Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Rákos vagyok, nem leprás!" fórum

"Rákos vagyok, nem leprás!" (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1082. 7529edede9 (válaszként erre: 1081. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 29. 16:54

Szia,

nagyon örülök,h neked is segített további gyógyulást!

1081. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1077. - Rising Sun 1)
2011. ápr. 29. 14:44

Szia!

Három éve, ögtön az első műtétem után indítottam a

105-s Preventával, 2 lit./nap négy hónapig, 3 hónapig Avemar, fél évig Culevit, nem kis mennyiségben, aztán Beta Glukan, hónapokon keresztülmert a természetgyógyászom azt favorizálta, aztán újból Avemar tavaly novemberig. Ezek mellett napi 3600 mg C vit, meg még E vit, A vit.,szelén, cink,B1 vit., meg a rengeteg természetes dolog, amit láttunk, hallottunk, olvastunk. A Preventát azóta is iszom minden évben emlékeztető kúraként kisebb napi adagban 3 hónapig. Ezalatt a hónalji nyirokcsomók-nál kiújulás 2009-ben, újabb műtét októberben. 2010. febr.ban CT: ugyanott újabb kiújulás. Harmadszor, a sugár után már nem lehet műteni. Újabb kemó(3-at bírt a szervezetem), tablettás kemó, antihormon. Semmi, egy mm javulás sem. Ez a rengeteg próbálkozás nem azt mondom, hogy nem segített, de max abban, hogy nem kóborolt másfelé. De fizikai erőnlétem nulla, a jobb lábam mellékhatásként szinte használhatatlan már 4 hónapja. És akkor nov.elején a magam szakállára,mert olvastam, hallottam, láttam, elkezdtem szedni a

gyógygombákat. És szinte nem akartam hinni a szememnek a febr. 4-i CT szerint a daganatom a felére csökkent. Nagyon kérlek ne vedd el tőlem ezt az örömet, mert így van! Hagy maradjon meg nekem a remény, mert végre igazán tudok bízni valamiben. Az orvosom gratulált, egy szóval nem kérdezte, hogy csináltam. Na a baj itt kezdődik,

és nem ott, hogy végre van egy kapaszkodó, egy mankó. Számomra ez az, mert az úgynevezett protokoll velem már nem tud mit kezdeni, a palettát már végigcsináltam, jan.elejétől ellátás nélkül vagyok. Magad Uram, ha szolgád nincsen.


Bocs, hogy ilyen hosszan írtam, de úgy gondolom, hogy így kellett, hogy érthető legyek.

1080. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1076. - C1e9612cd3)
2011. ápr. 29. 14:18

Köszönöm! Kívánom, hogy Neked soha ne legyen rá szükséged!!!

Üdv.

1079. 7529edede9 (válaszként erre: 1078. - Sylo)
2011. ápr. 29. 10:26

Szia,

most olvastam a másik fórumon ezt a kojulos történetet,hát megáll az eszem,h milyen emberek vannak.Próbálj ne idegeskedni miatta,a sors mindenkit utolérni,a jóisten megfogja büntetni az ilyen embert előbb-utóbb!

Minden jót!

A gyógygombákat anyukám is szedi és mi is csak pozitívan tudunk róla nyilatkozni.tegnap voltak megint a TV-ben egy beteg kislánnyal aki szintén nagyon jó állapotban van neki agydaganata van és a zárójelentésbe beírta az onkológus,h a gyógygombának tulajdoníthatóan is elindult a térfogatcsökkenés és meszesedés és tudod ha ilyet leírnak itthon az már nagy szó.

1078. sylo
2011. ápr. 29. 10:05

Én a gyógygombákról csak pozitívan tudok nyilatkozni, nekünk hihetetlen sokat segít.

Rengeteg mellékhatástól menti meg apukámat, aki immár 14hónapja szedi őket. Csak ajánlani tudom!

1077. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1076. - C1e9612cd3)
2011. ápr. 29. 08:53

Sziasztok !


Egy ismerősöm apukája is szedte azokat a gyógygombakivonatokat és szörnyű kínok közepette halt meg ez év tavaszán.


Egy másik ismerősöm is szedte ezeket a gyógygombakivonatokat. Neki tüdő és máj áttétje lett.52kg-ra lefogyott.

Ez év jauárjában az onkológusa lemondott Róla. azt mondta Neki, hogy 6 hónapja van hátra.

Ő februárban elkezdte a C-vitamin terápiát és Hála Istennek nagyon jól van. Sikerült 5kg-t felszednie,most 57 kg (172 cm magas Hölgyről van szó). Rendbe jött a vérkeringése és a vérnyomása is.Nagyon jó a vérképe is. Tele van energiával és nagyon jó a hangulata, minden nap dolgozik ! Ő orvostól kapja a C-vitamin terápiát, naponta szed mellette 3000 NE D-vitamint, 4 g C-vitamint, kalciumot,magnéziumot,B6-vitamint, stb. (P-vitamin,szelén,cink,vas,jód,Quercetin)


Gyakorlatilag biztosítja az immunrendszer működéséhez az alapvető fontosságú élettani elemeket.

1076. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1075. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 28. 19:32

de jó, h leírtad a saját tapasztalataid! én mindig kicsit szkeptikus vagyok az ilyesmivel, mert már annyi népbutító, pénztárcák ürítésére hajtó hülyeség megjelent, amivel csak kihasználják a reményvesztett embereket, h hihetetlen. Szerencsére engem most nem érint a dolog, de jó tudni, ismerni az ilyesmiket, hisz sose tudni....

Remélem, neked is csak jobb lesz az eredményed!

1075. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1074. - C1e9612cd3)
2011. ápr. 28. 19:28
Én a legutóbbi CT előtt ezeket szedtem 4 hónapig, az eredményem messze meghaladta a várakozásomat, szinte nem akartam elhinni. Az egy éve aktív daganatom a fele méretűre csökkent. Májusban várható lesz az újabb CT, majd meglátjuk, mert azóta is szedem.
2011. ápr. 28. 19:18

Olvassátok el! Érdekes lehet.


[link]

1073. Marott (válaszként erre: 1072. - Sylo)
2011. ápr. 28. 06:49
Szia! Ne foglalkozz azzal ki milyen eszet oszt éppen, ne hagyd, hogy vigyen az értékes energiádból, mert az másra kell... Tudod a más dolgában mindenki okos, de ha belebújna abba a papucsba, amiben te most jársz, valószínű 1-2 dolgot megtanulna.... Sok erőt kívánok!!!
1072. sylo (válaszként erre: 1071. - 41fdab80c1)
2011. ápr. 27. 12:15

Szia Márti,

Teljesen igazad van, csak gondolom sejted, hogy akik itt vagyunk, azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymáson és nem azért, hogy amúgy is megviselt életünket egy ilyen ember zaklassa.

De teljesen igazad van! :)

Azért ezt az azonosítást én körbejárom!

1071. 41fdab80c1 (válaszként erre: 1070. - Sylo)
2011. ápr. 27. 11:06

Kedves Sylo!

Ne hergeld magad, tényleg itt járt, új néven, szerintem körbejárt mindenkit. De körbeírtam azoknak akik neki küldtek jelet, és egyértelmű, hogy nem csak a mi fórumunk tagjait háborgatja, hanem másokat is. Írtam a Hoxának, azonnal törölték. Én azt gondoltam, illetve úgy tudtam, hogy van rá lehetőségük, hogy azonosítsák az új tagokat, de ezek szerint nincs. Nekünk kell összefogni és nem reagálni, hanem azonnal a törlését kérni.Tegnap ezek szerint ezért volt mindenhol hallgatás, mára meg már osztogatta gondolom mindenkinek a picurka micsodáját.


Ne idegesítsd magad, hidd el, az ilyen mocsadék miatt nem érdemes.

1070. sylo
2011. ápr. 27. 10:38

Gondolom már észleltétek, megint itt van "takarító28" néven kedves kojul barátunk!

Unatkozol te nyomorult?

Nem vetted még magad észre???


Sajnos nyomatékkal kérlek, illetve a Hoxát, hogy töröljék ezt az elmeháborodott embert, mivel üzenetek sokaságát kapom tőle, hogy "takarodjak", meg "koldus".

Te mi vagy? Olyan gerincesnek tartod magad? Szerintem kezeltesd magad! És zaklass mást a leveleiddel! Mert Te vagy az, aki a Fórumozók nyugalmát megzavarod!!!

Tehát húzz el innen!

Illetve még annyi, hogy nyugodtan írj bátran, szívesen fogadom a leveleid, mert én innen sehova sem megyek! :)))))))))

1069. sylo
2011. ápr. 23. 17:10
Minden Drága Fórumozó társamnak szeretnék Nagyon Boldog, Békés ünnepet kívánni!
2011. ápr. 22. 08:42

Kedves Fórumtársaim!


Szeretettel kívánok mindenkinek áldott, békés, szép ünnepet!


Legyenek mindenkinek szép napjai!


Ölel Titeket:Márta

1067. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1066. - Sylo)
2011. ápr. 21. 17:01

Szuper !


A közelben tudok orvost !

1066. sylo (válaszként erre: 1065. - Rising Sun 1)
2011. ápr. 21. 16:54

Debrecenben lakunk.

Kicsit távol Budapesttől.

1065. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1064. - Sylo)
2011. ápr. 21. 14:48

Olvastam a klinikai eredményeket és a protokollt is, de az egységesnek tűnik.


Nem tudom, az ország melyik részén vagytok, de esetleg tudok orvost, vagy más egészségügyi dolgozót, aki tudna konkrét kérdésekre válaszolni.


Ill.lehet,hogy össze tudlak kötni a C-vitamin terápiát kapó ismerősömmel,ismerőseimmel.

1064. sylo (válaszként erre: 1063. - Rising Sun 1)
2011. ápr. 21. 14:40

Én értem, hogy Te hogy érted. :)

Részben tudnám, vagyis megpróbálom valahogy előteremteni az anyagi hátteret. Szerencsémre jó munkahelyem van, megértő, segítőkész emberek vannak körülöttem. De sajnos a fizetésem véges! Amíg fel nem nőttem a szüleim gondoskodtak rólam és a testvéremről, most rajtunk sor. Mi így gondoljuk.


A felsoroltakra szűkösen 130eFt-ot költünk havonta, mert van amiből kétszeres mennyiség fogy el egy hónapban, mivel akkora dózisban szedi. Hiszünk bennünk!

Így őszintén szólva erősen sakkoznom kell, hogy esetleg beleférjen valami, mivel a megnevezett összeg több, mint a havi jövedelmem.

Gondolom a C-vit. kúrát a daganatok mennyisége és milyensége is befolyásolja. Mármint, hogy mennyit kell felvennie.

Tudsz esetleg ebben infóval szolgálni nekem?

Nagyon hálás vagyok Nektek! Ezt nem győzöm hangsúlyozni!

1063. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1071. - Sylo)
2011. ápr. 21. 14:15

Szia !


Nem is arra értettem, hogy ti nem tesztek meg mindent, beleértve az anyagiakat is.


Arra gondoltam, hogy pl.: szeretnétek a C-vitamin terápiát, de anyagilag nem tudjátok önerőből finanszírozni, v. csak részben tudnátok és erről írnátok egy levelet, amit eljuttatunk a megfelelő helyre.


Szeretném még megkérdezni, hogy hozzávetőlegesen mennyit költötök havonta ezekre :

" céklalé, gránátalamalé, gyógygomba kapszulák, acerola c, noni juice, máriatövis kapszula.

2hónapja kizárólag deutériummentes vizet iszik, előtte tisztított vizet."


Csak azért kérdezem, mert az ismerőseim -akik a C-vitamin terápiát kapják- havonta kb. 70e Ft-ot költenek összesen. Tehát egy ekkora összeghez nektek mennyi hiányozna ?


(Ez az összeg csökkenthet is a későbbiekben, mert jelenleg hetente 2x30 g C-vitamint kapnak infúzióban, később kevesebb is elég lehet, a protokoll szerint)


Egyébként abban az összegben benne vannak a kiegészítők is, mint a C-vitamin,D-vitamin,P-vitamin,E-vitamin,kalcium, magnézium,szelén,cink,B-vitaminok stb.


(Ezek kb. 15-20 E ft-ba kerülnek havonta.)

1062. sylo (válaszként erre: 1061. - Rising Sun 1)
2011. ápr. 19. 09:05

Szia,


Köszönöm az információt, tudom és ismerem a C vitamin kúrát, de nekünk nagyon drága és anyagilag nem fér bele a kereteinkbe, mivel Apukám 6x áttétjének esetében akkora dózisban kellene neki adni, hogy az végképp nem tudjuk finanszírozni.

Sajnos, soha nem gondoltam volna, hogy egy ember élete anyagiakon múlhat, de sajnos igen!

Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a segítséget!

1061. Rising Sun 1 (válaszként erre: 1058. - Sylo)
2011. ápr. 15. 13:53

Szia !



Két ismerősöm is kapja a C-vitamin terápiát. Ők nagyon jól vannak. Nem kapnak mellette sem kemót, sem sugarat és női hormon tablettát sem.


A www.rakgyogyszer.hu oldalon sok infót találsz, köztük a klinikiai eredményeket is.

1060. sylo (válaszként erre: 1059. - 7529edede9)
2011. ápr. 15. 08:55

Köszönöm és nagyon sokat jelent nekem az, hogy Ti vagytok Nekem!

Megpróbálok kitartani, de néha nehéz a hullámvölgyekből kimászni!

1059. 7529edede9 (válaszként erre: 1058. - Sylo)
2011. ápr. 14. 10:45

Szia,

én nem tudok ebben segíteni de nagyon sokat gondolok Rátok ezt tudd!

Kitartást továbbra is!

1058. sylo
2011. ápr. 14. 08:19

Sziasztok,

Megint nem jelentkeztem egy jó ideje, de sajnos nem volt időm. A tegnapi napon leállította az onkológusunk az interferon kúráról apukámat, mivel eléggé rosszul viselte. Konkrétan annyira rosszul, hogy amióta kapta az injekciót hirtelen nagyon sokat fogyott, lázas egyfolytában, nem eszik, mert nem tud. Tápszerezünk, kínlódunk, most erősítő infúziókat kap, de a mai naptól véralvadásgátló injekciót kell neki adnunk, illetve a mai nappal kell elkezdeni egy új tablettát. Ez a tabletta női hormon tabletta...miért kell ez neki? Valaki segítsen ha tudja? Most nagyon le vagyok törve, mert olyan kilátástalannak látom ezt az egészet.

Mindig csak rossz híreket kapunk, nem lehet Apukámmal kommunikálni, sokat alszik, bár a kedélyállpota hullámzó.

Ha valaki tud a női hormon témában nyilatkozni, akkor írjon már nekem! Nagyon köszönöm!

1057. ac808a6b30 (válaszként erre: 1056. - Rising Sun 1)
2011. márc. 26. 21:45

ja, tényleg!

De aztán a Fókuszban is volt egy marha jó riport gyógyult betegekkel, azt vissza is nézem holnap, mert annak is lemaradtam az elejéről, egybeértek kicsit!

2011. márc. 26. 21:12

Láttam. Nem, nem csinált mellette mást. Azt mondta : "Most is megvan a beutalóm".


Azért a legfontosabbak kimaradtak a műsorból:


C-vitamin a rákgyógyításban


www.rakgyogyszer.hu


és a D-vitamin szerepe a rák ellen, ami szintén megtalálható a honlapon.

2011. márc. 26. 19:22

Láttátok ma este a Magellánt?

Én csak a végét, Szabó Gyuri bácsi (a bükki füvesember) szerint a diófalevél, a fagyöngylevél és a szilvalekvár a gyógymód, azt mondja, neki bőrrákja volt, és 2 évig fogyasztotta a diólevél és fagyöngy tinktúráját. Gondolom azért orvosi terápia mellett.(?)

1054. ovics (válaszként erre: 1053. - Miszti3)
2011. márc. 23. 08:22
Igen és jó dolog készülni, hogy heti 2x van egy ilyen programom.
1053. Miszti3 (válaszként erre: 1051. - Ovics)
2011. márc. 21. 13:06

Ezzel a tácterápiával teljesen egyetértek!

A tánc egy nagyon emelt szintű öröm- és boldogságforrás, és nemcsak eltereli a figyelmet, de önfeledtté, kiegyensúlyozottá tesz. Még barátságok is szövődnek a sorstársak között.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook