Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Plázában elveszne a gyereked, mit tennél? fórum

Plázában elveszne a gyereked, mit tennél? (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. 613c0e0120 (válaszként erre: 3. - Nyusz11)
2013. jún. 1. 20:58
nem tudtam ezt behozni
2013. jún. 1. 20:57
De ha plázában tűnik el, akkor mit tennétek? lezáratnátok a kijáratokat?
10. 613c0e0120 (válaszként erre: 7. - Juditkecskemet)
2013. jún. 1. 20:57
az a legbosszantóbb, hogy figyelünk rá, nem vagyunk hanyagok, mégis pillanatok alatt el tud tűnni.
9. viva70 (válaszként erre: 6. - 613c0e0120)
2013. jún. 1. 20:56
Persze..., járj utána mindenképp...
8. 613c0e0120 (válaszként erre: 4. - Viva70)
2013. jún. 1. 20:56
igen, nem tartanak "hosszú ideig" de kegyetlen az az érzés, amíg átéli az ember. :((
2013. jún. 1. 20:56
Nekem a kisfiam már vagy 10x elveszett. (pillanatok alatt). Senkinek nem kívánom ezt az érzést.
6. 613c0e0120 (válaszként erre: 4. - Viva70)
2013. jún. 1. 20:56
eddig a sogórom mondta, hogy hallott ilyenről. És sem hallottam még ilyenről, de utána fogok járni.
5. 613c0e0120 (válaszként erre: 2. - .Sziszu.)
2013. jún. 1. 20:55
Igen, jó ötletek ezek is, alkalmazn is fogjuk.
2013. jún. 1. 20:55
Szia! Elhiszem, hogy megijedtetek... De, lényeg, hogy meglett a kisgyerek. Mi a hévízi tóban éltünk át hasonlót, amikor az akkor 12 év körüli lányunk eltűnt a szemünk elől. Hamar előkerült, meg tudtuk, hogy jó úszó, de az a 10 perc, negyed óra, amíg nem láttuk..., nem kívánom senkinek...:( Amúgy nem tudom, hogy létezik-e gyerek riasztó, legalábbis én nem hallottam még ilyesmiről...
2013. jún. 1. 20:54
2013. jún. 1. 20:53

Bizony ez tanulságos történet.

Két dolog jutott eszembe:

Az egyik az, hogy az én kisfiam kabátjában van egy cédula, amibe fel lehet írni a nevét, életkorát, a telefonszámunkat, lakcímünket, de láttam már gyermek karjára csatolható rikítós színű, figyelemfelkeltő információs karkötőt is, olyat érdemes lenne beszerezni, mert ha valaki megtalálja, látja, hogy nincsenek a környéken a szülők, akkor rögtön tud telefonálni.

A másik a gyerekhám, amit sokan elítélnek, de én praktikusnak tartok mozgékony gyerekek esetében, nagy tömegben. És ilyen helyzetekben mások véleménye a legutolsó, amivel foglalkozni érdemes.

2013. jún. 1. 20:46

Plázában egy pillanat alatt nem találnád a kisgyermeked, mit tennél? Van erre valami stratégiád? Mihhez kezdenél? Voltál hasonló szituációban?


Napokban 2 évesen tűnt el pillanat alatt férjem és az én szemem elől egy olyan részen, ahol gyermekek játszanak. Férjem futott, de nem találta, én vártam és a picérnőnek szóltam, hogy szóljon a biztonságiaknak. Aztán előkerült, hátra ment az egyik székhez.

Férjem és én nem dumáltunk, csak őt néztük, és egy pillanat alatt nem volt ott. Sajnos velünk is megesett. Azt hittem ott helyben elájulok, mert leforgott a szemem előtt, hogy elrabolták. Ezek a rablók gyorsan tudnak lenni.


Kisgyermekünk egy szótfogadó, kezünket fogó, nyugodt gyermek, de mégis, ezek után még ennél jobban fogunk rá figyelni. Kegyetlen tanulólecke volt ez nekünk. :(


Szerintetek, létezik olyan karkötő, vagy más, ami 20 méteren belül riasztó hangosan jelzi, ha mi megnyomunk egy gombot, ha nem találjuk a gyereket?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook