Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Praktikák a jó szex érdekében! Ki, hogyan dobja fel a nemi életét? fórum

Praktikák a jó szex érdekében! Ki, hogyan dobja fel a nemi életét? (beszélgetős fórum)


2012. szept. 6. 18:30
1,5 év után feldobni? :) na jó, bizonyára én vagyok maradi.
2012. szept. 6. 18:23

Kösd be a szemét, és mondd meg, hogy nem érhet hozzád, te pedig kényeztesd. Lassan, finoman. Vajon meddig bírja? Aztán legyen neked bekötve a szemed. Szerepjátékok.

Nem igazi erőszak, csak úgy tenni, mintha. Te tiltakozol, ő pedig leszedi rólad a ruhát, próbálsz kibújni alóla, de valahogy nem sikerül. :)

Viszont a másfél év tényleg elég kevés.

9. töprengő (válaszként erre: 8. - Virus2008)
2012. szept. 6. 18:07
Eztet mindet kihagynám...
8. virus2008 (válaszként erre: 1. - Lillaa22)
2012. szept. 6. 14:57

Ennyi idő után fel kell dobni???? :)

Ha nem hagyományosra gondolsz, akkor

P.si k.ki szex, hányós sz.x, nemierőszak sz.x,

szado-mazo,gruppen...

7. bnedora (válaszként erre: 6. - 0a84e34983)
2012. szept. 6. 14:51
Én is erre gondoltam, mi lesz később. Persze, gondolom partnercsere....:-D
6. 0a84e34983 (válaszként erre: 1. - Lillaa22)
2012. szept. 6. 14:41
Másfél év után,már fel kell dobni?
2012. szept. 6. 14:34

Élesszük fel a témát.

Ketyeréket néztem a neten, naon húzós szerntem.

Ruci? Kreáljunk a régiek, vagy már meguntakból valamit.

XY helyen találtam egy szűk szoknyát, elöl féloldalt kicsit slicces. Találtam egy felsőt is hozzá, szerintem elég kihívó ez a kettő.

Kicsit elszakadt egy nylon harisnya. Lépésbetétes. Azt hiszem az a pontos neve. Kivágtam, épp az alfelem van kint belőle, mint ezeken a harisnyákon amit a szexi ruciknál is vehető. Már akinek. Egyébként festékszűrésen kívül nem tom mire lehetne használni.

Ez is egy kicsit mégis más, egy ilyen saját kreálmány.

Meg aztán úgyis lekerül rólunk..

Egyéb ötlet?

2008. nov. 4. 15:15
Mi is mindig kitalálunk valamit. Általában fel is szoktam öltözni csinibe (tudod, harisnya, szoknya, magassarkú...), meg szituációs játékokat játszunk. Ilyen segédeszközön már mi is gondolkodtunk, de még nem szántam rá magam, hogy vegyek. Az a baj, hogy én jobb szeretem élőben megnézni az ilyen ketyeréket, mert akkor látom, pontosan, hogy milyen, mekkora, stb. Úgyhogy én a netes rendeléssel kissé bajban vagyok:)
3. lillaa22 (válaszként erre: 2. - Ritaanyu)
2008. nov. 4. 14:40

van már egy helyes segédeszközünk nekünk is.

Elég drágák.

Tudsz esetleg olyan netes oldalt, ahol viszonylag olcsón lehet rendelni ilyen dolgokat:)?

2008. nov. 4. 14:37
húha hát mi mindig csinálunk valami újat!! na nem minden alaklommal de kb havonta ! pl megállunk valahol a kocsival, vagy kimegyünk a strandra, vagy éjszaka a teraszon, vagy veszünk valami ketyerét....hmmm az nagyon jó!!már van egy nagy cipősdoboznyi...
2008. nov. 4. 14:29

A hagyományos dolgok már meg voltak......gyertya, gyümölcs, vacsi, alkohol...stb.

Másfél éve élünk együtt párommal.A szex eddig nagyon jó volt, de valami kell még....úgy érzem.

Egy két ötletem van még, hogy feldobjam a nemi életünket és meglepjem páromat, de kíváncsi vagyok, hogy TI hogyan teszitek ezt.

üdv:Lilla

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook