Ph csoda (beszélgetős fórum)


1 2 3
9. gyopárka (válaszként erre: 5. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 3. 11:11
Csináljátok a könyv szerinti programot? Irj légyszi a tapaztalatokról
8. gyopárka (válaszként erre: 4. - Sthfwerc53sw9st7)
2008. ápr. 3. 11:10
megnézem a neten amit írtál,nem tudom ugyanaz-e, erről a www.phcsoda.hu-n olvashatsz
7. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 3. 07:52
Budapest és ípest megyeieknek én is tudok segíteni:)
2008. ápr. 3. 00:26

Aki nem látta , megnézheti itt:

[link]

A terméket ismerem és fogyasztom és elmondhatom, hogy nagyon örülök,hogy megismertem, mert azóta fokozatosan, de stabilan mennek le a kilóim. Megszabadultam a fejfájásaimtól, migrénemtől és a nőgyógyászati problémáimtól. Anyukám is issza, bár ő nem bír 3-4 lt/naponta meginni, de hál istennek fogyott már tőle.

Az ATV -n leadott Mészöly Kálmán riportjára rengetegen jelentkeztek nálam emailen, vagy telefonon, mivel sajnos az általa megadott telefonon nem volt elérhető a hölgy.

Könyv rendelhető tőlem , aki nem kapná meg a könyvesboltokban utánvéttel küldöm.


Kérdezzetek nyugodtan bármiről.:-).

2008. ápr. 2. 22:41
A termék neve InnerLight. Másfél éve használom:) és a családom is:)
4. sthfwerc53sw9st7 (válaszként erre: 3. - Gyopárka)
2008. ápr. 2. 20:16
Köszönöm, hogy reagáltál soraimra, és közölted a könyv árát. Természetesen, ennyi pénzért valóban nem drága, én is azonnal megrendelem. Jó lenne olvasni a tapasztalatokról. A TV müsorban egyébként csak érintőlegesen volt szó egy bizonyos termékről, mivel reklámozni nem lehet semmit, igy a www."aph" .hu -t próbáltam beazonositani. Ha irhatom egyébként Mészöly Kálmánnal beszélgettek, és mondta, hogy ha őt megkeresik szivesen elmondja a termék nevét is. Remélem, nem tévedtem. Én természetesen Mészöly urat nem akarom emiatt zavarni, de innen is kivánok Neki nagyon jó egészséget, további sikereket!
3. gyopárka (válaszként erre: 2. - Sthfwerc53sw9st7)
2008. ápr. 2. 13:59
Jaj de kár hogy nem láttam,nagyon kíváncsi lettem volna rá.A könyv 2900 Ft.Úgy gondolom nem pénz azért a kincsért amit cserébe ad.Én folyamatosan olvasom /használom/,hiszek benne,megkezdtük a férjemmel az átállást,a fiaimnak is vettünk 1 példányt a könyvből,a héten ők is elkezdték olvasni.Ennek ellenére szívesen venném bárkinek a tapasztalatát aki csinálja a programot,vagy olvasta a könyvet,vagy bármit hallott róla.
2008. ápr. 2. 06:30
Egy sztár sportolónk beszélt 03.30-án az ATV-ben egy bizonyos folyadékról, én legalább egy órán át keresgéltem, valyon miről beszélhetett. Úgy gondolom, hogy megtaláltam. erről a csoda folyadékról beszélhetett. Több cikket is elolvastam, illetve véleményt a sejtlugositassal kapcsolatban. Így rá lehet keresni az interneten. Engem nagyon érdekel, ki fogom próbálni. A könyvet szeretném megrendelni, de előbb szeretném megtudni az árát. Nem volt még időm telefonon megtudni.
2008. márc. 30. 20:36
Olvasta valaki Dr.Robert Young pH csoda című kö nyvét? Mi a véleményetek a programról?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook