Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Piros fonal a bal csuklón (tapasztalatok) fórum

Piros fonal a bal csuklón (tapasztalatok) (beszélgetős fórum)


2023. márc. 28. 14:02
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Főnix3)
2023. márc. 26. 13:15

Köszönöm válaszodat.

Igen eldöntöttem, szeretnék én is egyet a bal kezemre.

Azt hiszen a párommal fogom megkötetni a 7 csomót.

Úgy olvastam, hogy elötte minden negatívtól meg kell szabadulni ,valami tisztitással.

Nem tudod esetleg hogy kell végezni ezt a tisztitást?

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - SzuzyF)
2023. márc. 26. 13:12

Köszönöm válaszodat.

Eldöntöttem én is tetetek egyet a bal kezemre.

Azt írják,hogy előtte meg kell tisztitatni magad minden negatívtól.

Esteleg azt nem tudod,hogy kell ezt végezni..

2023. márc. 26. 13:09

Köszönöm szépen a képet.

Eldöntöttem kipróbálom .

2023. márc. 25. 21:09

Eredetileg a zsidó vallás követői használták.

Sok olyan celeb van, aki hordja, és a Kabballah tanítását követi, bár eredetileg nem zsidó (pl. Madonna).

2023. márc. 25. 19:46

Vörös fonal


[link]

2023. márc. 25. 10:23

A hit az nagy úr ! Ki miben hisz, az már más. Van, aki magában hisz, van aki egy madzagban és vannak akik egészen másban. A hitnek vannak látható jelei, mint a piros madzag vagy vallási jelképek.

Akik magukban hisznek legjobban, azok nem nem teszik közszemlére a hitüket, mégis ez a leghatásosabb hit !

2023. márc. 25. 10:10
Babonaság.
3. SzuzyF (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 09:23

Aki hisz benne, annak a számára ez egy védelmet nyújtó eszköz.

Kétszeres védelmet ad, egyrészt megvédi a viselőjét a rontástól, mások irigy tekintetétől, másrészt megvédi attól is, hogy ő maga féltékeny vagy irigy legyen másokra.

Hagyományosan egy vörös gyapjúszálat alkalmaznak erre, amit egy olyan személynek kell felkötnie a bal csuklónkra, akiben megbízunk és akit szeretünk, s akire ez viszont is igaz.

Mivel a jobb kar és kéz az adakozást, a bal kar és kéz az elfogadást jelképezi – ez az oka annak, hogy a negatív energiák a bal oldalunkon keresztül juthatnak be a testünkbe.

A csuklóra kötött piros fonallal azonban

már a belépés pillanatában el tudjuk kapni ezeket a negatív erőket és át tudjuk alakítani őket pozitív energiává.

Hét csomót kell rá kötni.

Nekem olyan van, amit tibeti szerzetesek készítettek és áldottak meg, így az enyém egy áldó zsinór.

Azt tartják, ha magától leesik, vagy leszakad, akkor már nincs szükséged védelemre. :)

2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 07:07

A gyerekeimnek van,csináltam,mikor elszakad, azonnal jönnek, hogy kell.

Az agy egy csoda, a hittel kézen fogva sok mindentől véd meg.

Tetess, de olyannal tetesd fel, akit nagyon szeretsz, mert míg rád teszi, olyan dolgokra kell gondoljon, amivel "megáldja" a fonalat.:)

2023. márc. 25. 06:09

Piros fonal a bal csuklón, van valakinek valmi tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Lehet pozitív vagy akár negatív tapasztalat is,kérem írjátok le.

Most ebbe gondolkodok,hogy tetetek én is fel egyet a bal kezemre,sokat olvastam róla, szeretném kipróbálni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook