Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pelus-tippet szeretnék kérni! :) fórum

Pelus-tippet szeretnék kérni! :) (beszélgetős fórum)


7. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - 8e8c2f0ee9)
2009. aug. 10. 18:46

Eddig nem sokan jöttek... :( De talán majd a vacsi-fürdés-alvás hármasa után! :)

Pelust mindig úgy veszek, hogy a ráírt kilóhatárok közül az alsónál legyen, vagy még alatta 1-2 kilóval... A tapasztalat miatt teszem, mert mikor 4,5 kiló volt a manóm, a 3-6 kilós pelusba nem fért bele a műremek... :)

De köszi a tippet!

6. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 1. - Sylvia81)
2009. aug. 10. 16:28
Szia! Mi a Liberonak az up and Go-ját használjuk. Elég nehézkesen mozog, pedig csak 11 kg, és az 16 kg-ig van, ha jól emlékszem. Esetleg ha egy számmal nagyobbat veszel, lehet, hogy nem folyik ki a pisi, viszont könnyebben jön fel-le. De mi még nem tartunk a leszokásnál, majd jönnek, akik tapasztaltabbak tőlem :)
2009. aug. 10. 15:42
Nos, elkészülődünk, aztán irány a játszótér. De este még jövök, addig nagy szeretettel várom mindenkitől az éptő jellegű ötleteket! Előre is köszönöm!
2009. aug. 10. 15:06
A kisbugyis megoldás nem igazán jó, mert padlószőnyeges az albérletünk... :( Pedig tényleg ez lenne a legjobb...
2009. aug. 10. 14:47
most nézem hgoy 22 hónapos a én kisebbik lányom is ennyi idős volt mikor leszokott bár ő teljesen magától, én még nem is akartam leszoktatni de ő közölte hgoy nem kell neki a pelus, nagoyn nagy szerencsém volt vele
2009. aug. 10. 14:45

szia a dm márkás pelusok is nagoyn jók meg a liberónak és apempersenk is van bugyipelenkája.


de az se lenne baj ha kisbugyit adnál rá, igaz hgoy többet kell takarítani ha befolyik véletlenül de a kisbugyis megoldás legaéább nem zavarja össze


mennyi idős a lányod?

2009. aug. 10. 14:42

Sziasztok!

Olyan pelust keresek a 13kilós lányomra, ami bugyi formájú, tehát nem tépőzáras. De olyan fajta kéne, amit könnyen lehet fel- és lehúzni, tehát nem kell minden alkalommal eltépni oldalt és a kukába dobni. Most kezdjük a WCbe pisilést (bilire nem akar ülni, vettünk neki ülőkét), de sajna még csak poénnak veszi a dolgot. Ha szól, elviszem pisilni, de általában semmit nem produkál. Viszont mivel közel óránként (ha nem sűrűbben) játsszuk ezt el, nem akarok olyan sűrűn cserélni neki, viszont tépőzárazni nem igazán tudom, ha áll. Légyszi, segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook