Ph csoda (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. lendvai mihály (válaszként erre: 67. - 4c12775fdc)
2009. aug. 21. 15:27

Szia.


A citromlé nem savasít, igaz, aszkorbinsav a neve, de javasolt elolvasni az a honlapot, ahol az antioxidánsokról, és szabadgyökökről van szó. Hosszú utat jártam be, én tudom. Az aszkorbinsav közönbösíti a sejtmenbránon levő szabadgyököket, de ezt videón is láthatod, ha csak egyszerűen beütöd azt, hogy véranalízis, egy csepp vér kimutatja a vörösvértestek körül és a lemezkék között levő nem oda való dolgot. De még nézd meg ezt arNox (érdemes) ez egy enzim, ez mindenkiben benne van, ez az enzim felelős az öregedésért, a sejtek elöregedéséért. igen ám, de a probléma , hogy ebből élnek a szabadgyökök, nekem úgy magyarázta a főorvos úr, hogy ez a szabadgyök gyártó. De van az arNox enzimnek ellenszere, egy ageLOC nevű valami, igazából egy szabadalmazott , és én sem tudom, hogy mi az összetevője, úgy tudom, jelenleg csak krémekben kapható. Én is azt kutatom, hogy ezt az ageLOC-t kaphatom-e valahol, mert én úgy gondolom, nem biztos, hogy helyes, de lehet, hogy szükségünk lesz rá. Lehet, hogy törlik, lehet, hogy nem, de menj fel ide. www.tenyek-tevhitek.hu Kijön egy olyan, hogy Napóleon halála. Menj le a lap aljáig, és a 3. sorban megtalálod A "csoda". Olvasd el. Ezt csináltuk meg, és bármit is tettünk, mindent, tudatosan tettünk. Megérte. Ha bármi kérdésed van, írj belsőleg. A citrom a szervezetben a felhasználása folyamán antioxidáns, és lugosít. Írj.

68. 4b6a2525df (válaszként erre: 67. - 4c12775fdc)
2009. aug. 8. 08:05

Ha savasítana, akkor nem irtam volna le:) Sőt: az almaecet is lugsít:)

A szétválasztósról: ez nálam azt jelenti, hogy egy étkezésen belül nem eszem szénhidrátot és fehérjét együtt, és 2 étkezés között 3 órának kell eltelni, amikor csak vizet iszom.

Példa. hétvégi ebéd: húsleves, pörkölt, nokedli.

Szombaton eszem húslevest, tészta nélkül (hús, zöldségek mehetnek bele) másodikként a pörkölthöz (szaft nélkül) pl céklát .

Másnap: leves, tésztával, nokedli pl. cukkinipörkölttel.

Persze azért a nokedli súlyát lemérem, mondjuk 10 dkg-ban:))


Nagyon sok ételt wokban, vagy grill tepsiben készítek.

Kerülöm a paniros husokat, az olajban dült krumplit, mindenféle üdítő italt

Egyébként tegnapelőtt vettem meg a pH csoda ételreceptes könyvét, és nagyon sok jó kaját találtam benne, a jövő héttől azokat fogom főzögetni.


De még tudnám ajánlani neked a Norbi update 1-es kajákat, nagyon sok recept van itt fenn a Hoxán és ha ehhez párosítod a zöld lötyit:) biztos fogyni fogsz. Ha tartósan igy étkezel, akkor a visszahízás sem fenyeget.

De van még itt egy másik siker evési módszer: a weight watchers, annak is van fórum a hoxán, és nagyon jó erdmények vannak.


Neeráról: aki nem vett észre változást, az nem tartotta be kőkeményen az előírásokat. Gondolj bele: 10 napig semmi mást nem vehetsz magadhoz!!

Én ezt úgy tudtam megoldani, hogy elvonultam egy kajától mentes házba az első 5 napba és egész nap a neten lógtam, hogy ne jusson eszembe az ehetnék, ugyanis éhes nem voltam. A 6. napon már nem zavart, hogy láttam az ételt.

Tartós fogyást még úgy is érhetsz el, hogy 2 hét 600 kcal (be kell indulni a fogyásnak, és ez tényleg nehéz 2 hét) másik 2 hét 800 kcas (ez is pocsék) utánna viszont 1200 kcal. ez már jó, főként ha az előző 4 hetet betartottad, mert annyira beszükül a gyomrod, hogy eleinte még ettől a mennyiségtől is fáj.

És itt van a buktató, ugyanis a gyomor hajlamos nagyon hamar tágulni, mi pedig hajlamosak vagyunk igen hamar lemondani a kalóriaszámlálásról, és addig enni, amig a gyomor meg nem fájdul, igen hamar az már 2000-25000 kcaltól sem fáj:(

67. 4c12775fdc (válaszként erre: 65. - 4b6a2525df)
2009. aug. 7. 21:57

A Neera-t már kb 2 éve nézegetem, de aztán olvastam, hogy sokan nem igazán vettek észre nagy változást és azt is hallottam, hogy helyettesítették juharsziruppal :)


A szétválasztós diétában nem éhezik az ember??

Én utálom, ha szédelgek az éhségtől és nem ehetek csak annyit, mint egy madár. Úgy biztos nem lehet tartós fogyást elérni!


Ez olyan mint az akupunktúra volt pár éve, 600-700 Kcal/nap max. bevitel mellett.


Hát.... mondanom sem kell, hogy azt a 3-4 kg-ot, amit lefogytam olyan gyorsan szedtem vissza, amikor nem tartottam a G. M. doktornő diétáját, hogy "öröm" volt nézni a mérleget :(

Persze a kúra nagyon nem volt olcsó és a végén rájöttünk, hogy a tűk nélkül is ugyanezt értük volna el.

Szóval nem mindegy, hogy milyen módszert választunk, nagyon olyan van, ami mögött nagy üzlet van. Pl Tu..ó diéta!


Visszatérve a lúgosításhoz....

A citromlé nem savasít? :)

66. 4c12775fdc (válaszként erre: 64. - Szeptember99)
2009. aug. 7. 21:46

Nézegettem megint a könyvet a boltban, de olyan ételek és hozzávalók vannak benne, amit nem is nagyon ismerek. :(


Lehet, hogy így kihagyom a könyvet és inkább böngészek a neten :)


Honnan tudom egyáltalán, hogy savas-e a szervezetem???

Valamivel mérik ezt?

Nekem anno az Atkins diétához volt Keto-phan tesztcsíkom, ami azt mérte, hogy égeti-e a zsírt a szervezetem.

Van a savasságra is valami tesztcsík?

65. 4b6a2525df (válaszként erre: 63. - 4c12775fdc)
2009. aug. 7. 16:07

A "nem tudok fogyni, pedig alig eszem" dologgal én is igy voltam évekig. Ámbár én 20 évvel idősebb vagyok nálad.

Mindenféle fogyókúrát kipróbákltam, jól vissza is híztam. Aztán az elmúlt 2 évben már nem is fogytam, ámbár alig ettem (szerintem)

azán egyszer kiraktam egy papirt az asztalra és leirtam, hogy mi mindenbe csipegettem bele. Hát jobb lett volna, ha leülök és jóllakom, akkor biztos kevesebbett etem volna.

Junius végén kiakadtam és vettem Neera-t, azzalo 10 napig méregtelenítettem, fogytam 5 kg. Utánna el kezdtem szétválasztósan étkezni (a mennyiséget ledekázom) azóta még ment le 2 kg.

Sajnos mozogni lusta vagyok, de azért mindennp sétálok kb 1 órát.

Nem ismerem az ásványvizet, de nagyon klasszul logosít, ha reggel éhgyomorra megiszol 1 dl frissen csavart citromlevet 1 dl vizben.


Nem csak az evés miatt nem lehet fogyni, fogyás akadályozó tényező lehet a rengeteg lötyi (cola mje ilyesmik) és a mozgáshiány.


Ámbár a pajzsmirigy alulműködés is egy nagyon nagy ellenség.

Vérvétlből meg tudják állapítani.

64. szeptember99 (válaszként erre: 63. - 4c12775fdc)
2009. aug. 7. 15:55
nem feltétlenül kell zöld löttyöt vásárolnod ahhoz,hogy fogyj,nekem sokat segített a mozgás és a sok zöldség,és még 1-2 lúgosítási módszer.esetleg vedd meg a könyvet,de sok infó van a neten is.
63. 4c12775fdc (válaszként erre: 62. - 4b6a2525df)
2009. aug. 5. 15:41

Én a zöld lötyiről azt olvastam, hogy nem kimondottan egészséges.


Mivel lehet lúgosítani?

Most állítólag van valami új ásványvíz, ami lúgosít.


Ismeri valaki?

Nekem fogynom kellene, de nem tudok és nem tudom, hogy miért nem, amikor alig eszek

2009. aug. 5. 09:26
Valóban igy van. Bár én még ezt a részét nem próbáltam, de láttam "csodás" fogyásokat a környezetemben, azonban nem a "zöld löttytől" hanem még jópár dolgot meg kell vásárolni hozzá.
2009. aug. 4. 22:58

Sziasztok!


Azt hallottam, hogy ezzel az étrenddel fogyni is lehet.

Ez valóban így van, vagy csak a könyvet akarják eladni? :)

2009. márc. 3. 09:34
Kinek mi a véleménye, az idei "Az ország ORVOSA" kitűntetésekről. Nem off. Nekem megvan, és az nagyon jó, az egyiknek sokat köszönhetek. Innen is köszönet Neki. De ezt nem ok nélkül adják a Magyar Tudományos Akadémián. Szerintem megdolgozott érte, becsülettel, és sokak az életet köszönhetik Nekik, mint ahogy mi is. Köszönöm NEKED,Dr ......., hogy akkor, is, amikor még nem értettem, sőt el sem kezdtünk egy másfajta síkon menni, mellettünk álltál. Nem olyan régen értettem meg, hogy miről beszélsz. Örök hála, és mindent köszönök, Kata
59. lendvai mihály (válaszként erre: 54. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 19. 11:39
Szerinted a cytostatikum cukorka?
58. lendvai mihály (válaszként erre: 57. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 19. 11:38
Ez a ph csoda topik, nem pedig az, hogy hogyan lesz, vagy nem lesz egy műtét. maradjunk a témánál.
57. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 55. - Lendvai mihály)
2009. febr. 18. 10:23
És mi lesz az elhalt sejtekkel? Tudod mi lesz ha az epehólyag elhal és nem veszik ki időben?
56. zöldségevő (válaszként erre: 55. - Lendvai mihály)
2009. febr. 18. 10:20

ezt nevezik tudományos magyarázatnak:)

ha valakit ez sem győz meg........

55. lendvai mihály (válaszként erre: 54. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 17. 23:53
Bocsi, de a rákos sejteket nem megölik , hanem éhen halasztják.
54. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 42. - 471d5eded8)
2009. febr. 17. 23:38

"Én pedig ismerek olyat, akinek a rák fejlődött vissza"



Létező rákos sejtek csak akkor "fejlődnek" vissza ha megölik a sejteket és azok fel is szívódnak. Ha megöli a sejteket akkor ez csodaszer hogy az egészségeset nem bántja. És ha öl akkor ez méreg hogyhogy mindenre jó?

53. lendvai mihály (válaszként erre: 41. - Marica615)
2009. febr. 17. 23:26
Egyetértek veled. megfelelő táplálkozás, tiszta víz, nyugodt életvitel, vagy annak feloldása, ha már így alakult. Ha galiba van, van mindenre megoldás. De ahogy te ezt ide leírtad, innen gondolom, hogy tudod, miről van szó.
52. zöldségevő (válaszként erre: 51. - 4b6a2525df)
2009. febr. 9. 22:13
...
51. 4b6a2525df (válaszként erre: 44. - Zöldségevő)
2009. febr. 9. 15:36

Nézd, én a port teljesen érdek nélkül dicsérem, mivel több mint 2 éve iszom, és én senkit nem szerveztem be és nem adtam el.

Viszont köszönöm, de jól vagyok, jobban mint annak előtte.


Ja és nem akarok veled vitába szállni. Se az általad "löttynek" tartott dolog mellett érvelni.

50. lendvai mihály (válaszként erre: 49. - Zöldségevő)
2009. febr. 9. 14:33
Kissé ismerős a stílusod. Miért bánt téged ennyire, hogy valaki rendbe jött? De maradjunk a témánál, a ph működik, csak érteni kell, hogy mit miért kell úgy csinálni, ahogy kell. Ok, okozat függvénye. A pajzsmirigy nem ide tartozik, de hamár felhoztad, a hormonpótlás nem old meg ilyen dolgot, ami nálunk megoldódott, De én már itt csak írogatok, túlvagyunk mindenen, úgyhogy nekem mondhat bárki, bármit, amit akar. Engem nem tud meggyőzni az ellenkezőjéről, a labort, izotópor, rtg-t nem lehet becsapni, az én agyamat, meg vékkép me,. No, mindenki azt teszi, amit akar, az Ő dolga.
49. zöldségevő (válaszként erre: 48. - Lendvai mihály)
2009. febr. 9. 11:37

Nem nyitok veled vitát, mert privát üzeneteiddel igy is folyamatosan zaklatsz:(

Azt elfelejted leirni, hogy a beteg pajzsmirigy betegségét gyógyszerekkel igyekeznek gyógyitani, ezért a hormon pótlása javitja az egyéb betegségeket.

Tehát rendszeres orvosi felügyelet áll, ahol el sem tudom képzelni, hogy arra próbálták rávenni a beteget, hogy szedjen étrendkiegészitőket, és ne szedjen gyógyszert.

Ismételten kérlek, a fórumokat ne személyeskedésekre használd,maradj a konkrét témánál.

2009. febr. 9. 08:19
Igen, én már csak tudom. És nagyon szívesen megmutatom az eredményét, ha gondolod.
47. zöldségevő (válaszként erre: 46. - Lendvai mihály)
2009. febr. 7. 13:51
te csak tudod:)
46. lendvai mihály (válaszként erre: 44. - Zöldségevő)
2009. febr. 4. 13:25
Ekkora butaságot kár volt ide beírnod.
2008. dec. 6. 19:21

Sziasztok!


Valaki fogyókúra céljából használta már?

2008. nov. 30. 23:47

Hihetetlen:)

Már van 1 (vagy több) fórum is a PH csodáról!


Mit lehet tudni a SuperGgreensről? Mik a tapasztalatok.


akik ott már nem tudtak tovább érvelni a lötty mellett, mert okos, egészségügyben dolgozó szakemberek elmondták a véleményüket erről a "csodáról", és a mechanizmusának értelmetlenségéről....uj oldalt nyitottak!


Vigyázzatok, mert nem érdek nélkül dicsérik a port!!!

2008. nov. 29. 13:51
Sziasztok! Van köztetek esetleg inzulinos cukorbeteg, aki már kipróbálta ezt a zöld lötyit? Érdekelne a tapasztalata...
42. 471d5eded8 (válaszként erre: 41. - Marica615)
2008. nov. 15. 14:07
Én pedig ismerek olyat, akinek a rák fejlődött vissza, azaz elmúlt! Ő erősített meg abban a hitemben, hogy nekem is innom kell és azóta is hálás vagyok neki, mert súlyos és gyógyíthatatlan betegségem javul és ezáltal a közérzetem és életviszonyaim is! Egyértelmű csodáról beszélhetek, amire 4.5 éve vártam! Bárkinek szíves adok tanácsot és osztom meg a tapasztalataimat, mert rengeteget köszönhetek ennek a lúgosító terméknek!
2008. nov. 11. 08:12

Sziasztok!

A múlt héten végig Onkológiai Kiállításon voltam a lúgosítás témában, meglepő reakciók és visszajelzéseket kaptam. Zömében pozitívakat és nagy érdeklődést a lúgosításra. Minden orvos egyet értett abban, hogy a lúgos étrend és a jó minőségű lúgos forrásvíz napi bevitele befolyásolja az energiaszintet és az oxigén szintet. Sajna azt is elmondták, hogy általában hazánkban növekedtek a rákos betegek száma, de az étrend és ital fogyasztásán túl szerintem ebbe szerepet játszik a stressz hormon, az állandó feszültség és a fel nem dolgozott érzelmek is. Nekem van olyan a környezetembe és itt is találkoztam akinek az endomethriózisa elmúlt a terméktől.

40. 471d5eded8 (válaszként erre: 38. - Sylice)
2008. nov. 10. 21:02
Én mindenképp azt ajánlom, hogy igyad! Ha energiát és pénuzt feccöltél bele, azért tetted, mert szükséged volt/van rá. Én iszom és szuper a cucc, nagyon hatásos! Ennél iszonyatosabb dolgokat is leeröltettem már magamba...de hidd el, a szervezeted érezni fogja, hogy kell neki és egy idő után még kívánni is fogod! Én legalábbis így vagyok vele! Ne add fel, de a fokozatosságot tartsd be...mégha egészséges vagy is! Sok sikert!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook