Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Peritol szirup használói fórum

Peritol szirup használói (beszélgetős fórum)


6. Andibaba36 (válaszként erre: 1. - Wencus)
2011. máj. 10. 23:00
Szia!Az én legnagyobb lányom szedte/már 16.éves/,a doktornőnk mániája volt,hogy ha nem hízott előírásszerűen a gyerek,felírta.Semmit nem használt,a gyerek ideges,hiperaktív volt tőle,de enni akkor sem evett..A mai napig rossz evő.Én a második gyereknek már nem adtam.A doki úgy tudta,hogy szedi,de mivel nem hízott a nagykönyvben megírtak szerint,azt mondta,hagyjam akkor,ők ilyenek..Na erről ennyit.Én úgy gondolom,hogy nem kell ilyen szarságokkal kísérletezni,rongálni a gyereket.Annyit úgyis eszik,amennyire szüksége van.
2010. febr. 16. 20:18
Lécci, lécci....:-)
2010. febr. 16. 20:11

Sziasztok!

Látom elég régen volt ez kérdés, nekem ismét ez lenne a kérdésem nem veszélyes-e, hiszen egy hisztamin és szerotonin gátló szerről van szó...Én egyenlőre nem mertem beadni a Kisfiamnak...

Kérlek írjon, aki tud valamit róla!

3. 4d9f8affae (válaszként erre: 2. - LoLiNa)
2008. jan. 20. 20:18
Pedíg nagyon jó az én 9 éves gyerekem 1 éves kórába kapta és 5 éves korába hagytuk abba utána béres csepp
2008. jan. 13. 05:12
nem veszélyes, fiam is ette, de jóformán semmit se ért! tán az első 2 nap jobban evett, de utána mintha rosszabb lett volna... felesleges, én azt mondom :/
2008. jan. 12. 20:00

Sziasztok!


Tudna valaki segíteni, roszétvágyú a kisfiam. Tej, tojás, szója, mogyoró allergiás. 20 hónapos 8,70 dkg 77 cm, 12 foga van de még nem rág az ételek tőbbségét turmixolni kell. Mindenféle vitamint: vas, szupradin, flavon-kid lekvár,vitacolán szirup, cebionn csepp, hasnyálmirígy rásegítő gyogyszert szedtünk. A dokinéni most peritolt írt, úgy tudom az a kisagyat stimulálja, ez nem veszéjes? Kérlek ha bárki tud valamit erről a témáról, vagy van tapasztalata írjon. Köszönöm: eggy aggódó anyuka!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook