Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki az Alpha Masszázst? Tapasztalatok? fórum

Próbálta már valaki az Alpha Masszázst? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 27. 20:52
Két hónapja vettem egy 15 alkalmas bérletet. Még 3 alkalom van hátra. Édességet azóta sem ettem , kenyérrel is csínján bánok , folyadékot pedig igyekszem a két litert minimum meginni. Sajnos - bár centiben nem mértem magam - de sehogy sem akar a nadrág leesni rólam. Szóval még nem tapasztaltam változást.
2009. febr. 13. 21:55
Hát ahol én néztem egy alpha kezelés kb 2000 Ft körül van...hm...lehet nem is jó??? :)
4. emagdi (válaszként erre: 3. - 15a3fa73e6)
2009. febr. 13. 21:51

hát, nekem teljesen szubjektív véleményem az, hogy az infraszauna ár/érték arányban jobban megéri.

persze nem tudom hogy ahova te mész milyen árak vannak, de amikor nekem volt ez a bérletem, azt hiszem valami 7ezer forint volt egy alkalom ebben az alfa kapszulában, míg az infraszauna kb ezer forint fél órára. szóval ilyen arányban akkor inkább 7 infraszauna, az sokkal hatásosabb, mint 1 alfa kapszula.


ha ugyanannyiba kerül, akkor kényelmesebb az alfa, mert oda szépen befekszel, a fejed kint van, az nem melegszik, csak a tested olvasztja.


szerintem amúgy mind ez az alfa mind az infraszauna sokat tud segíteni a fogyókúrában.


de amúgy ha érdekel, és úgyis "ingyen" van, akkor a kipróbálás végett menj el egy ilyen alfa kezelésre, és akkor meglátod milyen:)

2009. febr. 13. 21:47

Szia!


Köszi. Van üdülési csekkem, csak nem tudom hogy infra szaunára vagy az alpha masszázsra használjam fel, másra úgysem fogom.

Edzek és diétázom is, csak kíváncsi vagyok, melyik segíthetné elő jobban a fogyást.

2009. febr. 13. 21:43

arról a kapszula alakú gépről van ugye szó, ami kiolvasztja belőled a zsírt?


én egyszer nyertem egy ilyenre bérletet.. hát, nem mondom hogy rossz, de kb szerintem egy infraszaunának hasonló hatása van.

de mivel ez jóval drágább, ezért szerintem az árát nem éri meg. (hacsak nem nyersz rá te is ingyen bérletet:))

2009. febr. 13. 21:38
Próbálta már valaki az Alpha Masszázst? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook