Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Raspberry Ketone fórum

Raspberry Ketone (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. febr. 8. 15:20

Csajok!

Azt, hogy amerikai a cég, és ezért nem adhatják vissza a pénzt, nem kell nekünk figyelembe vennünk, és tolerálnunk, ugyanis mi forintban fizettünk, egy magyar cégnek, egy magyar szállítón keresztül. A magyar céggel szerződtünk, ha ez jobban tetszik így, tehát az ő kötelsségük a pénzt is visszautalni! Nekünk semmi közünk az amerikai céghez, és az ő elszámolási problémájukhoz, ezt nekik kell egymás között lerendezniük. Ez is csak egy kifogás! :(

2013. febr. 7. 09:44
A Fogyasztóvédelemnek nincs ebben hatásköre azért utasították el a kérelmet. A pénzvisszafizetés Békéltető Testület, illetve Bírósági hatáskörbe tartozik, de mivel kölföldi vásárlás, ezért valószínű ők sem tudnak mit tenni. Mint már írtam az Európai Fogyasztói Központnál kell érdeklődni.
94. Jácint75 (válaszként erre: 92. - Karpati.renata)
2013. febr. 5. 13:49

Én semmit sem szedtem, szedek. December 5-én kezdtem futópadon gylogolni. Elején 4km/h, most 4,8km/h sebességgel, heti 7,de van hogy csak 5 nap.

Eredmény -13kg, 140kg-os súlyomból!!! :) Emellett Ha van időm plusz 1 óra kondipad, de ez kihagyható.

Kenyeret nem, de zsemlét "gazdagon" :) azt eszem, de csak napi kettő-három darabot 14 óra után, ha nagyon nem bírom, akkor sajt a nasi de csak, hogy kinyissam a hűtőt :). Az éjszakai zabálást úgy tudtam leküzdeni, hogy este hétkor kezdem az edzést nyolcig, utána 10-20dkg savanyú kákoszta, és amikor már kezdek nagyon éhes lenni gyorsan lefekszem :D Sajnos azt az 1-2 ora intenzív mozgást rá kell áldozni. Végcél a 100kg. :)

93. al12345 (válaszként erre: 85. - Ercsi65)
2013. febr. 4. 13:42
hát kitartó vagy, én eddig nem jutottam el. Elolvastam a Fogyasztóvédelmi Felügyelőség oldalán, hogy milyen adatokat kellene tudnom, és én úgy értelmeztem, hogy van eljárási illeték (akkor ezek szerint ez nincs), és én itt feladtam. De engem érdekel a válasz, bár abban biztos vagyok, hogy pénzt ebből már nem látunk. Előre is köszi.
92. karpati.renata (válaszként erre: 89. - Judy61)
2013. jan. 29. 12:14
Én a Raspberry Ketone Plus-t szedtem, az más termék, mint a Forte. A Plus-t Angliában gyártják, és nem amerikai (vagy kínai). Nekem a Plus bevált és aminek örültem, hogy a zsíromból fogytam. Könnyebb is lettem 5 kilóval, de inkább a combomról és a fenekemről ment le a fölösleg. Én heti 4x gyalogoltam 1 órát hegymenetben.
91. Judy61 (válaszként erre: 81. - Ercsi65)
2013. jan. 29. 09:42
Ezekszerint magyarúl ezt megszívtuk
90. Judy61 (válaszként erre: 85. - Ercsi65)
2013. jan. 29. 09:38
Én minden kép kiváncsi leszek a válaszra.
89. Judy61 (válaszként erre: 87. - Karpati.renata)
2013. jan. 29. 09:37
Szerencséd volt, 1 dobozzal beszedtem és semi változás. Már 1 hónapja levelezek velük a pénzemért de nem hiszem hogy lessz belőle valami :(
2013. jan. 28. 16:03
Én is pórul jártam. Megrendeltem és másnap szombaton szállították is. Nem számítottam rá, hogy ilyen hamar ideér, ezért nem szóltam róla még senkinek. Ezután olvastam utána. Gondoltam majd nem veszem át a csomagot. De anyukám átvette helyettem sajnos :-( Így van egy doboz valamim, amit dobhatok ki...
2013. jan. 26. 22:48
Nekem a Raspberry Ketone Plus jött be, még Angliában vettem és 2 hónap alatt lefogytam 5 kilót. Szerintem egy nagyon jó zsírégető. Úgy tudom, hogy azóta már Mo-on is kapható. A Forte ahogy láttam egy fantom amerikai cég, minden engedély nélkül.
86. Uhu53
2013. jan. 26. 08:09

Sziasztok!

Jaj de jó, hogy idetaláltam, már majdnem elcsábultam én is, pedig már csalódtam a csodapirulákban.

Hiába, csak az nem hizlal amit nem eszünk meg, és mozgás, mozgás, mozgás.....akaraterő, türelem....lefogyni és megtartani, nagyon nehéz :(

85. Ercsi65 (válaszként erre: 48. - Al12345)
2013. jan. 24. 14:29
Mint írtam a Fogyasztó védelem le se sz..t. A bejelentésemet az OÉTI megküldte hivatalból az Országos Tisztiorvosi Szolgálathoz. Ha még nem léptetek szerintem várjatok, mert amint válaszolnak értesítek mindenkit. Jelentkezzen nálam akit majd érdekel a válasz. Addig is tudja valaki, hogy lehetne leállítani a hirdetéseket,mert nyomják ezerrel. Én főleg a facebookon látom.
84. Ercsi65 (válaszként erre: 67. - Judy61)
2013. jan. 24. 14:20
Remélem nem kértél a csoda termékeikből. Én is ugyanezt az üzenetet kaptam. Meg is írtam neki hová d....fel a termékeiket. Nekem november óta nem fizettek semmit vissza.
83. b486c9cf7d (válaszként erre: 81. - Ercsi65)
2013. jan. 24. 14:17
Esetleg kulfoldi oldalon, ingredients?
82. Ercsi65 (válaszként erre: 78. - Orsika001)
2013. jan. 24. 14:15
Nincs OÉTI száma.
2013. jan. 24. 14:14

Kedves sorstársak! A lenti választ kaptam az OÉTI-től! A Fogyasztó védelem szimplán visszadobta a bejelentésem.

A szert azóta is reklámozzák, miközben nem tudhatjuk mi van benne. Az a jobb eset ha csak ártalmatlan por,de mi van ha nem? Kíváncsian várom az OTH válaszát,mert én felajánlottam, hogy vizsgálják be a nálam lévő kapszulákat.

Nem szoktam rendelni csak ritkán,de eddig még mindig visszakaptam a pénzem. Most én is ráfaragtam. A lényeg, hogy ezt az egészet Amerikából irányitják. Csak a termék van a Sprint Futárszolgálatnál és megrendelés esetén ők szállítanak.Valamiféle számlát is ők állítanak ki amin a Futárszolgálat címe szerepel.


Raspberry Ketone Forte elnevezésű készítményt intézetünknél nem jelentettek be, nyilvántartásunkban nem szerepel.


Tájékoztatásul jelezzük, hogy hasonló elnevezésű „Raspberry Ketones –málna ketonok étrend-kiegészítő” készítmény szerepel a bejelentett termékek listáján, de az nem kapta meg a megfelelést jelentő zöld pipát, mivel a málna-keton korábban sem hagyományos élelmiszerben, sem étrend-kiegészítő összetevőjeként nem fordult elő a Közösség terültén, így azt új élelmiszernek kell tekinteni. Az új élelmiszerekről és az új élelmiszer-összetevőkről szóló, az Európai Parlament és a Tanács 258/97/EK rendelete értelmében az 1997. május 15-e előtt sem élelmiszerként, sem étrend-kiegészítő összetevőjeként szignifikáns mennyiségben nem forgalmazott/fogyasztott élelmiszerek új élelmiszernek tekintendők, piacra helyezésük előtt azokat Közösségi szinten engedélyeztetni kell. Közösségi szintű engedélyezési határozat hiányában, jogszerűen nem forgalmazható, mivel veszélyeztetheti a fogyasztók egészségét.


Hatósági jogkör hiányában, a panaszolt ügyében eljárni nem tudunk, és az interneten vásárolt, panaszolt terméke nem áll módunkban bevizsgálni.


Panaszlevelét illetékességből megküldjük a piacfelügyeleti hatósági jogkörrel rendelkező Országos Tisztifőorvosi Hivatal Közegészségügyi Főosztálynak.



Üdvözlettel:



Schreiberné Molnár Erzsébet

főosztályvezető

2013. jan. 23. 09:22
Látom sokan ráfaragtak a kapszulával. A törvény úgy rendelkezik, hogy internetes vásárlás esetén 8 napon belül, indoklás nélkül el lehet állni a vásárlástól (persze csak ha el lehet érni a céget), és 30 napon belül vissza kell utalni a vásárlónak a termék összegét. De persze ez a szabály itthoni vásásrlás esetén él. Nemzetközi vásárlással kapcsolatban az Európai Fogyasztói Központ tud segíteni (a tel.számot meg lehet találni a neten), ott lehet érdeklődni a lehetőségekről. És megjegyzem a Fogyasztóvédelemnél nincs eljárási illeték....
2013. jan. 14. 08:33
Amíg lósz@r van, addig veréb is! Én biztosan fogyni fogok, mert ezt a pénzt az étkezésemen kell, hogy megspóroljam.
2013. jan. 11. 14:06
Szeretném megkérdezni, hogy van ennek a terméknek OETI száma? Sehol nem találom, anélkül pedig nem szabad szedni.
77. 776a2255db (válaszként erre: 76. - Virj87)
2013. jan. 10. 09:22
Kedves virj87! Jogod van elállni a "szerződéstől", vagyis nem kell átvenned. Ebben az esetben semmilyen kötelezettség nem terhel. Még időben vagy :-)
76. virj87
2013. jan. 9. 20:00
Én tegnap rendeltem meg, de még nem hozták,én írtam nekik hogy hiába hozzák ki nem veszem át!!!!!!!
75. virj87
2013. jan. 9. 19:57
Szia,mikor rendelted meg?
74. Zsina65 (válaszként erre: 72. - Judy61)
2013. jan. 9. 18:38
Sziasztok! Nekem is csak most nyílott ki a szemem: jól átvágtak! Most vettem át egy doboz Rasperryketont, kerestem a csomagolásban a számlát, de semmi. Hol, kitől kérhetném vissza a pénzt, ha netán nem válik be? Ostoba módon bedőltem a reklámnak... Se egy magyar nyelvű használati utasítás, se egy feladó,telephely, elérhetőség . Ez volt a tanulópénz.
73. virj87
2013. jan. 8. 13:24
sziasztok,sajna én bele estem a hibába megrendeltem,most egy fél orája és most olvasom h miket irtok,irtam nekik hogy hiába hozzák ki nem veszem át!nem kaptam választ!szerintettek megtehetem h nem veszem át?
72. Judy61 (válaszként erre: 70. - Zolm)
2013. jan. 8. 08:34

Kamu ez ugy ahogy van sajnos, jó néhányan bedőlünk

ők meg lehet jót röhögnek

2013. jan. 4. 10:07
Sziasztok!A tapasztalatomat szeretném leírni, igaz nem erről a termékről. Egyszer én is bedőltem egy ilyen "csodaszernek", amit a drogériában lehetett megvenni. Csupa jókat írtak róla, én kis naiv megvettem. Az első bogyót este vettem be,s vártam a hatást! Nem kellett sokat várnom, mert egész éjszaka nem bírtam aludni, a szívem úgy dobogott, hogy azt hittem infarktust kapok. Másnap arra gondoltam, hogy talán nem a "szer" az oka az éjszakai rosszulétemnek, hát bevettem egy újabb kapszulát. Ez már abszolút alátámsztotta feltételezésemet, mert aznap is olyan rosszul voltam, hogy alig bírtam lábra állni. A dobozán találtam egy email címet, erre megírtam a tapasztalataimat, NAGYON rendesek voltak 1 napon belül válaszoltak, azt írták, hogy küldjem vissza a terméket és küldik az árát. Még a blokkot sem kérték el! Úgy voltam vele, hogy elküldöm, mégha nem is kapom vissza az árát, mivel én ezt ugyse fogom nyelni, s nyilván senkinek se adom ajándákba, nem szeretnék senkit megmérgezni vele...! S halljatok CSODÁT!!!! Annak ellenére, hogy már hiányzott belőle 2 kapszula visszakaptam a TELJES árát a terméknek!!!!!!!!!!Mindenesetre engem ez az "élmény" arra sarkallt, hogy nem érdemes az egészségemet feláldozni pár minusz kilóért! Azóta ahova lehet gyalog megyek, odafigyelek arra, hogy mit és mennyit eszem és bár lassabban, de szépen mennek lefelé a kilóim, hamarosan elérem a "versenysúlyom".Mindezt azért írtam le, hogy ha van valaki aki éppen most szeretné ráadni a fejét, hogy valami "csodaszert" rendeljen arra vegyem rá, hogy: NE TEGYE!! Inkább huzza fel a bakancsát és tegyen egy szép nagy sétát a közeli parkban, erdőben a friss levegőn! HAJRÁ!!EREDMÉNYES, EGÉSZSÉGMEGŐRZŐ fogyásban gazdag boldog új évet kívánok Mindenkinek!
70. zolm
2013. jan. 3. 20:25

Sziasztok!


Tud valaki segíteni nekem ,mert elvesztettem a fonalat!Én néztem (amikor adták)a Dr.Oz showt,amiben volt szó arról ,hogy visszaéltek a nevével (ugyanez a szitu).Én most is így bukkantam rá ,hogy vele reklámozzák!!!Most a kérdésem hogy ez az egész hazugság vagy létezik ez a bogyó csak éppen ez a hamis változata?Ugyanis a videón az lászik hogy létezik!

[link]

Mert ha Dr.Oz mondja annak elhiszem (nem véletlenül vele reklámozzák)de ő tuti nem adta hozzá a nevét,ha nem ér semmit!Remélem érthetően írtam le!

69. Judy61 (válaszként erre: 68. - Al12345)
2013. jan. 3. 19:00

És akkor most hogyan tovább szerinted?

Ezek után hogy merjek megbízni bennük????

68. al12345 (válaszként erre: 67. - Judy61)
2013. jan. 3. 07:35
ugyanezt a választ megkaptam én is, mert én is először a cégnél/vagy mi is ez/ próbálkoztam.
67. Judy61 (válaszként erre: 66. - Al12345)
2013. jan. 2. 18:44

BUÉK

Hát én írtam ennek a cégnek, és ezt a választ kaptam. Azért nem semmik........


2013. január 2. 15:20 Charge Back írta, <chargeback@lifesisters.com>:


Kedves vásárló ,


Mivel a termék importálójának és forgalmazójának a székhelye az USA-ban található, és az ottani szabályoknak megfelelően minden reklamációt ki kell vizsgálni, a pénz visszautalása akár 2-3 hónapig is eltarthat.


Alternatív megoldásként az alábbi lehetőséget szeretnék felkínálni Önnek:

A pénz helyett, az összeg értékével megegyezően eljuttatunk Önnek egy a választási szerinti terméket, természetesen teljesen igyen.


Partnereink termékei közül az alábbiakból választhat:

1. Fogfehérítő toll :



2. Egy két részből álló öregedésgátló termék, tartalma: ránctalanító, valamint szemkörnyék ápoló krém :



Mindkét termék az USA-ban készült.


Várjuk a válaszát!

1 2 3 4 5

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook