Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bizalmi problémák, mindkét oldalon. Megoldás? fórum

Bizalmi problémák, mindkét oldalon. Megoldás? (beszélgetős fórum)


20. Enix
2011. jan. 16. 15:03
sziasztok! nos hát kemény két napom volt.:S sikerült beszélgetni. félreértések sorozata volt. sajnos megoldást egyelőre nem találtunk. ő állítja h bízik bennem, én viszont úgy érzem h nem eléggé bízom benne. azt mondta hogy nemtudja mit kellene ez ellen tenni de biztosított róla h bízhatok benne. csak persze ez nem megy varázsütésre... uh most ez van. vélemény?
19. EsztyMorgan (válaszként erre: 18. - Enix)
2011. jan. 16. 11:52
Megoldás az van.. de csak ha mindkét fél akarja.
18. Enix (válaszként erre: 17. - Anyuci91)
2011. jan. 15. 10:53
Köszönöm a tanácsot! én is így látom a dolgot. remélem hogy sikerül megbeszélnünk, és mégjobban azt hogy megoldást is találunk.
2011. jan. 15. 10:33
A bizalom az fontos kérdést vet fel mindkét oldalról vajon rászolgálunk erre és nem elsősorban fontos az őszinteség tárjuk fel mi a gond és nyugodt békés körülmények között megbeszélni ez mindkét félnek ez legyen a célja és rögtön kiderül min kell változtatni és javítani. Két embernek kell megoldani. Szívélyes üdv.Ágnes
16. Enix (válaszként erre: 15. - EsztyMorgan)
2011. jan. 15. 10:23
igen meg én sem voltam otthon, ma fogunk leülni beszélgetni...
15. EsztyMorgan (válaszként erre: 14. - Enix)
2011. jan. 14. 11:21
Dolgozik?
14. Enix (válaszként erre: 13. - EsztyMorgan)
2011. jan. 14. 10:14
elmesélem persze, csak még nem tudtunk személyesen talizni:):(
13. EsztyMorgan (válaszként erre: 12. - Enix)
2011. jan. 13. 23:10
Majd meséld el, hogy mire jutottatok! Remélem tényleg és őszintén sikerül megbeszélnetek a problémákat.
12. Enix (válaszként erre: 11. - EsztyMorgan)
2011. jan. 13. 16:48
köszönöm. ezt fogom tenni!:)
11. EsztyMorgan (válaszként erre: 8. - Enix)
2011. jan. 13. 14:19
Ezt nem szabad hagyni. Mert persze azt mondani könnyebb, hogy "ugyan, nincs semmi", de mégis érzed/érzitek, hogy valami nem stimmel. Ha kell, akkor - mértékkel, de - erőszakosnak kell lenni egy kicsit. Ha ő nem, kezdd te.. mondd el, hogy igenis mit érzel, és ha ő nem akar még mindig beszélni a problémáról, akkor lehet, hogy tényleg nem lehet segíteni. Mert csak azon lehet segíteni, aki akarja is.. és vevő a megoldásra. Homokba dugni a fejünket..ez a legkönnyebb.
10. Enix (válaszként erre: 9. - Tücke)
2011. jan. 13. 11:07
pont ezért kérek tippeket:)
9. Tücke (válaszként erre: 8. - Enix)
2011. jan. 13. 10:58
hát bocsánat de ha nincs bizalom egymás irányában nincs egy komoly és erős alapotok....
8. Enix (válaszként erre: 7. - Tücke)
2011. jan. 13. 10:48
igen!már jópárszor előjött. amikor én kételkedtem, és ő megnyugtatott hogy nincs miért, akkor megnyugodtam, de most a napokban ő kételkedett, és megmagyaráztam neki, meg megnyugtattam. még mindig nem hitt nekem. ezt mondta: én nem mondom hogy nem hiszem el, de azt se hogy elhiszem. tehát nem hiszi el:S
7. Tücke (válaszként erre: 6. - Enix)
2011. jan. 13. 10:38
és a beszélgetéseitek során előjön az érzelmi rész is a félelmeitek a másikkal kapcsolatban ???? vagy a kapcsolatotokkal kapcsolatban?
6. Enix (válaszként erre: 4. - Tücke)
2011. jan. 13. 10:30
mi is beszélgetünk sokat, és szoktunk külön szórakozni is.
5. Enix
2011. jan. 13. 10:29
Nem tudom miért romlott meg. egyszer az én részemről volt ezzel gond, mostanában pedig az ő részéről. Mindkettőnket átejtették már... persze le szeretnék ülni megbeszélni, mert így nem lesz jó, és szerintem vevő lesz a megoldásra, csak fogalmam sincs hogyan lehetne visszaállítani a bizalmat. de abban biztos vagyok, hogy mindent megteszek.
2011. jan. 13. 10:24
mi ezeket úgy oldjuk meg hogy fel se merüljenek ilyen gondok hogy sokat beszélgetünk az érzéseinkről meg hogy viszonylag ritkán de egymás nélkül is csinálunk programokat... bár mi 3 éve lassan hogy házasok vagyunk
2011. jan. 13. 10:23
Le kell ülni és meg kell beszélni.
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Enix)
2011. jan. 13. 10:22
A bizalom nagyon fontos.. de én azt mondom, hogy meg kell próbálni beszélni a problémákról. Miért romlott meg? Lehet e még visszaállítani a megrendült bizalmat? Stb.. Rögtön feladni semmiképp sem lehet.
1. Enix
2011. jan. 13. 10:21
A barátommal akadtak bizalmi gondjaink. Mivel a bizalom nélkül egy kapcsolat nem működik rendesen, meg szeretném/nénk oldani ezt. Tippek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook