Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Problémás szomszédok.... fórum

Problémás szomszédok.... (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
60. f1e23b97ee (válaszként erre: 54. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:20

Ha nem vagy milliomos akkor lassan már nem találsz olyan lépcsőházat, ahol ne laknának ilyen emberek.


És ugye nincs az a finom étel, amit egy csipetnyi sz@rral ne lehetne elrontani.


Jelen esetben a csipetnyi sz@rt ezek a családok képezik.

59. revi11 (válaszként erre: 55. - Cicakaktusz)
2013. júl. 30. 21:20

Hm.....

Én is rászoktam a lottóra és mindenap elmondom,innen el fogok szabadulni.

Vagy így,vagy úgy!

:-)

58. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:19
Ha valaki olvassa és lakást vásárol okuljon, és mielőtt azt mondja igen, ez kell, menjen el többször több napszakban mi a helyzet. Lehet napközben nagyon csendes hely, de éjszaka egy Discoból üvölt a zene, na meg azért feltérképeződik milyen emberek járnak, arra.
57. michelle.r (válaszként erre: 52. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:18

Visszaolvastam a nyitó hozzászólást. A két öreg lakik ott, és az unoka - feltételezem hivatalosan. A plusz három fő, aki odaköltözött, nyilván nem hivatalosan - ez már a bérleti szerződés megszegése.


De honnan vannak a többiek, ha 15-en bandáznak?

56. revi11 (válaszként erre: 53. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 30. 21:17

Bakker,tényleg :-)

Akkor megyek,felkapok egy körömreszelőt és egy üveg vizet és kampányolok náluk a nyugalmamért.

:-)

Bárcsak ilyen egyszerű lenne...

55. cicakaktusz (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2013. júl. 30. 21:17

Hasonló szomszédaim vannak, történetesen tudom, hogy az ilyen típusú emberekkel nem lehet normális hangon beszélni, azt nem hallják meg. Veszekedni meg nem érdemes, mert annak következményei vannak. És sajnos félni kell a megtorlásuktól. Annak meg ezer és egy formáját ismerik. Nálunk a tyúklopás, kutyamérgezés, nem feltétlenül ebben a sorrendben, a kert kirámolása, zaklatás ezerféle módon...

Hát nincs más választásom, tűrök, és szorgalmasan játszom a Szeremcsjáték ZRT különböző játékaival.

Egyszer úgyis sikerül!!!!

54. revi11 (válaszként erre: 50. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 30. 21:16

Nem.

Hülye helyzetben voltam,költöznöm kellett és beteg lettem,így nem is én néztem meg a lakást.8 napom volt,hogy vegyek valamit,vagy elbukom a szocpolt.Megbíztam abban,aki megnézte.

Ha ezt látom,sosem veszem meg,az tuti.

De most ez van,ezt kell megoldanom.

53. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 48. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:15
Már a nyugalmadat sem tudod, hiszen, pont az hiányzik :)
52. revi11 (válaszként erre: 45. - Michelle.r)
2013. júl. 30. 21:14
Igen,ezen az önkorányzatos szálon majd el lehet indulni,hiszen ők az ő bérlőik,tenniük kell valamit.Majd mehetek az önkormányzathoz,békítésre,szembesítésre...Vicces lesz.Gyanítom,akkor nem fogok vigyorogni.Azért évek alatt gyűlt bennem annyi feszültség ez miatt,hogy tennem kell valamit.
51. michelle.r (válaszként erre: 41. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:13

Úgy értem, ha odamész egyezkedni, aztán hirtelen jön egy levél, tudni fogják, hogy ki van mögötte.

Ha ilyen durva a helyzet, talán ki kéne hagynod a "békéltető tárgyalást" :)

50. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 48. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:13
Nem tudtad mikor odaköltöztetek, hogy milyen szomszédok vannak?
49. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
2013. júl. 30. 21:12
Miért? Még nem hallottál ilyet? Hol élsz? Nem Magyar országon? Nem ismered ezt a népcsoportot?
48. revi11 (válaszként erre: 43. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 30. 21:11

Igazad van Neked is.

De tényleg ennyi,hogy fizetem havonta a rengeteg hitelt és ezt el kell viselnünk?Úgy tűnik.

Meg fogom találni a módját,hogy a kecske is jóllakjon és a képoszta is megmaradjon.

Nem lesz egyszerű.De nincs mit veszítenem.Csak a nyugalmamat,ugye?

47. kisj (válaszként erre: 40. - Syria)
2013. júl. 30. 21:09
ez a vizes dolog a lehető legrosszabb ötlet és nagyjából meg lehet jósolni azt, hogy mennyire szállnak ettől magukba
46. revi11 (válaszként erre: 40. - Syria)
2013. júl. 30. 21:09

Tudom,hogy nem vagyok egyedül...Sajnos.

Nem baj,már csak egy hónap,kezdődik az iskola,jön az ősz,megszűnik a népgyűlés...

Csak optimistán. :-)

45. michelle.r (válaszként erre: 39. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:07

Egy önkormányzat sokkal egyszerűbben kirakhatja a bérlőjét, mint egy tulajdonos a bérbe adott ingatlanából. Az autó karcolása pl. máris jogalap a feljelentésre. Feltéve persze, ha meg meri tenni a szomszédod.


Ha nem, akkor nincs más hátra, el kell viselni őket.

44. revi11 (válaszként erre: 38. - Kisj)
2013. júl. 30. 21:07

Ez nem túl bíztató...

A lakásom az otthonom,ahova "pihenni" jövünk haza,ez jó.

Szomorú vagyok és dühös,tehetetlen.

De nem adom fel.

43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 35. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:07
Lefotózhatod, de elhiszem, sajnos úton, útfélen látni,hogyan viselkednek. A 12 évesek falkában támadnak már. És mindenkire vonatkozik a dohányzás tilalom és, hogy közterületen tilos az alkohol fogyasztás CSAK rájuk nem. Egy kisgyerek, ha a parkban a fűre lép ott terem a parkőr, de ha egy ilyen csorda jön le, beülnek a fűre, dohányoznak, isznak, szotyiznak és basszus kulcs senki nem mer hozzájuk szólni. :(( Inkább a fehérebb szülők oldalognak el a játszóról, mikor ezek délután felébrednek és jönnek társasági életet élni.
42. revi11 (válaszként erre: 37. - F1e23b97ee)
2013. júl. 30. 21:05

Igen,ez is igaz...

Emberek vagyunk,félünk,senkinek nem kell a cirkusz.

41. revi11 (válaszként erre: 36. - Michelle.r)
2013. júl. 30. 21:04

Az egész házat zavarja....

Hiszen mindenki látja a mindennapokban,ott jövünk fel,megyünk el mellettük.

40. syria (válaszként erre: 1. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:03

Nagyon szomorú élethelyzet.

S a legnagyobb baj, hogy ezzel nem vagy egyedül; gondolom csak ezen a portálon több százan tudnának hasonlókról beszámolni.

Nem tudom, mit lehetne tenni "hivatalosan" ellenük. Gyanítom: nem sokat. A hatóságoknak kisebb gondjuk nagyobb, mint ilyen "piszlicsárékkal" törődni.

A helyzetedbe képzelve magamat elmondom, mit tennék.


Először is lépjen fel a közös képviselő. Az, hogy 74 éves nem mentség! Vállalta a feladatot, pénzt kap érte, képviselje a lakók érdekeit!


Másodszor beszélnék a házbeliekkel, hátha másokat is zavar a viselkedésük. Ha igen, akkor nyert ügyed van, mert a megoldás megoldás roppant egyszerű: fel kell fogni a fürdőkádba a mosógépből kijövő vizet, s egy slag segítségével, vödörrel, kinek hogy esik kézre, szépen lelocsolni őket. Aztán találják ki, melyik lakásból jött az áldás. :)

39. revi11 (válaszként erre: 34. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 30. 21:03

Ez biztos?

Mert itt volt lakógyűlés,felmnerült ez a téma.Erre a hivatalt képviselő hölgy azt mondta,menjünk a rendőrségre,névvel együtt lehet feljelentést tenni.

Meg fogom kérdezni,mert egyszer egy másik szomszéd óriási botrányokat csinált itt,egy hölgy,és neki írtak levelet hivatalból,ő is önkormányzati lakásban él.Azóta nincs gond,szépen éldegél a két felnőtt fiával.:-)

38. kisj
2013. júl. 30. 21:02

Se az önkormányzat, se a rendőrség nem tud tenni semmi hathatós intézkedést.

Szomorú, de vagy megszoktok, vagy megszöktök:(

2013. júl. 30. 21:02

Önkormányzat hmmm.... lehet.


Sajnos ott is emberek, nagyrészt nők dolgoznak, akik esetleg egyedül várják a buszt, vagy mennek haza télen a sötétben.


És belegondolnak mi lesz, ha összefutnak ezekkel.


És igazából mint írtam nem is lehet mit kezdeni velük. Majd azt mondják, hogy az unokájuk hozzátartozója csak nyárra nyaralni jött hozzájuk, nem laknak ott életvitel szerűen.

A lépcsőházban ki lesz aki ezt meg meri cáfolni? Úgy gondolom senki.

36. michelle.r (válaszként erre: 33. - Revi11)
2013. júl. 30. 21:01
Nem fogják megmondani, de ha nem sík hülyék, ki fogják logikázni.
35. revi11 (válaszként erre: 32. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 30. 21:00

Sajnos ez tényleg így volt,ők is csukott ablaknál vannak ilyenkor is.Az ő babája volt a legkisebb újszülött itt Magyarországon és nagyon félti.Ezért le sem hozza ide a ház elé,máshova mennek sétálni,játszani.

Elképesztő állapot van ám itt,egyszer lefotózom és felteszem ide.

34. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 33. - Revi11)
2013. júl. 30. 20:59
Nem mondhatják meg.
33. revi11 (válaszként erre: 31. - Michelle.r)
2013. júl. 30. 20:58

Nekem sem volt gondom velük,abban bízom,hogy az eddigi jó kapcsolatunkra való tekintettel elmennek máshova,ahol nem zavarnak senkit....

Ha nem,akkor nem jött be,de legalább nem mondhatják,hogy orvul támadtam le őket.

Az önkormányzaton megmondják nekik,hogy ki volt a panasztevő.

32. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2013. júl. 30. 20:56
Lentebb írta, hogy az első emeleti szomszéd szépen kérte, hogy legyenek csendben,mert alszik a baba (helyesebben, nem tud aludni) mire kapásból összekarcolták a kocsijukat. Ezek után én nem várnék sok jót tőlük. :(
31. michelle.r (válaszként erre: 21. - F1e23b97ee)
2013. júl. 30. 20:55

Gondolom, nagyobb tapasztalatod van velük, mint nekem, meghajlok az érveid előtt. Nekem még az életemben nem volt okom rettegni tőlük. De abban biztos vagyok, hogy a "gettóháborúban" ők a nyerők és nem mi:/ Tehát vagy törekszem a békés megoldásra, vagy az önkormányzatra bíznám a dolgot.


Ebben az estben talán jobb lenne szó nélkül ott kezdeni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook