Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta valaki a természetes higiénia szerinti életmódot? fórum

Próbálta valaki a természetes higiénia szerinti életmódot? (tudásbázis kérdés)


1 2
11. Fátyolfény83 (válaszként erre: 8. - 31bc25d879)
2009. aug. 24. 17:04
A természetes higiénia = testkontroll! A neten sok mindent lehet róla találni!
10. Fátyolfény83 (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2009. aug. 24. 17:03

Óóóó juhtúrós sztrapacskaa! Neeem annyira azért nem okoz gondot, csak hiányzik. Főleg a tejeskávé. De derekasan állom. Most még. Mérlegünk nincs, így fogalmam sincs, hogy fogytam-e, és ha igen mennyit. Viszont azt hiszem alakultam. Még nem telt annyi idő, hogy biztos legyek benne.

Délig csak gyümölcs, utána pedig kínosan ügyelek a párosításokra és az időkorlátokra is. De az biztos hogy nem akarok életem végiéig mindig csak gyümölcsöt reggelizni. Most nagyon jó, rengeteg friss gyümölcs van. De mi lesz télen? Mandarin, narancs (nem valami laktató), alma (már, ha van és azt nem is igazán szeretem), kiwi és a nem túl lédús banán.


Az az igazság, nem érzem, hogy több energiám lenne. De a közérzetem jó :)!


Köszönöm szépen! Neked is sok sikert!

9. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 7. - Fátyolfény83)
2009. aug. 24. 16:54

Ha ennyire nagy áldozat, akkor egyelőre ne mondj le róla. A gyümölcs joghurtot magadnak is megcsinálhatod, ha natur joghurtba beledobálod a gyümölcsöket, garantáltan semmi adalék, plusz cukor benne és szerintem finomabb is.


Már azzal sokat teszel, ha délelőtt csak gyümölcsöt eszel és betartod azokat az elveket, hogy főétkezés után három órán át nem eszel gyümiket. Tapasztald meg és vedd ki a módszerből mindazt, amit úgy érzel, hogy jót tesz neked.

Én is eszem sajtokat, a világ kincséért le nem mondanék egy jó kis Boursin-ról vagy egy juhtúrós sztrapacskáról :DDD


Sokkal több lesz az energiád, az emésztésed, csináld, tapasztald, szabd magadra. Sok sikert!

;)

2009. aug. 24. 16:45
Mit is takar ez pontosan?
2009. aug. 24. 12:39

Szervusztok! Én 2,5 hete kezdtem el. A könyvet is elolvastam, most még keresgélek a neten, hátha találok még valamit ami mellette és persze ellene is. Sok mindet írtak, írnak és rengeteget fognak még írni diétákról és különféle életmód változtatásról. Ez ember sohasem tudhatja, mi az igazán jó.

Nekem a legnehezebb a tejtermékekről lemondani. Nagyon szeretem a tejet, és különösen azt a gyümölcs joghurtot, amiben nagy körte darabok vannak és van citromos változata is. A kakaó és a sajtospogácsa párosítás után is sóvárgom reggelente. De nagyon eltökélt vagyok. December végig mindenkippen csinálom. Ennyi próbaidőt adok a természetes higiéniának!

2009. júl. 9. 22:29
Ha a testkontrollról beszélsz, igen. Nem mindig jön össze, de hellyel-közel igyekszem e szerint élni. Remek tapasztalataim vannak: rengeteg energia, semmi fáradtság. A súlytartás szerintem legegyszerűbb módja - már az Update módszeren kívül :)
2009. júl. 9. 20:44
Olyanra gondolsz, hogy pl. nem kell hajat mosni, mert öntisztuló? Egy kolléganőm kipróbálta, hát...hetekig tök zsíros volt, úgyhogy nem volt valami gusztusos látvány....
2009. júl. 9. 20:40
Tyű, az meg mi? Írd le légyszi!
3. 9933e6cc1b (válaszként erre: 2. - Ancsika000)
2009. júl. 9. 20:39
Részleteznéd ez mit jelent? Érdekesnek hangzik.:-)
2009. júl. 9. 20:38
Érdekelne, hogy róbált- e valaki e szerint a módszer szerint élni. Milyen tapasztalatai vannak?
2009. júl. 9. 20:37
Próbálta valaki a természetes higiénia szerinti életmódot?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook