Ph csoda (beszélgetős fórum)


1 2 3
39. 4b6a2525df (válaszként erre: 38. - Sylice)
2008. nov. 10. 17:13

Talán azért nem jött be az ize, mert az elkészítéséhez viszonyítva hosszú idő múlva fogyasztod el.

Próbáld meg úgy, hogy fél üveggel klszítesz el egyszerre, de azt fél órán belül idd meg.

Még annyit, hogy csak tisztitott, vagy pi vizzel jó.

Bár látom egri vagy, van ott egy csodálatos forrás, annak a vize is jó:)

38. sylice
2008. nov. 10. 11:44

Sziasztok!

Sajnos nekem nem jött be az íze!Napi fél litert tudtam csk meginni!Meggondolatlanul rendeltem több havi kiszerelésben,és most szivesen eladnám!!!Persze jutányos áron!Ha valakit érdelel,írjatok!

2008. nov. 2. 11:57

Örömmel látom, hogy valaki olvasta a hozzászólásomat...ugyanis kicenzúrázták! :-) nem, semmi rosszat nem írtam...sőt fogyasztom a greenst az egész családommal...csak épp egy olyan linket is bemásoltam, amit valaki nem akart!

Örülnék, ha újra felpörögne a téma és több hozzászólás lenne! Nekem rengeteg hasznos tapasztalatom van!

36. marica615 (válaszként erre: 34. - Esztike33)
2008. júl. 20. 23:08

Szia Esztike!

Fél adagban lehet terheseknek és szoptató mmáknak inni a zöldet, de ugyanannyi folyadékkal! Tehát marada 20 kg/ 1 l cak fél kanállal.:-)

Marica

35. lendvai mihály (válaszként erre: 34. - Esztike33)
2008. júl. 20. 13:24
Igen. Egyél sok gyümölcsöt, vitamint, pihenj sokat, vigyázz magadra, nehogy úgy járj, mint mi. Az egészség a legfontosabb kincs. Én már tudom, Neg.az izotóp, csaknem az rtg-is. A megelőzés olcsóbb, mint a ygógyulás. Üdv: Kata
2008. júl. 16. 14:01

Sziasztok!


6 hetes terhes vagyok, lehet ilyenkor is fogyasztani a phcsodát??

33. gyopárka (válaszként erre: 30. - Lendvai mihály)
2008. jún. 12. 10:27

Szia!

Örülök hogy itt vagy. A Hoxának én is nagyon köszönöm ugyanazokból az okokból kifolyólag mint TE. Neked pedig végtelenül hálás vagyok,nélküled nem tudom mi lenne most.Valószínüleg még mindíg ott tartanék hogy keresgélem a megoldást.

32. lendvai mihály (válaszként erre: 31. - 4b6a2525df)
2008. jún. 12. 07:08

Igen!

Van mit!


Hogy az elején kezdjem. 2006. máj. 15-én lett egy lelet. Izotóp, és betekintő sacrum felvétel. A diagnózis, Bechterew lett. Azonnal sokkolt a dolog, az első 2 hónapot végigörjöngtem. Hogy értsétek, eü-s vagyok, láttam, hogy ez az út hova vezet 15 év után. Ha nem vagyok észen, 15 év után mankós, összeroppan a gerince, becsontosodik minden, gerinc-borda, szegycsont-borda, altatni nem lehet, ha komoly dolog van műteni nem lehet, hisz nincs mellkasi kitérés, protézisek a csípőkbe, azzal kezdik, majd térd, váll, aortabillentyű, veseérintettség, hát szóval mindenre rámegy. Valamennyi mozgásszervi megbetegedés közül a legalattomosabb. Innen jött ki. Kemény volt, azt hittem, beleőrülök. VÉGE. Megvan a negatív lelet. Kutya baja. És lehet, hogy nem is volt beteg.


2 dolog lehetséges.


1.Vagy sohasem volt ez neki, habár ezt kétlem, hisz a legjobbakhoz vittem az országban.

2.A Bechterew,vagy SPA gyógyítható.


Eszem megáll.(Habár már nincs minek). Decemberben hallottam egy kedves Főorvosnő ismerősömtől, hogy a barátnője hihetetlenül jól van. 30 éve van ez neki. Jan. 31-én elkezdtük a tisztító, lugosító kúrát, vitaminok, nyomelemek, és máj. 30-án meglett az első negatív lelet. Megkaptuk az engedélyt az OEP-től a biológiai terápiára, és mikorra az utolsó láncszem is a helyére került, nem lett rá szükség. Itt nem írhatom le, hogy mit szed, és hogyan, de az egész alapja hogy a szervezete elsavasodott, emiatt nem épültek be a vitaminok, nyomelemek, emiatt az immunrendszer legyengült, és hogy ne pusztuljon meg, mert élni akar, ellenanyagként egy fehérjét hozott létre, ami gyulladást okozott.

Itt megint 3 dolog lehet.

1. vagy túl savas volt mindég a kaja,

2.Felhalmozódtak a mérgek,

3.A szervezete nemtudta kiválasztani a sját és bekerült méreganyagokat. Máshogy működik.


Ha valakit ismertek, és vannak sokan, fáj a derék, hát, előre meggörnyed, és ez a diagnózisa, 30-3723190, vagy lemika@t-online.hu

Szívesen beírnám, melyek azok a honlapok, de itt látom, nem lehet. Csak így tudok másokon pénz nélkül segíteni. Keresseterk. Üdv: Kata

31. 4b6a2525df (válaszként erre: 30. - Lendvai mihály)
2008. jún. 11. 13:23

Hála Istennek:) és persze Dr Yungnak:)

Mesélnél?

30. lendvai mihály (válaszként erre: 29. - Gyopárka)
2008. jún. 11. 13:09

Szia!

Kicsi a világ. Bocsi Többiek, Gyopárka régi ismerős innen. Én egy másik portálon vagyok, de a Hoxa portál segített nekem abban, hogy megoldjak egy olyan problémát ami a világ számára hihetetlen. Köszönöm a Hoxának, hiszen itt találtam meg azokat az embereket, akiknek nem tudok elég köszönetet mondani. Igen, DR ROBERT YOUNG elmélete működik, megvan a negatív lelet. Köszönöm innen is Youngnak, visszaadta a családom, a lányom egészségét, és az egész családomét. Köszönet NEKI:.

29. gyopárka (válaszként erre: 28. - Gyopárka)
2008. jún. 10. 16:05
Még annyit hozzáfűznék hogy azért szójából vagy szójakészitményből csak heti 3-4 alkalommal használok.És egy kérdés: a majonéznek nem találtam helyettesitőt,lett volna egy a Flavinnál amiben nincs tojás,de már nem gyártják.Van valami ötleted?
28. gyopárka (válaszként erre: 26. - 4b6a2525df)
2008. jún. 10. 15:59

Reggeli: saját sütésű tönkölybúza kenyér és egy nagy tányér saláta,ásványvíz /mivel nincs viztisztitónk még/

Ebéd: valamilyen zöldségleves /sima vegyeszöldség,zöldborsó,zöldbab,borscs /csak hus nélkül/,frankfurti virsli nélkül stb.Tejfölt nagyon visszaszorítottam,de nem teljesen.Némely

levesbe vagy a rakott dolgokra teszek.

Rakott zöldség szójagranulátummal vagy csak magában,zöldséges tofu wokban rizzsel vagy tésztával,/tésztába a Béres Alexandra tésztáit szoktam,ha lehet olyan fajtát kapni ami kell/. Káposztás tészta,hétvégén csirkés vagy halas kaja

Nem eszünk szalonnát/esetleg egy kis szeletelt bacont ízesítéshez/,vörös húst,belsőségeket,tejet /csak ritkán növényi tejet/ tojást /csak nagyritkán panirozáshoz vagy pl.palacsintához/,ja és főzelékek feltét nélkül.

Vacsi: saláta,kenyér vagy vegazsíros kenyér hagymával,megcsináltam a köleskörözöttet az egész családnak izlett.A bolti helyett Bio Berta cuccokat veszek /ketchup,mustár, fűszerek,pástétomokra is gondoltam,de még nem vettem/ Nem eszünk cukrot.A nasi mandula vizben áztatva ahogy Young írja.Szóval megpróbáljuk minél jobban közelíteni azt amit Young leír,de persze azt mondtam a családnak, ha valamit nagyon megkívánnak szóljanak,megcsinálom.De pl.csináltam gyümilevest csak szója és kókusztejjel és mindenkinek nagyon ízlett.Persze ez nem egy lugos kaja,csak a sok zöldséglevest között gondoltam elmegy.DE igazából még most fogok jobban belemélyedni,mert eddig sok időmet elvett a kert

Ja és a gombát amit addig nagyon szerettünk,teljesen kiiktattam.

2008. jún. 10. 15:18
Nekem se jön be
2008. jún. 8. 11:00
Végülis azért kértem Gyopárkát, hogy irjon pár ételt, amit esznek,mert gondolom nem mindenben követik a Lúgosító ételreceptem c. füzetet, és szeretném tudni, hogy mi az az étel, amit nem abból főz, és azt hogy készíti el:)
2008. jún. 8. 10:59
Amiről irsz lugosító füzet néven az megegyezik a Lugosító ételreceptek c. füzettel? mert az nekem csak 41 oldalas, Te 70 oldalasról irsz, vagy azt bővítették ki?
2008. jún. 8. 10:54
Nem jön be a webcast:(
2008. jún. 6. 22:50
DR Young most tartott előadást Budapesten a múlt héten , ő kiló számra eszi a mandulát , mert megmérte előtte és utána a nyál ph ja savasról lúgossá válik. Képzeljétek ő 4 kanál port tesz 1 literbe, bíja. Csak a lúgo szervezet bír ekkora dózist, másnál erős méregtelenítési tüneteket okozhat. Az étkezés re én most délben vega étterembe járok, de a Krisnások étele is nagyon jó, mert hasonló. Ahol van ilyen étterem érdemes megnézni a menüjüket.Van ahol házhoz szállítás is van Debrecenben lesz.:-)
2008. jún. 6. 13:45

Mégis milyen a heti étrended? Reggeli ebéd vacsora, és közben?

Irhatnál valami biztatót:)

2008. jún. 6. 11:06

2 napja volt pár percre Young az Aktivban meg Zoltán Erika és Katona Klári akik szintén lugosítanak.

A könyv nagyon mély benyomást tett rám,egész annyira hogy azóta az embereken is szinte látom a bajokat és az jár a fejemben hogy AtyaUrIsten azt sem tudja mi van vele,panaszkodik,próbál ezt-azt és én tudom hogy nem fog segíteni.Sajnálom,de ha megemlítem,nem vevők rá,persze igazából akkor lehet ezt megérteni ha valaki elolvassa a könyvet.Az is segített hogy ne kívánjunk dolgokat szerintem.

20. gyopárka (válaszként erre: 19. - 4b6a2525df)
2008. jún. 6. 10:53
ezzel mi is így vagyunk,igyekszünk minél jobban kiiktatni a savasító dolgokat.Nekem is az a táblázat az irányadó,meg a könyvben olvasottak.Én már mindent Yuoung szemüvegén keresztül nézek.Az étrend nagyon jó,nagyon könnyen ráálltunk,pedig mi aztán mindent élvezettel ettünk, nem is hittem volna hogy ilyen könnyen átállunk.A szervezet valahol érzi hogy ez jó neki,talán ezért könnyű.Azért nem vagyok drasztikus,mondtam a családnak ha valamit nagyon-nagyon megkivánnak szóljanak és megcsinálom.Még nem nyavalygott senki.
19. 4b6a2525df (válaszként erre: 18. - Gyopárka)
2008. jún. 6. 10:17

Deeeeeeeeee!!!!

Csak nem kizárólag attól, hogy itta a zöld löttyöt, hanem változtatott evési szokást, sőt ő mostmár kizárólag a zöld köny alapján(lugosító ételek) eszik, azaz annak a hátuljába ha megnézed a legrosszabb savasító dolgokat, meg a rosszabb savasítókat, az ő nem eszi!!!!

18. gyopárka (válaszként erre: 17. - 4b6a2525df)
2008. jún. 6. 09:19
MI kb.2 hónapja próbáljuk a Young féle étrendet követni.Nem 100%-osan, de nagyon sok mindenen változtattunk.Mindketten kb.8 kilót fogytunk.A termékeit még nem használjuk.KIderült hogy az egyik szomszédom karácsony óta fogyasztja a zöldport és a pH cseppet.Azt mondta 14 kilót fogyott.Persze ők is változtattak valamennyire az étrenden.A könyvet amit ajánlottál /lugosító ételreceptek/ megvettem, sokat segít,vannak benne jó dolgok.Azóta már a szomszédomnak is kellett,sőt még egy ismerősömnek.Nagyon köszönöm hogy felhívtad rá a figyelmet.Én is ugy tudtam hogy Povkrivcsák ettől fogyott. És mégsem?
2008. jún. 5. 15:46

Ma láttam a tv-ben, hogy az InnerLight (igy nem mondták ki) háziasszonya, arca vagy nem tom milye lesz a Povkrivcsák Móni.

Az akarják bebeszélni az embereknek, hogy Ettől fogyott le és tartotta is meg a súlyát.

Ez nem igaz.

Van az InnerLightnak egy fogyasztó programja, attól le lehet fogyni az biztos (bár én még nem ugrottam neki, de a hozzávalókat beszereztem), de láttam olyanokat, akik gyönyörűen lefogytak, és azt nem vonom kétségbe, hogy ennek fogysztásával, na meg a fogyis étrendjükkel, meg lehet tartani a súlyt.

Szóval nagyon jó az InnerLight, hisz én is másfél éve fogysztom, de nem a sugallt fogyásra:(

16. gyopárka (válaszként erre: 15. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 4. 10:05
Köszi az infót,a könyvet amit ajánlottál megnézem,mert mindenképpen jó ha több recepttipp közül választhatok.Nekem a férjem több mint 10 éve bechterewes ami komoly betegség és szeretném ha megállna ez a folyamat nála,talán még javulhatna is az állapota.Nekem is vannak bajaim,tehát a súlyfelesleg leaadása mellett gyógyulni is szeretnénk.
15. 4b6a2525df (válaszként erre: 14. - Gyopárka)
2008. ápr. 4. 08:19

Igen, helyre tudja állítani, de annyira nem fogyaszt. Ezt a lugosító ételreceptek c, könyvecskét azért merem ajánlani, mert az a hölgy irta (miután végig is csinálta) aki ezt a terméket behozta Magarországra.

De most a férjem megtalálta azt a könyvet is:)

Csak az az igazság, hogy nekem több dvd-m is van Dr.Yungtól és mostanábn nem nagyon foglalkoztam ezzel a témával, mert jó a pH-m

14. gyopárka (válaszként erre: 13. - 4b6a2525df)
2008. ápr. 4. 08:14
Én más könyvre gondoltam.Nekem dr.Robert O.YOung "pH csoda" c.könyve van meg.Sőt már a fiaimnak is vettünk egy példányt,de még egyet fogunk venni hogy mindkettőjüknek legyen meg külön-külön.Ebben először leírja a tudományos eredményeket,az uj biológia elméletet,utána pontosan leírja a programot amivel helyrelehet állitani a szervezet,a vér ph-ját.Javasol kiegészítő termékeket,külön rész foglalkozik az étrend összeállításával,a felesége receptjeivel.Mi a férjemmel a könyv szerint kezdtük el csinálni ami azt jelenti hogy elkezdtük szedni az omega3-at,nincs még viztisztitónk,igy a boltban kapható Füredi9 ph-s lúgos vizet isszuk,vagy a Mátrából származó oxigénnel dúsított vizet kb.3 litert naponta,ésmegváltoztattuk a reggelit.1 szelet saját sütésű rozskenyér,saláta,kiiktattuk a cukrot.Én már 4 kilót fogytam.A férjem még nem mérte magát.De mindketten határozottan jobban érezzük magunkat /elég sok nyavalyánk volt/A könyveknek utána nézek amit írtál,ezekről még nem hallottam.Önmagában a termék szedése is helyre tudja állítani a ph-t?
2008. ápr. 4. 07:22

Na mostmár tényleg utoljára bocs:)

Kevertem a két könyvet.

Mostanában csak a fogyókúrára fókuszálok és az InnerLightnek van egy: Új Biológia, egészség új nézőpontból: Lugosító ételredeptek c. kiadványa amelyet Micsinyei Judit állított össze az Ő fantasztikus fogyásáról

2008. ápr. 3. 21:43

Bocs:) Most olvastam egy kicsit lejjebb. A fogyókúrás k9nyvecskéről van szó?

Elolvastam még az ősszel, be is szereztem elég sok "kiegészítőt) amit a könyv javasol a fogyókúrához, végül nem kezdtem bele, mert már közel volt a karácsony, utánna meg megfeledkeztem róla és egy másik kúrába kezdtem bele, de szerintem úgy május közepén elkezdem.

11. 4b6a2525df (válaszként erre: 9. - Gyopárka)
2008. ápr. 3. 21:40

Én csak simán iszom. Van ph mérő papírom és nyálból és vizeletből meg szoktam mérni, amikor "kileng" akkor elkezdem inni, és amikor "elég" érzésem van akkor szintém mérek és tényleg elég:)

Egyébként amikor kezdtem, akkor 3 hónapon át, napi 3 litert ittam (néha csak 2 l ment le) mire normális lett a ph-m. Azóta jobban odafigyelek az étkezésre is, így nem kell sűrün innom.

Nem csinálom a könyv szerinti programot, mert nem is tudom, hogy milyen könyvről van szó.

10. gyopárka (válaszként erre: 6. - Marica615)
2008. ápr. 3. 11:14
Ugy csináljátok a programot ahogy a könyvben le van írva,vagy csak a terméket használjátok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook