Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randevúval kapcsolatos furcsaságok fórum

Randevúval kapcsolatos furcsaságok (beszélgetős fórum)


1 2
2023. szept. 24. 10:42
Vigyázz, ne legyél rubrika egy noteszban.
2023. szept. 24. 10:40
Igen, kicsit bánom, de nem volt rossz. Ettől függetlenül, tartok tőle, hogy holnap is valami furcsasággal áll elő. Mikor az interneten beszélgettünk teljesen normálisnak tűnt.
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 24. 10:38
Jesszus, te ezt a kérést elfogadtad ettől a baromtól??? Otthagytam volna a francba rögtön!
2023. szept. 24. 10:34

Jól értettem? Lefeküdtél egy idegennel az első találkozás alkalmával?

Úúúúúúúúúúristen, hogy mik vannak!

2023. szept. 24. 10:28

Internetes társkereső oldalon meg ismerkedtem egy férfival. meg beszéltünk egy találkozót ahova pontosan meg is érkezett. De nagyon furcsa volt nekem, amit ott mondott. Valahogy úgy szólt a mondandója, hogy nagyon elfoglalt, ezért szeretné, ha kihagynánk az első és a második randevún megszokott formalitásokat. Tegyünk úgy, mintha ezen túllennénk és csapjunk a lecsóba.

Érdekes volt úgy lefeküdni egy férfival, hogy igazából semmit nem tudok róla. Nem tudom jól döntöttem-e? Holnap ismét találkozunk nagyon kiváncsi vagyok, ismét lesz-e valami érdekes felvetése, vagy most már normális mederbe folyik tovább a kapcsolatunk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook