Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Próbálkozzak idősebbel? fórum

Próbálkozzak idősebbel? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
56. 8d00a82c06 (válaszként erre: 52. - Epresturmix)
2021. okt. 10. 16:50

Egyetértek!

28 évesen nem hogy férjnél voltam, de anya is. Azaz jóval komolyabb.

55. 9370250d08 (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 16:49

Keresd a hozzád hasonlók társaságát, figyeld meg a barátaid, akikkel jól érzed magad, családod, környezeted. Valszeg sok közös van bennetek, és próbáld meg reálisan felmérni a tulajdonságaidat.


Talán segít megfelelőbb helyen keresgélni, ami közelebb áll hozzád.

2021. okt. 10. 16:46
Egyébként sztem akár fiatalabbakkal is próbálkozhatsz. Mondjuk alapvetően sztem igaz, hogy a kor előrehaladtával egyre kevésbé számít a korkülönbség, de sztem jó 5-10 éven belül maradni.
53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Miss Angel)
2021. okt. 10. 16:45
De lehet olyat,hogy agyilag megváltozni?Mert a smink,haj,az könnyen változtatható,de a gondolkodás? Lehet,túl kritikus vagyok és azt hiszem, hajlamos vagyok álomvilágban élni. (Ezt már megkaptam másoktól, más ügyben is)
52. Epresturmix (válaszként erre: 50. - 8d00a82c06)
2021. okt. 10. 16:45
Kizárt. Egy 28 éves nő így gondolkodna? Magamból kiindulva ennél jóval érettebb voltam ennyi idősen mint FI
51. Epresturmix (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 16:45

Most pont azt az egyet emelted ki ami nem látszik rajtam. 🤓

Hmm. Azt hiszem rájöttem a problémádra: volt egy hapsi aki tetszett neked, de nem kellettél neki eléggé. Ő talált egy nőt (lentebb a szőke darázsderekú, babaarcú) és most magadat hasonlítgatod a csajhoz. Ezért aztán úgy gondolod, minden férfi ilyet keres. Hány éves vagy? Olyan 20 körül tippelnélek. Jól gondolom?

50. 8d00a82c06 (válaszként erre: 48. - Miss Angel)
2021. okt. 10. 16:41
28 évesnek vallja magát.
49. 00dfb24292 (válaszként erre: 45. - 9370250d08)
2021. okt. 10. 16:40
Vesd be magad a kanok közé? 🤣👍
48. Miss Angel (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 16:39

nagyon kisarkítod a dolgokat és sajnos azt veszem észre,téged csak a külsőségek érdekelnek,mert állandoan azt szajkozod.

Lehet pont az a baj,a pasikhoz is így állsz,az alakja nulla,vagy az arca-te fogalmazol így-és akkor már eszedbe sem jut,hogy adj neki egy esélyt.Mert sajnos úgy érzem,annyira kritikus vagy az emberekkel,hogy akkor te a pasikkal is ilyen lehetsz...

FEhér lovon herceg nem fog érkezni,nem akarlak elkeseríteni,mindnek lesz hibája,csak meg kell találnod köztük azt,aki hozzád illik/meg aki szeret/,mert te sem vagy hibátlan,mint ahogy senki nem az.Szted a pasik elvárásai túl nagyok,de sztem a tieid is.

meg kell találmod először is a harmóniát önmagaddal,mert az nagyon nincs meg,és reálisan kellene látnod a világot,másokat és önmagadat is.

ezt írom úgy,hogy azt vallom és vallottam mindig is,ami nagyon zavar minket,azon változtassunk,de nem csak a szép külsőtől leszünk vonzóak és "kelendőek",ez ami esetleg megfog,akkor és ott,aztán vagy lesz belőle több ,vagy nem,mert lehet kiderül a pasi számára,a lány babaarccal se kell :D

szerintem a többiek is sok okos dolgot írtak,olvasgasd és gondolkodj el -egyébként kivancsi lennék,ezzel a gondolkodással hány éves lehetsz-lehet irtad,bocs ha elkerülte a figyelmem...

47. 5236d12e25 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 16:36

Ezek után én nem csodálkozom, hogy senki rád se bagózik..

Hát hallod..

Akkora marhaságokat hordassz össze.


Nagyvalószínüleggel nem a kinézeteddel van baj.. hanem az egész gondolkodásoddal, a mentalitásoddal.


Ha férfi lennék, szerintem sikítva menekülnék.

2021. okt. 10. 16:35
Próbálkozz.
2021. okt. 10. 16:33

Miért szeretnél pasit, kapcsolatot, mit vársz a másiktól?


Ezeken sztem érdemes lehet elgondolkoznod.

Nehéz az egyedüllét, de ismerkedni, meg pasizni sem könnyű. Próbálkozz! Sminkelj, haverkodj, ismerkedj más típusú férfiakkal, mint eddig.

Adj több időt magadnak és a másiknak is, ha hosszabb távra tervezel, ha nem, akkor meg vesd be magad a kanok közé. Megérzik, tuti sikered lesz, ne aggódj! :D

Flörtölj, legyél játékos, lazíííts! :)

44. Bichi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 16:30

Mi a fene értelme van ennek a fórumnak,ha azt írod, hogy neked az párkapcsolatra idős lenne? Ha itt többen mondják, akkor ez megváltozik?

Egyébként oltári baromságokat hordasz össze, állandóan másokkal hasonlítod magad össze, és hát nagy igazság, hogy van akinek összejön a párkapcsolat, és van aki még 50 évesen is várja...

De ha ilyen balfékekre alapozod a dolgot, mint hogy aki szemüveges, az nem kell a pasinak... hát te biztos nem vagy százas. Egyébként sok pasi kimondottan szexisnek tartja a szemüveget, az én fiam pl kimondottan szereti a barátnőjén, aki meg csak ritkán hordja, mert ő is úgy hiszi, hogy kontaklencsével szebb, pedig nem :D

Szóval szerintem magaddal foglalkoz, mert hát látjuk, hogy szemüveges, ronda nők milliói élnek boldog kapcsolatban, ahelyett, hogy a sarokban gubbasztanának...

43. Miss Angel (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 16:27

és ennek a selejt gondolkodású pasinak a véleménye tört úgy össze?

meg a hozzá hasonlóké?

szóba állni nem kell ilyenekkel,nemhogy a szívedre venni az idióta megjegyzésüket.A helyedben még ki is osztottam volna,úgy enyhén,érezze már,hogy nem ő az isten,ne legyen úgy elszállva magától 😅

42. 8d00a82c06 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 16:21

És?

Épp az a csaj állt meg neki!

Nem gondolod?

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - 8d00a82c06)
2021. okt. 10. 16:20

Egy fiú nagyon tetszett nekem.

A barátnője: hosszú haj, szőke,kék szem,babaarc,viszont az alakja nulla.

Mint egy 10 éves gyerek, pici ,vékony,nulla mell,nulla fenék,mint egy csontváz.De szőke-kék szem.

40. 8d00a82c06 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 16:16

Akkor jövök én!

Szemüveges vagyok.

Pikkelysömörös.

Mégis van férjem aki korombeli.

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Epresturmix)
2021. okt. 10. 16:11

Csakhogy a petefészek kivülről nem látszik ez a baj. De érdekes ez a sérülés-dolog. Egy csomó betegségnek semmi nyoma nincs külsőre: pl cukorbetegség,lisztérzékenység,epilepszia stb.

Most mennyivel rosszabb egy teljesen egészséges,szemüveges nő, mint egy lisztérzékeny szemüvegetlen?

38. 8d00a82c06 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 16:10

És ha vannak, akkor mi van?

Nem ők a nagy ő és kész!

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - 184481d874)
2021. okt. 10. 16:08
Ugye hogy vannak ilyen férfiak:((
36. Epresturmix (válaszként erre: 32. - Miss Angel)
2021. okt. 10. 15:53
Háténnem…a bőröm mondjuk szép. Ha foltos is…
35. dfc04c70e4 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 15:53

Ha egy fiú kiborul attól, hogy szemüveges vagy, akkor annál a fiúnál agyilag elég komoly baj van Ilyet még nem is hallottam, hogy a szemüveg/szemüvegesség taszító.

Lehet, hogy ennek a kis gyökérnek taszító, de honnan a fenéből veszi azt, hogy a férfiaknak az jön le a szemüvegről, hogy sérült a nő, aki szemüveget hord? Hát ez nem komplett...


Rengeteg kifejezetten csinos nő is hord szemüveget. Mit hordja! Viseli! Érzed a különbséget?

Szóval nem gond, ha szemüveges vagy. Egyébként ha téged is zavar, nem gondolkodtál esetleg azon, hogy kontaktlencsét hordj? Akár felváltva is.

Persze ez csak egy ötlet.

34. Epresturmix (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 15:52
Sérült a nő? Nekem nincsen egy petefészkem, illetve csak 1 db van, vitilligós vagyok, szemüveges, alacsony, nem vékony…van pasim. Lehet kihagytam valamit.
2021. okt. 10. 15:48

Én is szemüveges vagyok.Valóban,vannak olyan férfiak akiknek egy szemüveges nővel "problémás" lenne a kapcsolata,mondják.


Egy kapcsolathoz ketten kellenek,közös szimpátia és kisugárzás.Ezt érezni kell.Nekem szerencsém van.

32. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 15:46

babaarccal szerinted a nőknek hány százaléka rendelkezik?

menj ki az utcára és nézz szét,megkapod rá a választ,mégis boldogok és elfogadják magukat olyannak,amilyenek...neked ez az arc téma már túlságosan a rögeszméddé vált...ha nem találsz párt,az nem ar arcod miatt van,nekem nem magyarázod be,hogy annyira ronda vagy,hogy a férfiak rád se bírnak nézni :)))))))

máés oka van annak,h nem jön össze,és ez alatt nem feltétlen azt értem,hogy nagy baj van veled,lehetsz egyszerűen peches is.Vagy csak annyi a gond,hogy túlságosan rágörcsöltél már erre hogy kell egy partner,eljön majd, csak görcsösen ne akard,mert úgy a büdös életben nem jon ossze!

31. 8d00a82c06 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 15:46

Benyalhat mindenki aki így gondolja!


A szemüveg öltöztet !

30. 00dfb24292 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 15:44
Mekkora idiótával futottál össze... Pedig szexi titkárnősre is vehetnéd a figurát. 😄
2021. okt. 10. 15:43
Bocsi de a legnagyobb baromság amit életemben hallottam :D Lehet hogy eszerint az egy idióta szerint így van, de a pasik többségének szerintem közömbös, vagy még szexi is...
2021. okt. 10. 15:40

Jaj és a legnagyobb baj,hogy szemüveges vagyok.

Egyszer egy fiú kiborult, amikor megtudta ezt. Buliban ismerkedtünk meg,akkor nem volt rajtam, meg első randin sem és a következő randin elővettem,azt mondta, a férfiaknak a szemüvegről az jön le,hogy sérült a nő,nem teljesen egészséges. Szóval taszító dolog.

27. 8d00a82c06 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 10. 15:38
Sokat foglalkozol mások kinézetével...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook