Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pokrivtsák Mónika módszere fórum

Pokrivtsák Mónika módszere (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
313. ba809066a6 (válaszként erre: 312. - ¤míra¤)
2008. máj. 19. 14:40

Szia Mira4


Melyik bioboltban vetted?

Rendelned kellett, vagy bementél, és volt?


Előre is köszönöm a választ

2008. máj. 18. 21:53

sziasztok(:.

körülbelül 2 hete kezdegettem el a lúgosító étrendet (kisebb-nagyobb kitérőkkel..).Tavaly szept. óta rendszeresen ittam kávét, most hagytam abba,az enegiaszintem szerencsére teljesen helyreállt:).A csoda lötyit 3 napja kezdtem inni. Koncentrálni sokkal joban tudok illetve a sport is zökkenőmentesen megy. Fogyás?na hát az vhogy kimaradt..:Dsőőt..:S.Remélem azért idővel beindul...nem lenne hátrány... Ugyanakkor amellett, hogy az energiám több, az elmúlt egy hétben megfáztam..érdekess:D.Az árral kapcsolatban viszont nincsenek különösebben fentartásaim.Bioboltban vettem 15e. ft-ért.És ha valóban ennyi bio cumót tartalmaz akkor megéri:)

Szép napot:P

2008. máj. 13. 20:24
Sziasztok.Merre van az a cikk Mónikáról,amely az alapja ennek a fórumnak?Nem találom,pedig nagyon érdekelne.
2008. máj. 7. 09:29
Pro memoria: [link]
309. poise
2008. máj. 5. 09:30

A legszomorúbb az egészben, hogy ez a Ph csoda is MLM marketing, piramis, mint régen az Amway volt. Számomra ezek a termékek eleve nem hitelesek, ha rákerestek google-ban számos ehhez kapcsoló weboldal van, ahol meg lehet rendelni a terméket, privát személyektől és ők ezután kapják a jutalékukat, ahány adag zöld csodát eladnak. Persze nagyon jó a reklám hozzá, pláne, hogy Pokrivtsák Mónika is a nevét adta hozzá és ezt eszi meg a nép, ráadásul egy vagyonba kerül a "csodaszer". Ez kb. olyan kaliberű hitegetés, mint a "Keress otthonról" pénzt-szindróma, szervezz be embereket és tele leszel pénzzel. Ismerőseim is próbáltak belerángatni a wellness iparba, ugyan sikertelenül, de azért fél év után érdekességből rákérdeztem, hogy folyt be jövedelmed ebből a munkából és eddig mindenki azt válaszolta csalódottan, hogy "NEM", de majd idővel jó lesz...

Ez szinte egy kisebb szekta, jó vírusmarketinggel.


Én a Szűzteára esküszöm mellékesen:) reggel-este egy, az jól meghajt, a megfelelő időpontokban és 100%-osan távozik belőlem az összes méreganyag mindenféle behálózó marketing nélkül:)


Szép napot!

308. 4c35511f0b (válaszként erre: 306. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 28. 19:43
Én nem. Ismerem:)
2008. ápr. 28. 19:42
10 000 Ft-ért eladnám 1 havi zöld poromat. Kb 5 adag hiányzik belőle.
2008. ápr. 19. 14:30
Ez a cucc 17.000 forintba kerül egy hónapra. Ennyi pénzért egyetlen ismert ember sem adja az arcát. De lehet, hogy ő ennyire kispályás, de őszintén meglepődnék.
305. 4c35511f0b (válaszként erre: 304. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 19. 14:18
Nem "költ " rá a cég, csak ingyen kapja a cuccot:)
2008. ápr. 19. 13:07

A termék jó és bár nem követem a Móni életét napra pontosan, úgy emlékszem, azt mondta, hogy azért issza, hogy ne is hízzon vissza, hogy a sav-bázis egyensúlyt tartani tudja.


Amellett ez egy hálózati termék, amit általában nem reklámoznak a médiában. Nem olyan népszerű ember ő a magyar piacon, hogy erre költene a cég, szerintem önszorgalomból beszél erről itt, ott.


Ez a lötty egyébként kifejezetten nem fogyókúrás termék, az csak egy mellékhatás :).

2008. ápr. 19. 12:55
Számomra egyáltalán nem hiteles egy olyan bulémiás, anorexiás beteg, aki minden héten más "csodaszertől" fogy. Az üzletekből még ki sem fogytak azok a termékek amiket az ő nevével reklámozak, máris újabb szerrel kattant rá. Senkinek sem tűnik fel, hogy eleve csontsoványan kezdett bele az új termék reklámozásába. Ettől persze a termék még lehet jó, csak a vele kapcsolatos felhajtást és reklámozást tartom túlzónak és ízléstelennek.
2008. ápr. 8. 12:40
sSZIASZTOK ÉN 2007.07.ÉN ELDÖNTÖTEM LE FOGYOK ÉS LE IS FOGYTAM.85KG.RÓL.16KG.RA.TORNA KÁPOSZTA LEVES EZZEL KEZTEM.LE IS SZALADT 10KG.EGY HÓN ALATT.UTÁNA TORNA -5KG.UTÁNA LEMENT A MÉREGTELENÍTŐ,TEA ÉS OLAJJAL 4KG.ÖSSZ.19KG (66kg) FOGYTAM EREDETILEG .DE SAJNOS PROBLÉMA VOLT A GERINCEMMEL ÉS VISSZA JÖTT 3KG.MOST 69KG VAGYOK ÉS CSAK TEA,OLAJOK.MOST KI PROBÁLOM AZ ALGÁT.MÁR KAPSZULÁBAN SZEDEM DE MOST INNI AKAROM.EDDIG JÓ.SOK SIKERT MINDENKINEK.ANETT.
2008. márc. 27. 12:18
neten találtam
300. 4c35511f0b (válaszként erre: 299. - Cukoj)
2008. márc. 20. 21:23
295. hozzászólást olvasd el szerintem...
299. cukoj
2008. márc. 19. 10:53

Sziasztok!


Érdekelne, hogy ki mennyiért tudna nekem eladni, zöld lötyit?

Van egy ismerősöm, aki 17.000-ért vett, de nem tudom mekkora kiszerelést!

Továbbá az is érdekelne, hogy miből áll maga a csomag, és hogyan kell alakalmazni.

Már ott tartok, hogy 20 kg felesleg van raljtam, és nem akar lemenni:)

El vagyok keseredve. Kéne végre valami, ami hat...

Erről a termékről, elég jókat hallotta, de nem bízom benne teljesen:(

Segítsetek, a véleményetekkel...

Köszike

298. 6ba7d5f92b (válaszként erre: 22. - 00ac14528e)
2008. márc. 12. 08:30

Szia Katha!


Láttam írtál egy bizonyos bogyóról(8000 ft) Szeretnék kb 5 kg-t fogyni, ezért érdekelne a tabletta neve.


Köszönöm előre is.

Üdv: Judu

2008. márc. 11. 08:17

Sziasztok!


Egy hétvégi rendezvényen ismét téma volt a terhesség és szoptatás alatti SG+PPh fogyasztás...Ami elhangzott az az, hogy fogyasztani lehet, de hígabban (l fél kanál por + 10 csepp PPh)javasolt...és elkezdeni a méregtelenítési tünetek miatt célszerűbb még előbb, hiszen a terhességgel az elején amúgy is járnak mindenféle rosszullétek, nem szerencsés még a méregtelkenítési folyamattal is megterhelni a szervezetet.

296. Hoxa
2008. márc. 2. 23:02

<b>A fórumból az értékesítés céljából elhelyezett hozzászólásokat kimoderáltuk, és a jövőben is törölve lesznek! Aki csak ilyen céllal ír ide, annak a tagságát is megszüntetjük.</b>

Természetesen tapasztalatcserére adunk módot, de forgalmazásra, reklámozásra nem.

2008. márc. 1. 20:34

Sziasztok!


lassan 3 hónap használat után mondhatom, működik is! Legalább is nekem és a családtagjaimnak sok javulást hozott! :)


...ja és lányok, a korábban emlegetett barátnőmnek hasnyálmirigy zűrjei vannak múlóban, és mostanra már egészen biztos, hogy babát várnak... :)

2008. febr. 11. 12:49

Sziasztok!


...Különben gratulálok a babához, nekem 14 éves a lányom és annak idején imádtam babát várni, pedig nekem voltak egészségügyi gondjaim (konkrétan szerte-szét fogytam magam...így sokat voltam korházban is a 9 hónap alatt. Cserébe viszont most 108 kg vagyok (voltam 126 is...)) December eleje óta iszom a sárkánylét és végre megint csökkengetek,nem fáj a fejem és igen pihentetően alszom... Ha elérem a barátnőmet jelentkezem!


:) Szép napot!

293. trueida
2008. febr. 11. 10:13

Jó reggelt lányok!

Tehát akkor mit is javasoltok!?!

Olyan 7 hetes lehet a dolog.

Éhes vagyok, kicsit émelygek, (most ülök az irodában) viszont estére mindig nagyon álmos vagyok, de fogynom kellene még, hogy majd elbírjam magam!

(Csúnyán hagytam magamra jönni a karácsonyt, sőt már előtte is beédességeztem.) S a zöldségeket magam is természtesnek és jónak tartom.

292. zsuzso58 (válaszként erre: 291. - Sweetie_)
2008. febr. 11. 01:35

Szia sweetie_


Igen, őt én is jól ismerem és biztosan volt valami olyan ok a barátnődnél, ami miatt ezt mondta, mert egyébként, általában pont javasolni szokta terhesség előtt és alatta meg főleg. Nagyon sok kismama van a fogyasztók között, akiknek kimondottan jót tett a fogyasztás, jelentősen javultak a terhesség alatti leleteik és a közérzetük is. Sőt, olyan is akadt már, aki hosszú próbálkozási idő után, éppen ennek hatására /azért kellett hozzá a férje is :):)/ esett teherbe és azóta már egészséges babája született.

2008. febr. 10. 11:45

Szia zsuzso58


Nem tartom ugyanannak mint, hogy ne egyél salátát... Ha mélyebben belegondolsz azért van benne némi logika, hiszen a terhesség és az azzal együtt járó testi változások igen régóta működő automatizmusok, és mint minden amit az ember maga nem ront el tökéletesen van kitalálva :)


Írtam priviben is...

..és bár engem pillanatnyilag nem érint a terhesség téma, azért érdekel minden ide vonatkozó info és tapasztalat a barátnőm miatt, bár hajlok arra, hogy egy intenzívterápiás orvos nyilván megfontoltan nyilatkozik.

290. zsuzso58 (válaszként erre: 288. - Sweetie_)
2008. febr. 10. 00:45

Szia sweetie_

Én már voltam több tájékoztatón is, de még egyszer sem hallottam ilyent. Sőt, kimondottan javallott fogyasztani terhesség és szoptatás alatt is. Ez olyan, mintha valaki azt mondaná, ne egyél spenótot,vagy salátát terhesség alatt.


Elárulnád priviben, hol hallottad ezt?

2008. febr. 9. 19:37

...bocsi az elírásért...szóval orvosi megerősítést...


Kellemes hétvégét! :o)

2008. febr. 9. 19:36

Szia trueida!

Nemrég voltam egy előadáson zöld lötty és lugosítás ügyben, ahol egy nagyon kedves dokival (ő volt az előadó) beszélgettem a barátnőmmel közösen terhesség és szoptatás témakört feszegetve. Azt mondta a doki, hogy a terhesség ideje és a szoptatás ideje alatt szünetelteni kell a lugosítást, mert azzal tönkre teszed a magzatvíz, később pedig az anyatej természetes ph-ját. A barátnőm azt a javaslatot kapta, hogy a terméket csak addig fogyassza, míg orcosi megerősítést nem kap áldott állapotáról...

287. trueida
2008. febr. 7. 08:35

Kedves Zsuzso.

Nekem tetszik amit leírtál. Hogy tudhatok meg többet? S szeretném megkérdezni, hogy van-e valami egészségi ellenjavallata a fogyasztásnak? Továbbá, hogy normál módon étkezel a zöld ital emllet, ami ezekszerint nem alga?

2008. febr. 6. 21:13

Sziasztok!

Szeretnék néhány tévhitet, félinformációt helyretenni, néhány kétkedőnek segíteni.


Több, mint másfél éve, kitartóan fogyasztjuk a ZÖLD LÖTTY-öt, nagyon sok tapasztalattal és pontos információval rendelkezünk a párommal.

Ennek révén feljogosítva érzem magam, hogy - segítő szándékkal - közbekotyogjak.

A ZÖLD LÖTTY alias SuperGreens, /továbbiakban SG/ alapból nem fogyókúrás készítmény!

Mielőtt valaki abbahagyná, mert nem fogy tőle, ezt tudnotok kell.

Ennek a fő célja, az egészség helyreállítása, lúgosítás segítségével. Ezt úgy éri el, hogy egyrészt helyreállítja a szervezet vízháztartását /napi 3-4 liter víz/, feltölti könnyen felszívódó élő növényekben lévő vitaminokkal, /NEM KIVONAT/ ásványi anyagokkal, nyomelemekkel. Ezt kiegészíti egy 10.5 pH-jú lúgosító és oxigenfelvételt javító folyadékkal.

Ez a kettő együtt képes arra, hogy a szervezet, optimális esetben már néhány hét alatt jelentősen javuló egészséggel reagál.

A túlsúlyt a felrakódott zsírok jelentik az esetek 99%-ában. A zsírok pedig a rengeteg sav elraktározására szolgálnak, amiket a napi öntisztulás nem képes közömbösíteni.

Amikor a lúgosítás során a savak kitisztulnak, nincs már szükség a zsírokra sem, ezért ezeket a szervezet saját maga lebontja, illetve egy részükból izom lehet. /Nem leszel tőle izomkolosszus, de az erőnléted javulni fog!/

Ettől van, hogy az esetek nagy többségében fogynak a kitartóan lúgosítók. A kitartó, az nem két hét!



A túlsúly oka lehet még egy erős gombásodás is, ami erős savasodással jár együtt. Ennek fő tünete a nagyon erős édesség éhség, mert a gombák, főleg a Candida, kívánja az édességet. Nem Te, Ő, a candida, de Te eszed meg.

Egy komoly gombatisztítás akár 3-6 kg súlytól szabadíthat meg.

Fogyasztás elkezdésekor, a kiszáradt szervezet az első néhány héten /akár két hónap is lehet, ha spórolsz a vízzel/ igyekszik feltölteni a sejteket vízzel, mert ez a legfőbb működési feltételük. Ez idő alatt előfordul súlyfelvétel, akár 3-6 kg is. NE ILYEDJ MEG! Ez átmeneti állapot, azt jelenti, hogy dolgozik a termék. Ha ez megtörtént, elkezdődik egy néhány hetes stagnálás, se le, se fel. Ha ekkor nem idul meg néhány hét alatt egy gyenge méretcsökkenés, nem súly, körméret, akkor lehet, gombásodás áll fenn. Nézesd meg magad szakemberrel, pl. Biorezonancia, vagy egyéb módon, megbízható szakemberrel.


Ragyogás - megnyugodtál? Ha még nem és még mindig az orvos levelére vársz, keress meg, van Győrben egy doktornő, ő szívesen segít, összehozlak vele.


"Nem gondoltatok esetleg arra, hogy EGÉSZSÉGESEN fogyjatok??" -- Ennél egészségesebben? Még nem láttam olyant. Mutasd meg. Üzenhetsz priviben.


Milyen az íze? Tényleg zöld íze van. Egy kicsit csalán, egy kicsit spenót, egy kicsit .... 49 féle íze van. Nagyon jól iható, melegen is üdít, szerintem finom. Nem kell befogni az orrodat, kicsit sem. Szaga nincs, van egy nagyon kicsi finom fű illata, de az is talán csak kezdetben, mert később már sem az ízét, sem az illatát nem nagyon fogod érezni.

Próbáld ki és megtudod.

Lehet, hogy nem az a győri hölgy vagyok, de győri vagyok én is és nagyon szívesen segítek Neked is, mint akárki másnak, még Debrecenben is.


" azért is fizetnem kéne, hogy vásárolhassak?" - nem, azért nem kell fizetned, hogy vásárolhass. Azért a szolgáltatásért kell fizetned, amit mellé kapsz.

Vagy a postának fizetsz utánvétel esetén, kb 2000 Ft-ot, minden alkalommal, plusz az árrés, amit annak fizetsz, aki előtte a saját pénzén megvette, hogy Neked elküldhesse. Amit akkor is ki kellett fizetnie, ha Te netán nem veszed át és visszaviszik neki.

Vagy azért fizetsz, egyszeri 15$-t, kb 3000 Ft-ot, hogy onnantól kb 20%-kal olcsóbban vásárolhass, a saját nevedre szóló WEB irodából, vagy azért fizetsz 28$-t, kb 5100 Ft-ot, hogy 30%-kal olcsóban vásárolhass és még pénzt is kereshetsz vele.


"Ráadásul dollárban vannak az árak megadva? Magyarországon?"

Nem Magyarországon vásárolsz, hanem Magyarországról, az interneten. Hollandiából szállítják, ott van ügyfélszolgálat, telefonon magyarul is.

Ha rendeltél már valamit interneten, netán külföldről, a legtöbb esetben azt sem tudod honnan kapod, nemhogy ügyfélszolgálat lenne.

Reklamálni annál tudsz, akitől a lehetőséget, az olcsóbb vásárlásra megismerted., de ott is csak a hiányos tájékoztatásra. Ha megfelelően, megfelelő mennyiségben fogyasztod, muszály neki használni! Még nem volt olyan, hogy valakinek nem használt. Mivel nem vagyunk egyformák, nem egyformák a bajaink sem, így nem egyformán fog használni sem,

Egy biztos. Valamilyen bajod el fog múlni, de Te kellesz hozzá..



Jó egészséget mindenkinek.

285. agee
2008. febr. 4. 16:00

Kedves Fórumozók!

Böngészgetvén a "zöldség" oldalán elgondolkodtam kicsit

Jól olvastam a "megrendelőn", hogy azért is fizetnem kéne, hogy vásárolhassak? (???)

Ráadásul dollárban vannak az árak megadva?

Magyarországon?

Erre nem vonatkozik az ár- és fogy.véd. törvény?

Majd megyek Amerikába reklamálni, ha nem használ semmit? Vagy "csak" az amcsis postázgatásra kell költenem?

Ha beléphetnek magyarok is (HU jelzéssel), akkor szerintem egyrészt köteles lenne Ft-ban is feltüntetni az árakat, másrészt pedig vevőszolgálatot működtetni M.o.-on.

Ha valaki tud ilyenről, kérem, tájékoztasson.

Köszönöm.

2008. febr. 4. 07:17

Sziasztok!


A zöld löttyel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.

Milyen az íze? Ragyogás írta, hogy zöld, de valójában mire hasonlít? Kicsit félek elkezdeni, mert még a gyógyteákat se tudom lenyelni, azonnal vissza akar jönni. Befogott orral le lehet küzdeni? Nekem is bele kell fognom a zöld-kúrába, mert annyi betegségem van, hogy a plusz 40 kiló felesleg, már csak hab a tortán. Várok némi bíztatást. :)

Sziasztok.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook