Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Powerpointtal kapcsolatos kérdésemre válaszolnátok? fórum

Powerpointtal kapcsolatos kérdésemre válaszolnátok? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 25. 23:52

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Nem sikerül hangot varázsolnom pps alá. Mindent úgy csináltam ahogy a nagy könyvben megírták elmentem vetítésként el is indul a pps de nincs hang. Az egyéni animációknál megjelenik, beállítok mindent ahogy kell, de mentés után nem játssza a mp3. Ha valaki tud megköszönöm a segítségét!

6. era06 (válaszként erre: 5. - Bognárné Erika)
2011. nov. 3. 18:47
de rendi vagy :)), ezt ritkán hallom :(
2011. nov. 2. 22:10
JAJ DE KÖSZI! NAGYON ÜGYES VAGY! KÖSZÖNÖM!!!!
4. era06 (válaszként erre: 3. - Bognárné Erika)
2011. nov. 2. 21:39

mentés másként de


PPS formátumban, most ppt

2011. nov. 2. 19:59
Köszi ez most sikerült.Az lenne a problémám még hogy az elkészített diavetítésemet e-mailben elküldve sajnos "formázásosra" hozza fel, nem pedig mindjárt diavetítésre. Mit tudok tenni, hogy ne így legyen? köszi előre is
2011. nov. 2. 19:29

Régen nagyjából tudtam, melyik gomb mire való.

Emlékeim szerint az időzítést kell beállítani minden képkockára, milyen gyorsan kövessék egymást.

2011. nov. 2. 18:13

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Eljutottam a dia vetítés beállításához.Szeretném e-mailben elküldeni de nem sikerül nem indul el a dia vetítés automatikusan. Az elmentett változat érkezik meg e-mailben. Köszönöm előre is a segítségeteket. Erika

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook