Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Narancsbőr problémák - és a megoldás! fórum

Narancsbőr problémák - és a megoldás! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Narancsbőr problémák - és a megoldás!

2012. jún. 14. 19:31
Ezt csak alátámasztani tudom... én két éve, mikor nagyobb fogyókúrázásba kezdtem, ugyanezt a módszert használtam. És nagyon sokat segített. Vettem szűztea krémet, ami csak akkor csípős, amikor arra a testrészre dolgozol, ahová kented a krémet. Betekertem a testem folpackba és edzettem. Heti szinten 3*1 órát, és fogytam is, plusz eltűnt a narancsbőröm. Persze kell legalább napi 2 liter víz és vége a narancsbőrnek. :)
2011. aug. 9. 08:53

Szia !

Jó dolgokat írtál!

Ha agyban eldöntöd, hogy márpedig gödröcskék viszlát, akkor azok eltűnnek..

Naná, hogy diéta ( vagy legalábbis többször keveset, lehetőleg ne a Nagyiék szalonna, kolbász variációjából:-)

Rengeteg folyadék, a mozgás kívánja is ezt, úgy,hogy nem lesz gond.

Koncentrálni és eltűnnek:-)

Szép napot Nektek:-)

16. Veronika27 (válaszként erre: 11. - Ami.)
2011. aug. 2. 14:14
A havi egy alkalom egy narancsbőrös testrésznek szinte semmi... Nem hetit akartál írni?
2011. aug. 2. 12:34

Sziasztok!

Én avonosat használok, de ritkán, mert mindig elfelejtem bekenni, amúgy biztos segítene.

Nem kényelmetlen fóliában tornázni?

14. dolgozolaany (válaszként erre: 13. - 3c9dc44913)
2011. júl. 30. 22:11

Szia!


Van valamilyen jó/bevált/kipróbált krémed rá? Azért kérdem, mert most kezdtem el egyet használni, ami jónak tűnik, h. ne jöjjön vissza ami eltűnt.

Hula-hopp karika jó ellene??

2011. júl. 30. 21:36
Nekem is nagyon csúnya volt a fenekem és a combom, de több folyadékot iszok, tornázok és sokat javult, de nem tűnt el teljesen. De azt észrevettem, hogy ha több édességet eszek és nem figyelek az étkezésre, akkor megint előjönnek, ha kihagyom a csokikat, kezd kisimulni. :)
12. dolgozolaany (válaszként erre: 11. - Ami.)
2011. júl. 20. 19:05

Sziasztok!


Egyetértek, nálam is csak ez vált be: víz és masszírozás, köpölyözés! Hiába szobabicigliztem, kenegettem, megmaradtak a göbök...

Előszülinapi ajándékként megleptem magam egy szalonbérlettel és vééégre eltűntek a göbök (nyirokmasszázs, vákuumos kezelés, ultrahang + infra kezelések kombinációival).

DE azt mondták szalonban, hogy a lentebb felsoroltakon kívül a göbök alkattól is függenek ill. a kötőszövet rugalmasságától is!

+Méregtelenítenem is kell. Sima, feszes a bőröm végre. :))

11. Ami.
2011. júl. 19. 14:45
Narancsbőrre 2 módszert tudok ajánlani..masszázs..és sok víz.Havi 1szer járok,4ezer forint,feszes a bőröm,és nyoma sincs narancsbőrnek,így a 4.alkalom után.Mondjuk hozzátartozik,h nem is volt durva,amint észrevettem,orvosoltam:)
10. wasp (válaszként erre: 9. - Veronika27)
2011. júl. 12. 14:35
Még nem...Ezen a steinberger-féle 5 napos méregtelenítő kúrán gondolkozok, de erő kell belevágni...
9. Veronika27 (válaszként erre: 8. - Wasp)
2011. júl. 6. 23:51
Méregtelenítéssel próbálkoztál már?
8. wasp
2011. júl. 6. 14:25

Hát...tuti van valami abban, hogy genetika...

Én kb fél éve elhagytam a cukrot, liszteset kb 1-2 szer eszek 1 héten, heti 5ször tornázok, és a narancsbőr meg se moccan... :(

2011. júl. 5. 11:52
Tényleg lehet benne genetika. Úgy tudom, a narancsbőr egyik fő összetevői a méreganyagok. És ha megfeszülünk, se tudjuk kihagyni azokat az életünkből, mert a leg bióbb (van ilyen szó?) kaja is tele van velük. Szóval, aki nem bír szabadulni tőle, pedig mindent megtesz, ne magát hibáztassa.
6. sunshine24 (válaszként erre: 9. - Vica009)
2011. júl. 5. 10:54
15 évig laktam 4. emeleten, volt, hogy napi 4-5X is fel-le mentem. Mégis volt/van narancsbőröm a combomon, főleg, ha összenyomom. Szóval ettől biztosan nem lesz az ember se izmos se feszes.
5. sunshine24 (válaszként erre: 4. - D03b00041d)
2011. júl. 5. 10:53
Nekem nem megengedett a szauna sajnos, így ez kiesett.
4. d03b00041d (válaszként erre: 2. - Sunshine24)
2011. júl. 4. 16:01
Nagyon alapos méregtelenítéssel kell kezdeni az rengeteget segít!!! Infraszauna v. bármilyen szauna is!!!
3. wasp (válaszként erre: 11. - Márti***)
2011. júl. 4. 13:42
Hol vettél, és milyen szaunagatyót?? Megéri venni?
2011. júl. 4. 11:31

A cikkíró kifelejtette a folyadékfogyasztást, ami talán a legfontosabb.


Alapvetően a helytelen életmód, táplálkozás, genetika, illetve a mozgásszegény életvitel miatt alakul ki.

Tehát nem feltétlen tűnik el, viszont jelentősen lehet rajta javítani.

Mivel különbözőek vagyunk, nem mindenkinél azonos a kezelés. Nekem diéta+sok folyadék fogyasztása már elég volt, mondjuk nekem nem nagyon látszott.

1. csilla2342 (válaszként erre: 9. - Vica009)
2011. júl. 3. 13:44
Szia!bocs de nincs igazad. Nekünk a családi házunkban 30 lépcsők van,de bent,nem kint.és egy nap nem csak 2x megyek rajta végig,hanem legalább 12x.mégse izmos a lában,és még narancsbőrös is.
Jó a cikk,ezeket én is ki fogom próbálni.

Ugrás a teljes írásra: Narancsbőr problémák - és a megoldás!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook