Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randevúk... honnan kapcsolat? fórum

Randevúk... honnan kapcsolat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2018. aug. 28. 21:45

En eleg konzervativnak tartom magam es mar ilyenhez oregnek is hogy most smarolni jobbra balra nem fogok, nem vonz idegen emberek szaja, nyelve.

Nekem mar egy csokhoz is mar erzelmek kellenek. Nem szerelem, de egy igen eros vonzalom, bizalom.

Nehezen bizok.

Ezt gondolom o is tudja mert nem nyomul csak nagyon nagyon minimalisan, hiszen megis csak randi es az a cel hogy egyutt legyunk amikor es ugy ahogy mindkettonknek jo.

2. Ildi (válaszként erre: 1. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 21:39
1-nem sok. 2- amennyie érdekled, olyan gyakorisággal ir, 3- ezt érzitek pl napi találkozás, intim együttlétek, programok,,,
2018. aug. 28. 21:35

Sziasztok


Online megismertem egy fiut. Elso talalkozas elott kb egy honapig leveleztunk. A masodik randin vagyunk tul. A harmadik randi megbeszelve most vasarnapra. Igy 9 nap telik el a masodik es harmadik randi kozott.

Mindketten 30 evesek vagyunk.

Viberen irunk naponta.

Egy nagyon hosszu kapcsolaton vagyok tul, igy gyakorlatilag semmi tapasztalatom nincs. De kerdesem annal tobb.

Meg nem volt semmi.

En nem vagyok egy csel-csap termeszet es ahogy megismertem o sem. Mindketten komoly kapcsolatot keresunk.


Kerdesek:

-sok e hogy 9 nap van a masodik es harmadik randi kozott

-milyen gyakran "kell" irnia a pasinak

-honnantol van kapcsolat es nem randizgatas

-lesz meg tobb kerdesem is

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook