Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szedtetek már peritol tablettát? Milyen változást észleltetek? fórum

Szedtetek már peritol tablettát? Milyen változást észleltetek? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 28. 17:57
Étvágyjavítónak kiváló, csak este kell bevenni. Szirup formájában is létezik, kisgyermekeknek is adható.
2013. jan. 26. 12:41

Nekem mondtak 1 olyat,hogy ez a tabletta kompenzálná azt a mellékhatást,amit egy másik gyógyszer váltott ki,amit egy időben muszáj volt szednem.De hálistennek meg tudtam szabadulni attól,kaptam helyette mást,az egy hangulatjavító antidepresszáns volt,ami a szexuális vágyat lőtte ki teljesen és teljesen eltompítja az ember érzékeit.Igazából ezért tettem fel a kérdést,de hálistennek már nem aktuális:)

de azért meglepett,mert olvasgattam itt neten a peritolról,sok mindent írnak róla,de ezt még nem hallottam,holott orvos mondta:D

2013. jan. 16. 20:08

Október óta szedem, 1 hétben elaludtam bárhol bármikor, utána már nem. 16kg-ot szedtem fel ez idő alatt napi 3db-ot vettem be... Most kezdem vissza venni az adagot teljesen nulláig, kellett az a 16 kg mert 56 voltam. Remélem nem fogok visszafogyni.

Valakinek ilyen tapasztalat? 26F

2012. aug. 26. 10:46

Allergiára,csalánkiütésre,migrénes fejfájásra is jó.

Vezetni nem lehet a szedése alatt.

4. Miss Angel (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2012. aug. 26. 10:08
Na ez már nem tetszik:)
2012. aug. 26. 10:07

Sziasztok.

Azért írtam ki ezt a topicot,mert a minap az orvosom érdekes dolgot mondott erröl a tabiról.

Tudom hogy igazából ez étvágyfokozó,de milyen hatásai vannak még és mire szedtétek?mert én más céllal szedném..../ha/

kíváncsian várom a válaszokat...

2012. aug. 26. 10:06
Első időben aluszékonyságot.
2012. aug. 26. 10:06
Szedtetek már peritol tablettát? Milyen változást észleltetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook