Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 6hós kisfiam szája körül időnként teljesen kéknek látom. Az ajkai szép pirosak, csak körülötte kékes. Tapasztalt valaki hasonlót? fórum

6hós kisfiam szája körül időnként teljesen kéknek látom. Az ajkai szép pirosak, csak körülötte kékes. Tapasztalt valaki hasonlót? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 27. 16:55
Holnapra kaptunk UH idopontot, remeljuk mindent rendben talalnak.
2010. márc. 23. 19:02
koszi mindenkinek
8. df37b7924d (válaszként erre: 7. - F0b1dee608)
2010. márc. 23. 14:19
Így igaz. Akinek kék a szája mindenképpen gyermek kardiológusnál a helye. Nagyon dicséretes az ilyen hozzáállása az orvosodnak.
7. f0b1dee608 (válaszként erre: 6. - Drnéni)
2010. márc. 23. 14:07

Az én kislányomnak(csecsemő korában) síráskor volt kékes a szája körüli rész és azt javasolta a doktornő,hogy vigyük el kardiológushoz!(meg egyébként is mintha hallana egy kis szívzörejt)

Szerencsére semmi gond nincs.

Szerintem egy kivizsgálás nem árt.

6. drnéni (válaszként erre: 3. - Kolibri)
2010. márc. 23. 13:58
Ha más probléma nincs, valószínűleg ártalmatlan jelenség, de én mindenképpen megmutatnám a gyerekorvosnak, ha nem csak a fázással összefüggésben jelentkezik.
2010. márc. 23. 13:56
Nekem 3 hónapos lesz a kislányom, és a szája körül én is látok valami kékes-szürkés részt. A dokinénink azt mondta, hogy ilyen a bőre. Oxigénhiányos babáknál lehet még ilyen, de a lányom szívével minden rendben van.
2010. márc. 23. 13:55

A kisfiamnál volt ilyen, neki jellemzően a szája fölötti "bajusz-rész" volt kékes színű. Abban az időben elég részletes kivizsgáláson esett át (nem emiatt), és szerencsére nem találtak nála semmi kórosat.

Nekünk is azt mondták erre a tünetre, hogy valószínűleg fázósabb az átlagnál, ez okozhatta a "kékülést".

2010. márc. 23. 13:51
nincs, inkabb ha hasra fektetem es onnan emelem fel, akkor latom kekesnek. De a szaja szelei elenk pirosak.
2010. márc. 23. 13:47
Összefüggésben van ez fázással?
2010. márc. 23. 13:41
6hos kisfiam szaja korul idonkent teljesen keknek latom. Az ajkai szep pirosak, csak korulotte kekes. Tapasztalt valaki hasonlot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook