ő is bedőlt a málna ketonoknak. :) Erősködött, hogy ez biztosan nagyon szuper, mert olvasta a neten. Szedte rendületlenül.Nem használt neki semmit, fél kilót fogyott három hónap alatt...Pedig még az étrendjén is változtatott.Mondtam neki, hogy csak a mozgás és a(z ésszerű) diéta segít. Találtam egy cikket is a málna ketonról.Íme: [link] Érdekes.

2013. okt. 18. 12:25
Ha kell valamelyikőtöknek, szívesen átadom az enyémet. Pár darabot vettem csak be belőle... :)
122. Nemgebe (válaszként erre: 115. - Kocsombab)
2013. okt. 17. 13:00
Szia! Én nem panaszkodom, nekem már használt, írtam is ilyen hozzászólást, de eltűnt, remélem megtalálod válaszomat, és az előző beírásomat is. Kérlek írd meg eBay hogyan lehet vásárolni, úgy tűnik akkor olcsóbb, mert ahol én vettem, 20.000 volt a két doboz. Bár lehet hogy ezt is törlik, mert népszerűsítésnek számít, oszt kitörlik :-))
121. Nemgebe
2013. okt. 17. 12:55
Bocsi, javítok, mert elírtam 86 kg ról fogytam le 73,20 -ra idén májustól napjainkig, napi egy kapszulát vettem be, hogy csak lassan fogyjak, mert idős vagyok már és nem akartam, hogy a bőröm lógni kezdjen. Nem diétáztam különösebben, és csak a kertet műveltem Zalában, annyi volt a torna.
120. Nemgebe
2013. okt. 17. 12:52

Kedves Mindenki!

A napokban írtam egy hozzászólást, de eltűnt!

Nem értem, hogyan, talán az befolyásolta a dolgot, hogy SAJNOS :-) nekem használt a Raspberry Ketone Forte? Nem tudom ki szerkeszti be, vagy ki a dolgokat, de úgy tűnik, hogy itt csak a panaszok jelennek meg. Igazán sajnálom, mert részletesen leírtam, hogy hogyan szedtem, nekem először hogyan nem, aztán hogyan használt mégis. (6 helyett már csak 73,20 kg vagyok . Most szedem a második doboz végét, és úgy tűnik megváltoztathatom a Nemgebe nevet a régebbi Mami-ra :-)

Talán mások nem ugyanazt a terméket kapták. Üdv . Mami

119. Aniette (válaszként erre: 118. - Aniette)
2013. szept. 10. 20:56

*eltér

*fejti , elnézést...

118. Aniette
2013. szept. 10. 20:55
Sziasztok. Én is kipróbáltam az ámerikait, valóban nem használ. Elolvastam azomban amit már többen is mondtatok Raspberry Ketone Plus+ oldalát, ami elér, magyar honlap, van telefonszám , van tájékoztató, és ami fontos van adagolás, hogy mennyi ketont lehet fogyasztani, mit tartalmaz...stb, és ami nekem még feltünt nem kecsegtet 20-30 kg fogyással hónapok alatt és azt írja hogy a diéta és edzésprogram kiegészitésére, illetve akkor felyti ki hatását. Valamint az eredeti ár 6500 ft ellenben a majd 11 000 ft de most még 4990ft. én úgy döntöttem hogy adok ennek egy esélyt és megrendelem, most kezdtem el 3 hete a fogyókurámat szénhidrát és cukormentesen és minden napi edzéssel, így is haladok de kiváncsi vagyok, vajon valóban serkentően hat e.
117. timcell
2013. aug. 28. 17:42

Mindenki!

Az én barátnőm is bedőlt ennek a málnás cuccnak.Miután megkapta,elolvasta a fórumon lévő hozzászólásokat én meg az összetevőket. Kutattam biológiát, igaz nem ezen a területen, de semmi esélyét nem látom, hogy ettől fogyni lehetne. Sőt a guarana veszélyes is lehet, főleg magas vérnyomásosoknak! Mi úgy döntöttünk, hogy a gyógyszergyűjtőben végzi a málnás csoda!Kevés szénhidrát, cukor és ennyi! Sziasztok

116. michelle.r (válaszként erre: 109. - Judy61)
2013. júl. 19. 11:59

Annyiszor megpróbáltam tenni ellenük. Sok fórumban elmondtam, hogy ne rendeljék meg, nézzenek utána, hogy még a hirdetés tipográfiája, sokszor még a fotók és a beszámolók is ugyanazok, mint a néhány hónappal korábbi csodaszer hirdetésein.


Hogy hiheti el valaki, hogy havi 8-20 kilót lehet fogyni étrendi változtatás és mozgás nélkül?

2013. júl. 19. 11:16

átverés, nem átverés én eBay en vettem, 3 fontért dobozát, eredeti, minden stimmel vele.

Ez a fórum most arról szól hogy kit hogy vertek át? mert akkor nyitni kéne valami másikat...

Sok ember arra kiváncsi hogy használt e nem pedig hogy kit hogy vertek át, tök amatőr aki tényleg igy vásárol dolgokat, amiket a reklámokban lát meg garanciális...pff

Én most probálom ki, emellett én diétázom is meg mozgok is szóval várom mikor irhatok az eredményről, annak, aki erre kiváncsi nem a kidobott pénzről hadovál...Tanulópénz amúgy...nem tudtok mit csinálni.

114. kis.joe
2013. júl. 18. 10:13
jajjj ti a fehér doboz rózsaszín írásosat szeditek/rendeltétek???
113. kis.joe
2013. júl. 18. 10:10

A dobozon milyen cím van???

Kérlek írja ezt le nekem valaki!!!

112. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 108. - Judy61)
2013. júl. 13. 09:10
Jó vicc! :((((((
111. Judy61 (válaszként erre: 107. - Ercsi65)
2013. júl. 12. 09:11
Remélem szerencsével jársz
110. Judy61
2013. júl. 12. 09:10

Ettől a szertől nem hogy fogyni nemlehet de szert sem ér.

Hizni viszont lehet, jó annak aki kg-ot akar felszedni ( no persze ez csak vicc)

SENKINEK NEM AJÁNLOM, FELESLEGES PÉNZ KIDOBÁS.....

109. Judy61 (válaszként erre: 104. - Kiscsibe kicsibe)
2013. júl. 12. 09:07

Igen nekem is valami öregség gátló krémet akartak ,de nem fogadtam el...

Ez borzalmas hogy nem lehet tenni semmit ellenük...

108. Judy61
2013. júl. 12. 09:06

Ilyen nagy kamu szöveg.

8 hónapja harcolok a pénzemért, nem foglalkoznak velem.Néha kapok egy - egy választ de eredmény semmi....


Raspberry Ketone Forte LLC

445 Park Avenue

NY 10022, USA


Elérhetőség:


Online segítségnyújtás: a nap 24 órájában, a hét minden napján.


Köszönjük, hogy meglátogatta a Raspberry Ketone ügyfélszolgálat oldalát. A Raspberry Ketone fontosnak tartja ügyfelei teljes megelégedettségét, ezért ügyfélszolgálatunk munkatársai a hét minden napján, napi 24 órában állnak az Ön rendelkezésére, hogy segítségére legyenek akár a megrendelés menetével, akár a termék használatával kapcsolatos kérdésekben, vagy bármilyen egyéb, a termékre vonatkozó kérdések megválaszolásában.


Kérjük, keressen bennünket bizalommal.

107. Ercsi65 (válaszként erre: 103. - Lakatalin)
2013. jún. 4. 16:26
Kedves Katalin! Remélem nem adtad fel a dobozokat,mert felesleges pénzkidobás, semmit sem fogsz visszakapni csak a csomagot, mint már lentebb írtam én is. Az a cég csak egy csomagkihordó a fantom cég talán amerikában van akitől vetted. Én végig jártam a Fogyasztó védelemtől a Tiszti orvosi szolgálatig mindent, sőt arról is papírom van, hogy a málna keton mint élelmiszer és étrendkieg. alapanyag nincs engedélyezve ennek ellenére a rendőrség úgy látja, hogy nincs bűncselekmény az ügyben. Azzal indokolják, hogy bár nem bevizsgált és engedélyezett a málna keton ami a hirdetés fő vonzóereje, de a termék lényeges tulajdonságában nem történt megtévesztés, és különben is a használati utasításban több helyen is szerepel, hogy konzultáljon házi orvosával illetve más szakemberrel és szerintük ez elég figyelmeztetés arra, hogy ne legyünk megtévesztve. Azért én még futok egy kört már csak presztízsből is.
2013. jún. 3. 10:31
Ha jót akartok egyébként, amitől tuti a fogyás, akkor próbáljátok ki a zenea termékeket! Nem olcsó, de nagyon hatásos, még nekem is, aki soha semmitől sem fogytam!!!!!
105. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 103. - Lakatalin)
2013. jún. 3. 10:30
Hova tudod visszaküldeni? Az én termékemhez nem volt feladó feltüntetve sehol. :(
104. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 102. - Lakatalin)
2013. jún. 3. 10:29
Én is hiába írtam nekik, és fenyegetőztem, szarnak rá., Első körben felajánlottak valami gagyi termékeket, aztán azóta semmire sem reagálnak, bezzeg a reklámjaikat küldözgetik. Pofátlan szemét banda!
103. Lakatalin (válaszként erre: 100. - Németh Edit)
2013. jún. 2. 09:56

Én most postán küldöm vissza nekik a számlát, és az üres tablettás dobozokat, más gyártók legalább leírják, hogy így tudják a pénzünket visszaadni.

Persze, ha akarják.

Megpróbálom, lehet, hogy ez is csak ráfizetés lesz!

102. Lakatalin (válaszként erre: 101. - Pali59)
2013. jún. 2. 09:53

Üdv!

Én nem híztam, de nem is fogytam, és én is február óta írogatok, hogy az ígért pénzvisszafizatési garanciát érvényesítsék.

Bosszantó!

Én sem ajánlanám senkinek!

101. pali59
2013. máj. 31. 13:14

Kedves fórumozók!

Én is kifizettem 10600ft-ot,és HÍZTAM 4 KILÓT!!!!

Durva,nem? Írtam levelet a cégnek, kb 6 hónapja nem fizetik vissza a pénzt!

Senki se vegyen ilyent,mert nem is hat és becsapás az egész, sőt még hízlal is!

2013. máj. 23. 12:17
Sziasztok! Pórul járt társaim, én januárban rendeltem Raspberry Ketone kapszulát, én konkrétan 70 dkg-ot híztam, és az egész szervezetemet eltelítette a méreg, azóta is méregtelenítek! Senkinek nem ajánlom ezt a sza.., semmit nem ér! Ráadásúl azt hazudják ugye, ha nem jön be, akkor visszaadják a 10.600,-Ft-ot! Na ez egy nagy átb...ás, mert a mai napig nem kaptam vissza! E-mail-en keresztül próbálom a cégtől visszaszerezni a pénzt, de nem reagálnak semmit! Nem tud valaki tőletek esetleg telefonos elérhetőséget? Hátha úgy hamarabb sikerülne visszaszerezni a szarért járó pénzemet! Engem még mindig e-mailben ezekután is bombáznak az e-mailekkel, hogy vásároljak! Ennyire hülyék, hogy a sok reklamációs e-mailem után is küldik! Azt javaslom, ha valaki nem akarja bukni a pénzét, ne vegyen ilyet!
2013. febr. 24. 15:01

Sziasztok!


Még nem ismerem ezt a málnás terméket. Ami biztos, hogy nekem már van jó tapasztalatom táplálékkiegészítőkkel kapcsolatban. Én a kb. 15 kg súlyfeleslegemből 8 kg-ot tudtam leadni Reg-Enorral. Sajnos mozogni nem volt időm (muka, suli, háztartás, esküvőszervezést, stb...) ezért csak azt ittam és betartottam mellé a javaslatokat. Nekem bevált. Ennek már fél éve. Azóta sem jöttek vissza a kilók.

2013. febr. 9. 09:19
Kinek van arról tudomása, hogy hogyan lehetne a facebookon futó reklámot leszedetni?
97. Ercsi65 (válaszként erre: 93. - Al12345)
2013. febr. 9. 09:13

Kitartó és dühös vagyok persze magamra is. Én sem hiszem, hogy mozgás és életmód váltás nélkül le lehet fogyni, de úgy gondoltam, hogy ez a termék segíteni fog. Legfrisebb hírem a Pest Megyei Kormányhivatal Érdi Járási Hivatal Népegészségügyi Intézetétől (állítólag a cég székhelye szerint ők az illetékesek), hogy megküldték a lakóhelyem szerinti rendőrkapitányságra a panaszomat kivizsgálás céljából. Nem vagyok naív és én sem várom, hogy pénzem legyen belőle, de ha hagyjuk magunkat újra és újra átverni akkor a magyar fogyasztókat hülyére fogják venni. Azóta is fut a reklám más és más felhívó üzenettel, de ha valaki megnézi ugyanez a csaló cég jelenik meg elnyomva annak a cégnek a reklámját akik az eredetit forgalmazzák.

Még mindig azt javaslom, hogy aki szeretné ha elindulna valami és biztos vagyok, hogy nem csak ez a cég próbálja átverni a népet az tegyen panaszt a fenti P.M. Kormányhivatalnál. Címe 2030 Érd, Felső u. 39. Pf.110. vagy az email címükre írjon:szhbatta@kmr.antsz.hu. Én eddig csak email-ben leveleztem velük,de így is haladt az ügyem. Írjátok meg hol találtátok a hirdetést , mennyi idő alatt, hogyan szállítottak,mennyiért. Hol és milyen módon próbáltatok reklamálni és erre mi volt a reakció. Nyugodtan hivatkozzatok arra, hogy tudomásotok van arról, hogy már történt bejelentés az üggyel kapcsolatban. Szerintem együtt erősebbek vagyunk!

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook