Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randevúk... honnan kapcsolat? fórum

Randevúk... honnan kapcsolat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
33. 124637ff9b (válaszként erre: 24. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 29. 06:45

Nagyon cuki kis pár vagytok/lesztek :)

Nah,még hármat alszunk ... 😊🍀

32. Ildi (válaszként erre: 29. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:55
Ugyanmár, nem várok én el semmit, de köszi, aranyos vagy.:) Most viszont lelépek, holnap meló sajna, aludj jól, és örülj:) pusz:)
2018. aug. 28. 22:54

Nem rég találkoztam azzal a kifejezéssel..: egyenjogúság.

Ahogy apránként közeledik feléd, te is teheted ugyan ezt.

Harminc évesen kialakulnak fontossági sorrendek egy felnőtt életében amit külső tényezők is befolyásolnak. Ezért felesleges parázni. :) Lazuljon katona :)


Az ominózus dátumot úgyis utólag fogjátok kinevezni.

Te is bedobhatsz rapid talikat, ...egy gyors közös ebéd hétközben

30. michelle.r (válaszként erre: 21. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:54
Okos lány ;) Jelentést kérek! :p :D
29. Hatezjoegynek (válaszként erre: 28. - Ildi)
2018. aug. 28. 22:54
Nem tudok ma mar Neked tobb szivet kuldeni, pedig jarna!!!
28. Ildi (válaszként erre: 27. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:51
Miért ne talizhatnátok attól vasárnap is? Igen az egy fontos esemény ám:)
27. Hatezjoegynek (válaszként erre: 26. - Ildi)
2018. aug. 28. 22:50

Komolyan hihetetlen. Ceges napra azert csak nem viszunk akarkit 😊

Hat igy a vasarnapi sima randi ugrott 😊

26. Ildi (válaszként erre: 24. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:43
Naaaaaaaaaaaaaa, szombat is? Tökéletes:) Szivesen:)
25. Ildi (válaszként erre: 23. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:42
Jajj már Csajszi, dehogy vagy öreg. Öleld meg nyugodtan. Furcsa ugyan ujra randizni, de belejössz , és minden megy a maga ütemében, vagyis ahogy ütemezitek.Kérek ám majd beszámolót a vasárnapról:) Az a lényeg h nem egyoldalú a dolog, ugyhogy dölj hátra, és tessék nyugiban számolni a napokat.
2018. aug. 28. 22:37

Bakker. Idiota vagyok. Hivatalosan is.

Most hivott el szombatra egy ceges rendezvenyre


Koszonom lanyok!

23. Hatezjoegynek (válaszként erre: 22. - Ildi)
2018. aug. 28. 22:35

Jezus isten csak ne kerduljek meg.

:)


Kis inteligens pasi kivul belul. Nem gondoltam volna hogy igy megfog az elso randi utan. A masodik jobban ment. Cs


Masodik randi vegen kerte, hogy egy olelest meg kaphat? Esett az eso, a parkoloban alltunk. Komolyan oreg vagyok ehhez :)

22. Ildi (válaszként erre: 19. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:29
Ketten kell azt a nadrágot viselni. Nagyon helyes, semmi bemagyarázás, még a derekadra is teheti a kezét, és csók is jöhet:)
21. Hatezjoegynek (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2018. aug. 28. 22:27

Igenis kapitany!!!


Laza vagyok!


Nem akarom hogy tepernie kelljen, nem akarom hogy valami bekepzelt fodij picsanak gondoljon

20. Ildi (válaszként erre: 17. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:26
csökkenteni nem lehet, ez adottság szerintem . Nem vagyunk egyformák, én baromira közvetlen tipus vagyok, simán kimutatom , kimondom amit gondolok v érzek, és úgy ahogy gondolom , moderálás nélkül. Már ez is önbizalomnövelö lehet, h itt ez a férfi, randiztok, ergo randit akar, érdekled, stb...ami azt mutatja h igenis fel tudod kelteni mások érdeklödését. Izgulni meg minek?? Tök felesleges,inkább élvezd a figyelmet , azt h van hódoló, ne árnyékold be stresszel:)
19. Hatezjoegynek (válaszként erre: 15. - 124637ff9b)
2018. aug. 28. 22:25

Igen valoban ezert nyitottam a forumot :) Ha mas nyitotta volna okosabb lennek :) csak innen mas.

Egyebkent irtam neki hogy "varom mar a penteki napunk folytatasat" megvan a jel :) erre jott a vasarnap

Csak nem akarom hogy azt erezze hogy nem o hordja a nadtagot. Meg felek persze attol, hogy nem jo neki es belemagyarazom hogy le akar razni.

Na vasarnap kozvetlenebb leszek. Hagyom hogy a vallamra tegye a kezet. Sot meg a csok is elcsattanhat 😊

18. michelle.r (válaszként erre: 11. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:25

Hagyd a fenébe, hogy randizol. Ne görcsölj, mert elrontod. Akkor lesz a randizásbólk kapcsolat, amikor mindketten úgy érzitek. Ne játszmázz, nem vagy fődíj, amit meg kell érdemelni, egy ember vagy, aki vagy jól érzi magát a másik társaságában, vagy nem. Ha igen, találkozz újra, ha nem, hagyd a fenébe.


A nők nagy része ott rontja el, hogy a második randi után már azt hiszi, hogy ásó-kapa, és felállítja a szabályokat, hogy kell a pasinak tepernie. Egy normális pasi egy normális nőt akar. Lazuljon katona! ;)

17. Hatezjoegynek (válaszként erre: 16. - Ildi)
2018. aug. 28. 22:19
Kuldj kerlek akkor egy jo nagy adaggal! :) Es tippeket is novelesre, cserebe adok csokkentesi tanacsot :)
16. Ildi (válaszként erre: 9. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:16
Én támogatok mindenkit , nekem túl sok is az önbizalmam:)))
15. 124637ff9b (válaszként erre: 11. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:15

Túlizélod:)

Tudom, hogy kívülállóként könnyebb, de pont ezért nyitottad a fórumot, nem?

Nem kell filózni, hogy mit miért meg hogyan, hanem engedd, hogy a dolgok megtörténjenek, ha azok amúgy jól esnek. Nem kell számitgatni, hogy most még nem ezt vagy azt, mert akkor hátha nyomulósnak tűnsz ... Legyél spontán és legyél őszinte. Mondd, amit szeretnél, és azt is, amit nem. Csak így tud megismerni igazán, meg te is őt.

Az jó, hogy figyel rád és te ezt érzékeled is.

14. Hatezjoegynek (válaszként erre: 12. - Ildi)
2018. aug. 28. 22:15

Igenis :)

Koszonom!

13. Ildi (válaszként erre: 9. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:15
Egyébbként meg azt tudnám még irni mint Lovelyly , igen, adj neki jeleket, nyilván az úr értékelni fogja.
12. Ildi (válaszként erre: 3. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:13
Kiforrja magát idövel, viszont kis önbizalom nem árt, az sem jó ha túlaggodod mert az látszani fog, és riasztó is lehet. Menjen spontán, és várd a randit:)
11. Hatezjoegynek (válaszként erre: 10. - 124637ff9b)
2018. aug. 28. 22:07

Persze az eszem tudja, hogy igy megy ez szoval ha kivulrol lennek en is ezt gondolnam.

Csak be vagyok tojva.

Nem akarom magam ra se eroltetni vagy elijeszteni.

Ugyanakkor meg eddig annyi volt hogy mondjuk mentunk az a zebran es igy ovon a derekamhoz ert meg ilyenek. Kb mikor a vallamra tette a kezet elso randin meg kozelebb ult mar az is nagyon sok volt ott. Szoval akar o is gondolhatja, hogy engem nem szabad surgetni. Azt se akarom, hogy en vadasszak ra es e miatt ne legyen jo.

Nem akarok nyomolusnak tunni.

10. 124637ff9b (válaszként erre: 6. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 22:02

Ő jelölte ki a vasárnapot? És Te meg elfogadtad?

Ne mindig csak elfogadd az életet, amit vele kapsz, hanem nyugodtan add tudtára a Te igényeidet, vágyaidat is.

Szerintem még örülne is, ha neki is felvetnéd, hogy messze még a hétvége, örömmel randevúznál hétköznap is :)

9. Hatezjoegynek (válaszként erre: 7. - 04424e865e)
2018. aug. 28. 22:01

Illetve hanyan vannak itt, akik idosebbek de kb ettol sokkal gyermetegebb temaban bizonytalanok?


Noi forum tamogassuk mar egymast ;)

8. Hatezjoegynek (válaszként erre: 7. - 04424e865e)
2018. aug. 28. 22:00

Nincs mastercardom 😊


Azert irtam, hogy hosszu kapcsolaton vagyok tul mert ilyen terem a tapasztalatom gyakorlatilag nulla es szeretnem jol csinalni.

2018. aug. 28. 21:58
Kicsit furcsa számomra, hogy egy 30 éves érett nő egy közösségi oldalon kér tanácsot. Ebben a korban az ember már szerintem egyedül is dönteni tud ilyen kérdésekben, ha pedig nem mindenre ott a Mastercard
6. Hatezjoegynek (válaszként erre: 4. - 04424e865e)
2018. aug. 28. 21:55

En szivesebben talalkoztam volna korabban is, akar hetkozanap delutan. Penteken kerdezte hogy lesz e harmadik alkalom amire ott helyben a beszelgetes heveben nem adtam szerintem normalis valaszt. Zavarban voltam, hogy uristen jol erzem magam es akkor tul laza vagyok. Szombaton irtam hogy termesztesen johet a harmadik randi :) Igy lett belole most vasarnap.

Es tessek, megint tul aggodom a dolgokat. Pedig itt egy tok normalis pasi, aki eddig semmi jelet nem adta annak, hogy nem az. Minden nap becsuletesen ir. Csak ha latom hogy pl messengerem online es viberen meg nem irt akkor jon a kattogas.

2018. aug. 28. 21:50

Kovetkezko kerdes:

Miutan o irt es en valaszoltam mennyi ido a "notmalis" mire ujra ir, ha kerdest is tettem fel. En sem szoktam rogton valaszolni, mert ugy vagyok vele hogy atgondolom, vagy nyugodtan nem pl parkoloban vagy boltban irok.

A normalis ferfiak is gondolom igy vannak ezzel. Elegge onbizalom hiannyal kuszkodok, mar minden apro dologba akar remeket latok.


Tetszik nekem ez a fiu, nem gondoltam volna, hogy az online dologbol akar lehet is valami.

Jol szeretnem csinalni es nem gorcsolni, ami nem olyan konnyu ha az ember alapbol ilyen.

4. 04424e865e (válaszként erre: 3. - Hatezjoegynek)
2018. aug. 28. 21:50

,, cel hogy egyutt legyunk amikor es ugy ahogy mindkettonknek jo."


Akkor miért kérdezed , hogy sok-e a 9 nap a második és a harmadik randi között? Fentiekből következtetem, hogy nektek így jó tehát nem sok.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook