Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek az igaz, hogy minden családban a nőé a főszerep és nem a férfi hordja a kalapot, hanem mi a NŐK? fórum

Szerintetek az igaz, hogy minden családban a nőé a főszerep és nem a férfi hordja a kalapot, hanem mi a NŐK? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. 4a5de48ea8 (válaszként erre: 67. - 4a5de48ea8)
2013. okt. 24. 13:05
de meg kell hagyni a férfit férfinek, az biztos
2013. okt. 24. 12:55
Hááááááát, sok dolgot el tudunk érni, az biztos
2013. okt. 24. 12:54
ez tulzas azert igy kijelentve!mert sok parkapcsolatban nincs meg az egyenjogusag.en szerencses vagyok,de tudom sokan nem e teren!
2013. ápr. 24. 08:57
egy jo parkapcsolatban nincs fonok,hanem 50-50 van.csak igy lehet igazabol boldog 2 ember.
2012. aug. 28. 14:57

De visszatérve a címbeli kérdésre, nem a szög beverésén fordul mag a dolog. Hanem azon, hogy egy kapcsolatban kölcsönös legyen a tisztelet, egymás megbecsülése. Legyen bármi az ok, azt nem is kell kiszámolgatni. Egyik ebben jó, a másik abban, és nem kell főnököt játszani, hiszen ha tényleg jó a kapcsolat, akkor egyik sincs meg a másik nélkül.

Persze olyan kapcsolatok is vannak, ahol a nő szívesen veszi, ha néha eligazítják és babusgatják, és neki azt sem kell tudnia, hol van a biztosíték. Ilyet is ismerek. Viszont az ilyen nő rendszerint nagyon jó háziasszony, jó anya, tehát megmarad az egyensúly. Lényeg, hogy a pár mindkét tagja jól érezze magát a kapcsolatban.

2012. aug. 28. 14:35

Persze ez is egyéni dolog. Volt pasi, aki azzal rontott el nálam mindent, hogy kivette a kezemből a csavarhúzót.

Amikor meg a jó fúrógépemet elkezdte erőltetni, azt már én vettem ki a kezéből.

A férjem szívesen felvarrt akár több gombot is, de forrasztani én szoktam, mert ehhez neki nincsen türelme.

A vejemnek nincs érzéke műszaki dolgokhoz, a lányom viszont mosógépet is szerel már. A férje megelégszik azzal, hogy lelkesen dicséri, és ez bizony sokat számít!

62. Guruljka (válaszként erre: 55. - Loveee79)
2012. aug. 28. 14:31

Azzal is, de szükség esetén akár a cipő sarkával is. :D

Természetesen nem rugdosva gondolom, hanem a cipőt lekapva és kézbe véve...:D

Viszont a húst lehet klopfolni fólián (de akár papíron) át normál kalapáccsal, de akár azt is cipősarokkal.

2011. dec. 1. 12:03

Múlt hétvégén ez bebizonyosodott.

Felhívtam az egyik szomszédasszonyt, a férje vette fel a telefont hót kómásan.


Szia xy vagyok, feleséged? Kint van, fát vág.

És te? Én most keltem fel!



GRATULA!

2011. dec. 1. 11:56
én úgy gondolom, hogy legtöbb esetben igaz, és ezt így látom a környezetemben is. Van olyan ismerősünk (férfi), aki mutatja, mondja, hogy ő ilyen-olyan és megmondja, majd ő megmutatja, közben akkora papucs, és persze övé az utolsó szó: "ahogy akarod drágám"....:))))
2011. dec. 1. 11:54
hat ezt azert nem mondanam igy,hisz mi nokmeg a 21,szazadban is harcolunk a jogainkert,egyenjogusagert,nekem 3szorra/3. pasimmal.hogy vege elertem a 50-50-et,s tudom meg nagyon sok nonek ez csak alma.
58. 04e95f637a (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2011. okt. 2. 19:08
gondolom baromira érthettél hozzá,ha már szöget fúrtál :DDDD
2011. okt. 2. 19:06
Nálunk demokrácia van.;))))
56. atitkos (válaszként erre: 55. - Loveee79)
2009. nov. 27. 11:52
Persze hogy lehet,láttam saját szememmel :))
55. Loveee79 (válaszként erre: 54. - C33bd8536b)
2009. nov. 27. 08:59
Márpedig igenis lehet klopfolóval szöget beverni :) De kényelmesebb kalapáccsal :)
54. c33bd8536b (válaszként erre: 52. - Atitkos)
2009. nov. 27. 08:54

Tudom, de nem tudtam megállni.:)

Húsklopfolóval nem lehet szöget beverni! De minek is, van kalapács a házban. És ha hiszed, ha nem, azt is tudom, hogy hol a helye.

Tudod, nekem nem volt apám, meghalt kiskoromban. Anyámmal és nagyanyámmal laktam együtt. Nem lehetett minden kiment biztosítékért, csepegő csapért, felszerelendő polcért hívni valakit. Az ember sokmindent megtanul, ha rá van kényszerülve.

Még ha nőnemű is az az ember.:)

2009. nov. 27. 08:44

Hát én azt vettem észre, hogy még az olyan pasi is, aki amúgy nem egy barkácsmester, szeret belevágni, és aztán olyan büszke magára, hogy ő ezt összehozta, mint egy kisgyerek mikor 5öst hoz haza :D


Bár ez a nőkre is igaz, ha ritkán főznek, és készítenek valamit, remegő gyomorral várják az elismerést :)

52. atitkos (válaszként erre: 49. - C33bd8536b)
2009. nov. 27. 08:34

Tudod nagyon jól hogy nem erre gondoltam:)Persze ha hetekig nincs odahaza és nagyon akarod azt a képet feltenni,nyilván megoldod,a nők egyébként kreatívabbak,megoldják (húskloffoló és társai)Csak majd figyelni kell erősen a kép megmaradjon a falon vagy éjszaka egyszercsak úgy dönt kitépi a szöget és mély zuhanásba kezd.:))

A szomszédot meg hívd át nyugodtan, imponálni fog neki hogy segithet.(persze kizárólag csak a szögbeütésre :)))) )

Megosztott véleménye van a férfiaknál ezeknek a dolgoknál,van akinek bejön a "barkácsolós típus" van akinek nem .Ha nem muszáj akkor ne kalapájjon mert nagyon fáj ha a körmünkön landol az ütőeszköz:)

2009. nov. 26. 19:23
Nálunk egyenjogúság van,mindketten sapkát hordunk.
2009. nov. 26. 18:46
igen
49. c33bd8536b (válaszként erre: 27. - Atitkos)
2009. nov. 26. 18:45
Akkor, szerinted, ha fel akarok tenni egy képet a falra, és nincs itthon a párom, akkor beverhetem én a szöget? Vagy hívjam át inkább a szomszédot, hogy ne csorbuljon a nőiességem? Hm... Magas, szőke, fiatal.... Mármint a szomszéd.:)))
48. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 47. - Loveee79)
2009. nov. 26. 18:09
:-)
2009. nov. 26. 17:37

Hát szereltem én már mosógépet is, mert egy béna férjem volt.

Én nem várom el, hogy értsen az ilyenekhez, de akkor hívjon szakembert. Én sem riadok vissza ha bútort kell összerakni, vagy beverni egy szöget, a fúrást meghagyom neki :)

Főzni is szokott, rakott krumpli a specialitása, ezen kívül nem sokminden megy, meg inkább én csinálom..a múltkori paprikáskrumpli után olyan kupi volt, hogy majd elájultam. 7 edényt felhasznált hozzá. Még mindig nem jöttem rá, mihez kellett ennyi :D

2009. nov. 26. 17:13
egyébként ahhoz, hogy egy nő igazán nőnek érezze magát, ahoz a férfi is kell ám
2009. nov. 26. 17:10
én még azt is szeretem amikor a combomat maszírozza
44. atitkos (válaszként erre: 42. - Ca2ffaf6c3)
2009. nov. 26. 17:10

[link]


Egyébként itt szükség lenne a szakértelmedre.

2009. nov. 26. 17:07

Remélem, szereti is.Általában a nők elég érzékenyek a nyak,gerinc,derékfájásra.Ahogy elnéztem azokat a pontokat kifejezetten élvezik ha kicsit megvannak nyaggatva.

Na meg erotikusan felvetőnek sem rossz ,átmenve simogatásba a vége fele.

2009. nov. 26. 17:03

bocsi nem hazajön hanem hazamegy

pszichológiát tanulok és már duzzad a fejem a sok fogalomtól

bocsánat

de a masszázs remek ötlet

41. atitkos (válaszként erre: 40. - Ca2ffaf6c3)
2009. nov. 26. 17:02
Majd ha otthon leszek,még dolgozom én is 18 óráig..de meglepem majd késő este ,kap egy érzéki masszázst.
2009. nov. 26. 16:57
úgyhogy ha hazajön a feleséged akkor lepd meg valamivel, mert megérdemli
2009. nov. 26. 16:53

nem kell

tudod én is minden tőlem telhetőt megteszek, hogy nő maradja

én is egyetemre járok, mosok főzök takarítok és emelett a férjemnek néha besegítek,és van munkám gyerek nincs,orvosokhoz járkálok és rettentően felnézek ezekre a nőkre akik még a gyerek után is ezeket mind kifogástalanul megtudják oldani és mindemellett nők maradnak

hidd el, hogy nagyon nehéz, és van olyan nő aki nem is képes rá(de én biztos vagyok benne, hogy ő is vágyik rá)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook