Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pozitív Covid betegséggel beidézhetnek bírósági tárgyalásra? fórum

Pozitív Covid betegséggel beidézhetnek bírósági tárgyalásra? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. Bichi (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 19:53
OK, de attól, hogy újra teszteltetsz, nem onnan számítják a karantént...
9. simple (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 19:50
Fogj egy naptárt, nov 24-dec. 15-ig az pontosan 3 hét.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Bichi)
2021. nov. 29. 19:48
Hidd el én el akarok menni,mert semmi érdekem nem fűződik hozzá,sőt! Nem az érdek volt a kérdésem,hanem az pozitív coviddal hatósági karantén alatt meg lehet-e jelenni bíróságon! Az ügyvéd szerint tilos,csak mások véleménye is érdekelt! Ennyi...........
7. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 19:36
Az első teszttől van a 10 nap karantén, nem a még "el sem végzett" teszttől. Nem írtam, hogy téged akarnak elítélni, csak hogy érintett vagy, ezért nem akarsz elmenni, ebben meg akkor nem tévedtem...
6. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 19:34
Azt írtad, hogy december 15-re tűzte ki, az 15 nap a decemberből, és november 24-től 6 nap a novemberből. Bárhogy számolom a 15 + 6 = 21
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2021. nov. 29. 18:48
Neked hogy jött ki a 3 hét? 24+10=04 tehát 15-4 az 11 :)
2021. nov. 29. 18:44
Nagyon tévedsz,mivel tanú vagyok tehát nem engem akarnak elítélni! Az viszont igaz,hogy közeli hozzátartozóm a sértett...........
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 18:29

10 nap a hivatalos karantén, teháta két időpont közötti 3 hét alatt negatív kell hogy legyél (jobb esetben), szóval teljesen normálisan járt el. Persze ha előző nap produkálsz egy pozitívat, akkor indok lesz, hogy nem mentél el...

Valahogy úgy érzem, hogy meg akarod úszni ezt az idézést...

2021. nov. 29. 18:10
Bocsi,nem pénteken hanem majd jövő hétfőn!
2021. nov. 29. 18:07
November 24 óta karanténban vagyok igazolt Covid 19 betegséggel,ami még aznap felkerült az eeszt.gov-ra,ahonnan lementettem és kértem a bíróságtól a december 1 napi tárgyalás elhalasztását! Ere a bíró kitűzte december 15-re az új tárgyalást! Mivel a tüneteim egyre súlyosabbak,így pénteken 10 nap múlva újra tesztelnek,és nagyon nem jól érzem magam,az Ügyvédem azt mondta meg ne jelenjek a tárgyaláson,mert még beteg vagyok. Annyira elfogult a bíró,hogy ragaszkodik a tárgyaláshoz.Ha lesznek tüneteim és a második tesztem is pozitív lesz elrendelheti az előállításom? Levégelő a bíró,tehát januártól nem dolgozhat így muszáj ítéletet hoznia,különben elveszik tőle az ügyet,akkor pedig elévülhet az ügy! Szabályos ez így? Kötelezhet a megjelenésre karantén alatt? Főleg ha a második teszt is pozitív lesz esetleg? Nagyon ideges vagyok emiatt,nem elég hogy alig élek,még ez is!Segítséget megköszönöm előre is!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook