Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Peteéréskor émelygés? Terhes nem lehetek! fórum

Peteéréskor émelygés? Terhes nem lehetek! (tudásbázis kérdés)


8. 35e7baa159 (válaszként erre: 7. - HDiana90)
2022. okt. 2. 12:27
Nekem sosem volt ilyen panaszom , csak most. Hát meglátjuk.
2022. okt. 2. 09:19
Első szülésem után kb fél évig émelyegtem peteérés körül 1-2 napig szóval simán lehet attól.
6. 35e7baa159 (válaszként erre: 5. - Szavitri)
2022. okt. 2. 00:16
Igen, erről olvastam. Mondjuk ez azért nekem nem vér volt, de azért legalább tudok én is mihez viszonyítani az elkövetkező napokban 😜....
5. Szavitri (válaszként erre: 4. - 35e7baa159)
2022. okt. 1. 20:55

Mivel pont félidőben volt, szerintem biztosan az lesz :) Anno a nődoki azt mondta, hogy van olyan nő, akinek minden hónapban jelzi egy kis vérrel a szervezete, hogy ovuláció van. Még nevetett is, hogy ez milyen jó, mert igy tudják, hogy mikorra kell a babatervezést időziteni :)

szép estét :)

4. 35e7baa159 (válaszként erre: 3. - Szavitri)
2022. okt. 1. 20:50

Szia.

Köszönöm a kedves válaszod 🙂.

Már jól vagyok amúgy, azt leszámítva hogy teleettem magam sütivel mert hát ugye a nők mikor menstruálnak vagy peteérés van akkor édességet édességgel. Vagyis én 😄. Bár nem lenne szabad , de ma bűnöztem picit.

Amúgy aztán jobban megnézve kicsit ilyen halvány barnás-rózsaszínes volt az a cucc és én is olvastam, hogy simán lehet a peteérés jele. Hát remélem, hogy végre az.

Még egyszer köszönöm a kedves és segítőkész válaszod 🙂!!

3. Szavitri (válaszként erre: 1. - 35e7baa159)
2022. okt. 1. 19:25

Szia :)


A halvány rózsaszines ragacsos cucc valószinüleg a középidős vérzés, ami ovulációkor tud jelentkezni. Ez rövid ideig tartó nagyon kevés vérzés vagy halvány rózsaszin nyákos folyásszerü. Anno nekem is volt és a nőgyógyászom mondta, hogy no para, szinte minden nővel előfordul életében legalább egyszer...

Az émelygést nem kötném a peteéréshez, inkább idegesség?

De mindenki szervezete más, lehet, hogy ez a kis émelygés nálad a peteérés mellékterméke :)

2022. okt. 1. 18:56
Talán elmúlt. Lehet csak ideges vagyok kicsit. az mindig a gyomromra megy.
2022. okt. 1. 16:00

Ma vagyok a 16.ciklusnapon, és most pénteken nézett doki ultrahangon, ahol a méhnyalkahàrtyàm 6.4mm volt.

Ovu tesztelek és most délutáni vizeletből a kevésbé érzékeny teszt is elég erős lett, de mivel az LH az esti órákban termelődik főképp, így szerintem este erősebb lesz. De kb két órája elkezdtem émelyegni pont úgy, mint mikor terhes voltam. De nyilván terhes nem lehetek. Volt az előbb valami halvány rózsaszín ragacsos cucc a wc papíron mikor mosdóban voltam, az is fura, mert ilyet sem tapasztaltam még.

Lehet ma lesz peteérésem és ezért émelygek?

Légyszi normálisan próbáljátok meg válaszolni! Tudom, hogy nem láttok belém, de más is lehetett így, ezért kérdezlek titeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook