Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pelus éjszakára fórum

Pelus éjszakára (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 24. 15:27
Nálunk a nagyobb lányommal volt ilyen probléma,nálunk az ébresztés jött be.Először 11 és 4 órakor,majd lassan átálltunk az egyszeri ébresztésre.Jól bevállt,bár kis kellemetlenség,de pár nap alatt annyira megszokta,hogy szinte fel se ébredt rendesen,kivittem pisilni,vissza,és már aludt is.Késő délután kínálgattam inkább innivalóval,így estére nem volt olyan szomjas,nem volt annyi éjszakai pisi.
2009. nov. 24. 15:26

Szia!

Az én fiam augusztus óta már nem pelusos, éjszakára sem.

Éjjel általában egy pisi volt a pelusban, így levettük róla.

Megbeszéltük, hogy ha kell pisilni felkel és pisil vagy szól. Bekészítettem neki a bilit éjszakára és egy kis lámpa éget, ilyen éjjeli fény. Kb 2 hétig még be-be pisilt, párszor, de nagyon szépen letette.

Ráerőltetni viszont nem szabad.

4. e7d58500d8 (válaszként erre: 2. - 5e76004fb5)
2009. nov. 24. 15:25

Ez így van!

Nekem 2,5 évesen lett szobatiszta nappalra, és majdem 5 éves amikor egyszer csak éjszakára is az lett.

3. Bucika06 (válaszként erre: 2. - 5e76004fb5)
2009. nov. 24. 15:24
A védőnönk azt mondja,hogy 4 éves korára kell az ágytisztaságot elérni. De nagyon sok velünk egykorú gyerek a környezetünkben már rég nem használ pelust éjszakára. Arról nem beszélve hogy az én fiamra alig kapok már pelenkát,mert elég széles a dereka és nem is soványka.
2009. nov. 24. 15:21

Én nem siettetném!

Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy ha 5 éves korában is probléma lesz, akkor aggódjak:)))

2009. nov. 24. 15:19
Az én fiam 3 éves lesz decemberben. 1,5 éves kora óta szobatiszta,de éjszakára még mindig használunk pelust. Próbáltam már levenni róla éjszakára,de reggelre csupa pisi volt. A pelus is mindig tele van reggelre. Jó lenne már elhagynunk az éjszakai pelust,ezért ha jó ötleteket tudnátok mondani,hogy tudnám mielőbb leszoktatni az éjszakai pelusról azt megköszönném.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook