Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Quija avagy szellem tábla fórum

Quija avagy szellem tábla (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. júl. 23. 07:15

Nem hiszek ezekben a dolgokban és erről csak egy nagyon jó dal és videoklip jut eszembe... :-)


[link]

6. aa35c27f5c (válaszként erre: 5. - T.Ili)
2010. júl. 23. 06:40
Ijesztő...Nálunk azóta vannak fura dolgok, mióta párom nagymamája meghalt, bár lehet, hogy csak én kötöm össze a dolgokat, de úgy érzem, azért, mert nem voltam ott a temetésén. Épp tüdőgyulladással feküdtem itthon. Sosem merném megidézni senki szellemét, pláne nem a saját házamban...
5. t.Ili (válaszként erre: 1. - Cicarigo)
2010. júl. 22. 23:21

Hallottam róla.

Az unokahúgom csinálta.Valahogy több szellem is bejött nekik.Eleinte jó volt.meg érdekes.Természetesen a válaszok is jöttek,de olyan titokzatosak,mintha nem is arra válaszolt volna,amit kérdeztek.Vagy ,ha arra akkor többféleképpen lehetett értelmezni.Tehát legokosabb,ha csak igent,vagy nemet vársz.

A probléma akkor kezdődött,amikor gonosz,lekezelő szellemek kezdtek jönni,és az egyik különösen szemét volt.Állítólag rátelepedett az elektromos dolgokra.Ha ő kikapcsolta a tévét akkor a szellem be. A számítógép magától bekapcsolt,és a képernyőn megjelent a szöveg:-Már megint bepasiztál!Azt nem szabad,te büdös k☻rva!A pasizás rossz!--Pedig a párjával volt dolgozni,ée egyszerre léptek be az ajtón.

Már ott tartottak,hogy nem mert hazamenni.Csak vele szemétkedett.a párjával nem.őt egyáltalán nem vette figyelembe,mintha nem is lett volna.

A lány már nem tudott aludni,Tiszta stressz volt.

Aztán valaki ajánlotta a csakra tisztítást,és azóta majdnem eltűnt a szellem.

Állítólag akiknél probléma van a csakrákkal,fogékonyabbak a szellemvilágra.

Én azt mondom:Ne piszkáljunk olyan dolgot amihez nem értünk.

2010. júl. 22. 21:02
Az ingázást kipróbáltam, gyerek nemét kérdeztem és bejött..
2010. júl. 22. 21:00
Sosem hallottam még róla.
2010. júl. 22. 21:00

Szia.

Szerintem igaz. Használtam már ingát is, mindig válaszol, úgy, hogy közben nem is mozgatom, ki-kitér. Igen vagy nem.

Szerintem, aki hisz a túlvilágban, az hisz ebben a szellemtáblában is.

2010. júl. 22. 20:59
Tapasztalatokat,véleményeket várok,beszélgessünk róla!Féltek tőle, elhiszitek hogy igaz vagy kamunak tartjátok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook