Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rákos a családban .. te hogy élted meg, élted túl? fórum

Rákos a családban .. te hogy élted meg, élted túl? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jan. 28. 13:35
Én nekem 1 éve,egyszerre 3 rokonom ment el,és most beteg még egy családtagom. Még most sem tudom elfogadni,tán sosem fogom,csak annyit tudtam segìteni,és most segítek hogy megpróbálom a legjobb orvosokat előkeríteni,és elötte nem mutatni hogy mennyire fáj nekem\nekünk.
2014. jan. 28. 13:33

Egy barátnőm rákban halt meg 3 éve, 17 éves volt. Közel állt hozzám. Borzasztó volt, de előtte talán egyszer bőgtem el magam. Ő vigasztalt meg. Ott megfogadtam, többet nem lát sírni, megpróbálok segíteni neki (már amennyire lehet ilyen helyzetben). Minden nap látogattam, sokat voltam vele, borzasztó volt látni, ahogy épül le... A csodaszép haja hogyan tűnik el, és egy szinte duci csajból hogyan lesz csontsovány valaki... A közérzete tűrhető volt, legalábbis előttem soha nem mutatta ki, mennyire kegyetlen az élet vele. Kitartó volt és bizakodó. Én meg minden este bőgtem otthon, hogy hogyan lehet egy fiatal, halálos beteg lány ennyire erős... erősebb nálam. Sajnos gyorsan elment tőlünk, még a mai napig nehezen beszélek róla, és könnybe lábad a szemem, de hát sajnos ez ellen nem lehet mit kezdeni.


Nem tudom, mit írhatnék neked. Sok-sok erőt, kitartást, és legfőkképen JOBBULÁST APUKÁDNAK!!! Tudod, a remény hal meg utoljára, és soha nem szabad feladni! Ismerek sok olyan embert, aki a rákból állt fel, és most egészségesen él! :) Az édesapádnak is tiszta szívből ezt kívánom!!!

9. tereteri (válaszként erre: 6. - 5236d12e25)
2014. jan. 28. 13:31
Még egy dolog, hogy én nem az akkori állapotra koncetráltam. Erősen hittem az illető gyógyulásában, és az a kép lebegett végig a szemem előtt. Ebből merítettem az erőt leginkább.
2014. jan. 28. 13:30

Szia!

Neked sok erőt kívánok, Édesapádnak teljes gyógyulást.


Ezen a fórumon sokat olvashatsz a témáról.


[link]

7. feszterkem17 (válaszként erre: 6. - 5236d12e25)
2014. jan. 28. 13:28

Erősítsd,biztasd!!Lássa h.te erős vagy,ebből ő is erőre fog kapni!!Ne adja fel,mert amíg ő hisz benne,nincs gond!!

Biztasd hogy majd megerősödik!

Kitartást!!

6. 5236d12e25 (válaszként erre: 4. - Feszterkem17)
2014. jan. 28. 13:24
Én is azt teszem, megállás nélkül. Bizakodó vagyok, mert új fajta kezelést kap, és már most az első után tapintható hogy kezd vissza húzodni a csomó, de sokkol ahogy láőtom mennyire össze esett apukám, mennyit fogyott.
2014. jan. 28. 13:23

Ez sajnos egy nagyon nehéz és hosszú út. Bár rákkal nem találkoztam, de mással meg kellett küzdenük nekük is. Szerintem mindenkinek más az ilyen helyzetekre a túlélési technikája, én próbáltam kicsit kintebb nézni a dolgokat. Hogy vannak emerek, akik háborúba születnek, és sajnos vannak olyanok, akiknek hatalmas terhekkel kell megküzdeniük. Ezt hozza az élet, ezért senki sem hibás. Én esténként gyertyát gyújtottam, és imádkoztam a szerettem jobbulásáért.


Kitartást neked is! ÉS tudod, belőled tudják meríteni ők is az erőt!

4. feszterkem17 (válaszként erre: 1. - 5236d12e25)
2014. jan. 28. 13:21
Egy a lényeg!!A beteg ebből ne lásson és ne halljon semmit!!Előtte légy erős!!!Biztasd !!Sokszor a háta mögött zokogtam......
3. 5236d12e25 (válaszként erre: 2. - Éva82)
2014. jan. 28. 13:20

Nem sikerült végig írnom mert közben elküldtem véletlenül.

Tudom hogy nem az a lényeg én hogy érzem magam. Az érdekel én hogy tudom segíteni apukámat , anyukámat támogatni, ha én magam teljesen kivagyok borulva.

Még nagyon az elején vagyunk az egésznek, tegnap voltunk a 2. kezelésen.

2014. jan. 28. 13:14
.....és így is fogod érezni magad még nagyon sokáig....anyukámat 10 éve vitte el, még ma sem tettem túl magam rajta. De most nem az a fontos, hogy te hogy érzed magad, hanem, hogy ő hogy érzi magát.
2014. jan. 28. 13:13

HOgyan lehet ezt megemészteni, feldolgozni elfogadni a tényt, hogy szerettünk beteg?

Tudom, hogy rengeteg pozitív hozzáállás kell. De jelenleg annyira elkeseredettnek dühősnek és tehetetlennek érzem magam. :(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook