Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Huggies pelus, mennyire megbízható? (éjszakára gondolok) fórum

Huggies pelus, mennyire megbízható? (éjszakára gondolok) (tudásbázis kérdés)


11. Anuk76
2010. nov. 4. 20:11

A nyáron akcóban Tescoban vásárolt extra giga pakkos nem volt jó. Reggelre átázott még a body is :( Néztem a gyártási számot elég régi volt, csak átcsomizták azt jólvan...

Egyébként amit DM-Rossmannban vettem az jó volt.

Most liberóban nyomjuk éjszakára :)a biztonság kedvéért.


Pampers teljesen mindegy milyen féle fajta mindig rongyá ázik benne a leány 2 óra után...soha többet!

2010. nov. 4. 16:51
A Huggies pelus nálunk sem vált be. Pedig majdnem 3 csomaggal van belőle. Így muszáj lesz elhasználni. Éjszakára Liberot használunk. De jó a zöld csomagos Pampers is.
2010. ápr. 16. 16:36
Nekem sem vált be. Ez volt az egyetlen, amiből mindig minden kifolyt. Így maradt a Libero.
8. violamama (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2010. ápr. 16. 16:20
Mekkora a babád? Azaz mekkora pelus kell neki?
2010. ápr. 16. 16:19
Nálunk pont fordítva van. Mindenfélét kipórbáltam már olcsó, dága, márkás no name, de a huggies vált be a legjobban, semmi nem folyt még ki belőle, de mivel általában húzós az ára egy ideje dm-est is használok, az is jó de én ljsazkára tuti nem adok rá mást. Kinek mi válik be.
2010. ápr. 16. 09:32
Én végig mentem minden pelenkán, mert minden éjjel kelnem kellett pelenkát cserélni. Megmondom őszintén, hogy nekem a T..cos és a Ross...n-os pelus vált be. Most már csak a T..cos-t használom.
2010. ápr. 16. 09:30
Nekünk sem vált be,még nappal sem volt túl jó.
2010. ápr. 16. 09:25
Nekem ez a pelus nagyon nem vált be. Még kicsinek sem.... Éjjelre én Libero-t haszáltam,főleg amikor már nagyobbacska volt.
3. Ekka
2010. ápr. 15. 14:29

Nálunk vannak ezzel a pelussal balesetek.

Éjszakára mi a DM v. a Rossmann sajátterméket szoktuk használni, de valamiért egyik sem volt, így vettem Huggies pelust.

Nem jött be.. fogom is a fejem, mert egy vagyon volt.

Pedig mikor a lányom kicsi volt, annyira szerettem, soha semmi nem folyt ki belőle..

2010. ápr. 15. 14:26

Igazából régebben ezt használtuk,-nagyon bevállt- de aztán válltottunk.


Most viszont már nem tudom milyen pelust vegyek.

Kislányomnak már csak éjszakára kell pelenka, de szinte mindegyikből kifolyik a cucc..

Most ezt láttam akciósan, kipróbálnám újra, megvenném, ha megérné.

2010. ápr. 15. 14:25
Huggies pelus, mennyire megbízható? (éjszakára gondolok)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook