Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Praeklimax tapasztalatok, tanácsok fórum

Praeklimax tapasztalatok, tanácsok (beszélgetős fórum)


2019. jan. 19. 22:21
Sziasztok! gyors kérdés, közületek van valakinek tapasztalata a hormonpótlásról? Most vagyok 52 és nem jött meg 3 hónapja, borzasztó! A dokim azt mondta, hogy pótolhatom az ösztrogént és a progeszteront is krémekkel. Van erről tapasztalatotok? mindent köszi előre is! Lenzetto ugye az ösztrogén, na de mit javasoltok a progeszteronos krémből és főleg mennyit kenjek belőle naponta?
4. csibe32 (válaszként erre: 2. - Kakukkfű)
2018. dec. 9. 14:19
3. csibe32 (válaszként erre: 2. - Kakukkfű)
2018. dec. 7. 12:11
Szia Kakukkfű,ez a hir engem is kissé sokkolt. Nem emiatt mentem, hanem vagy 5 éve nem voltam ràkszűrésen illetve utòbbi időben megvàltozott a vérzés mennyisége, hogy az első 2 nap lakáshoz, toaletthez kötött lettem. A doki kérdezte nem vagyok e ideges, hogy akszok...stb. Közölte, hogy preklimaxos vagyok. Csinàlt hüvelyi uh-ot, közölte kicsit meg van nagyobbodva a méhem, myomàs jellegű. Szövettan miatt szükség van eü küretre, ez miatt adott sok laborvizsgàlatra papirt. Jelenleg izgulok, készülök 15-i kisműtétre.
2. kakukkfű (válaszként erre: 1. - Csibe32)
2018. dec. 7. 09:50

Szia Csibe! Én még nagyon új vagyok a klimaxosok táborában, még dokinál sem jártam, de tervezem.

Mire számíthatok, milyen vizsgálatok vannak?

2018. dec. 2. 13:39
Sziasztok, van köztetek preklimaxos,progeszteron hiànyos ( progeszteron 0,67-lett, ösztradiol:387, lh:7,4 fsh:6,5) myomàs? Milyen kezelésre szàmithatok? 15'én lesz egy eü. küretem,eredményekkel együtt akkor beszéljük àt a dr-ral a tovàbbiakat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook