Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Protrusio - idegfájdalom fórum

Protrusio - idegfájdalom (beszélgetős fórum)


2018. jún. 22. 19:16
Küzd valaki hasonló problémával?
2015. márc. 4. 08:18
3-4 hónapja kezdődtek a fájdalmak,Sehol máshol csak kocsiban jött elő, tudni kell, hogy 150 magas vagyok és teljes láb beletolással kuplungolok, és gondolom annyira feszül közben a drekamnál vmi...a lényeg, hogy mikor kiakartam szállni a kocsiból iszonyat éles fájdalmat éreztem amitől alig tudtam mozdulni, kikaszalodtam a kocsiból majd elmúlt...nem foglalkoztam vele addig amig ez a munkahelyemen ülés közben ( semmi hirtelen mozdulat ) előjött oly annyira , hogy elájultam...Innentől kezdve folyamatos derekfajdalmam volt intenzíven kb egy másfél hétig, majd egy ujjab erős éles fájdalom után enyhült es azthitem elis múlik...de nem. Semmi grincserv, semmit nem találtak, enyhe protrusiot irtak a papiromra. Pesten is voltam vele, azt mondták az emberek 80%- ánál ezt találnák a ct- n. Azóta az éles fájdalom megint csak vezetésnél jött elő, enyhébb verzióban. A kocsit leis tettem nem merek vezetni. Csinálom a mckanzit , szedek mydetont. Mégis mikor fog ez elmúlni? Vagy egyáltalán miez akkor ? Ha amugy meg nem találnak semmit. Vesekő is kizárva. Hasonló cipoben vki?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook