Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi várandós anyukák ide fórum

Pécsi várandós anyukák ide (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 19. 13:22

Kedves K_Roni!

köszi a kérdést, természetesen én is élvezem, bár a hányásokat már kevésbé tolerálom, már nagyon kezd elegem lenni belőle, de ettől eltekintve imádom...Budai vám, jah hát van-e háziorvosod?

ha van tőlle kérdezd meg hova jelentkezhetnél be nőgyogyászhoz, én az sztk-ba járok, de neked a lánc utcai közelebb bár a sok átalakítás után fogalmam sincs van-e ott nőgyogyászat, egyébként szivesen a gyermekre, ha gondolod arra az 1-2órára, ez a szakmám is...csecsemő és kisgyermekgondozó nevelő...

Na de itt választhatsz kórházat és csak akkor kell fizetned ha magánorvosnál szülsz, én nem fogadtam orvost azt a pénzt Kiscsillagra költöm inkább, de ezt mindenki szive joga eldönteni...

Akiket Dolcissima ajánlott én nem ismerem, d majd ezekre a kérdéseidre ő biztosan fog külön is válaszolni...

13. K_Roni
2009. márc. 19. 11:34

Sziasztok! Bocs, hogy csak most írok, de a fiam minden percemet leköti :-)

Köszönök mindent, amit ajánlotok, mert én senkit se ismerek itt, még nőgyógyászom sincs itt. Hol lehet ezeket a dokikat megtalálni, elérni? Fiamat Pesten szültem (lassan 1 éve... - hogy szalad az idő!). Valószínűleg magánorvost kell majd válasszak, és olyat, aki délután öt körül is tud fogadni, mert férjem csak akkor ér rá, nincs más akire bízzam Lenit, ha dokihoz megyek.

Kórházválasztáshoz kapcsolódóan: itt nem úgy van, hogy ide vagy oda tartozal és kész, oda kell menni vagy ha a másikba akarsz menni, akkor fizess? (Egyébként a Budai Vámhoz közel lakunk.) Pesten így volt. Én a Szent Jánosban szültem, oda tartoztam. Szerencsére nagyon jó kórház, a szülészet és csecsemőosztály majdhogynem tökéletesnek mondható. Én legalábbis meg voltam elégedve.


Hogy bírjátok a terhességet? Hogy vannak a pocaklakók? Én nagyon élveztem a 9 hónapot. :-)

2009. márc. 19. 10:20

Sziasztok!

Én is pécsi vagyok, mi még csak most állunk neki a babaprojectnek, én is örülnék minden tanácsnak,doki és kórházválasztás terén is. A jelenlegi dokim nem vállal szülést. Persze először a babát kéne összehozni :)

2009. márc. 18. 16:31

Sziasztok!

Szia Roni!


Sok sikert a babához!

Pécsett én a Szülészeti Klinikára járok, és szívesen ajánlom a saját dokimat, de van még 3 akit szintén merek ajánlani. Dr. Mánfai, Dr. Várnagy, Dr. Veszprémi, Dr. Vizer. Őket ismerem, de másokra is mondják, hogy jók. Nekik van magán rendelőjük is, bár Várnagy doktornak nem biztos. Ha érdekel rákérdezhetek.


Szindy remélem jól vagytok!:-)

2009. márc. 16. 17:21

Szia K.Roni...

elöször is sok sikert a projecthez.

Nos én voltam gyakorlaton a megyei kórházba ott az alternatív szüléshez nincs lehetőséged, fekve kell szülnöd, ezért mentem én a klinikára sajnos arrol nincs infom hogy ott ez e kötelező póz?! de ott dolgozik egy ismerösöm tölle majd megkérdezem.

Magán orvost szeretnél? mert akkor a klinikáról megkérdezem ki a legjobb szivesen...de a megyeiböl nem tudok segíteni sajnos!

van nőgyogyászod? hova jársz?

és merre laksz itt pécsen belül?

2009. márc. 16. 16:30
Sziasztok! Bár én nem vagyok várandós, de azért bekopogtatok hozzátok. Fél éve költüztünk ide Pécsre, már van egy kisfiam, de testvérkét szeretnénk neki. Úgy tervezzük nyáron indítjuk be a projektet. :-) Szóval segítséget, tanácsot szeretnék kérni, hogy tudtok-e dokit ajánlani, milyenek itt a kórházi körülmények, ellátást stb. Minden érdekel!
8. dolcissima (válaszként erre: 7. - 116212323c)
2009. márc. 12. 13:31
Szia! Ti is vigyázzatok magatokra! Sajnálom, hogy ilyen rosszul van a mamád. Össze is rázkódtam, mert imádom a mamámat és sokat gondolok rá, hogy megérhesse a dédunokáját tőlem is. Sok erőt kívánok neked! Majd akkor még úgyis beszélünk, és a torna részemről ok, én biztosan megyek mihelyt lehet! Már nagyon hiányzik a mozgás, teljesen eltespedtem....
2009. márc. 11. 20:37

Szia Igen beszéltünk is, akkor már 3an vagyunk az tök jó!!!

persze én is örülnék ha együt mehetnénk tornára, akartam is kérdezni, egyébként hogy vagy?

én most nem leszek egy darabig mert a Mamám haldoklik és apuval aki holnap jön haza angliábol szoval holnap megyünk a mamához...

nem tudom meddig nem leszek, de biztos összefutunk utánna, addig nagyon vigyázz magatokra!

pusy

6. dolcissima (válaszként erre: 5. - 116212323c)
2009. márc. 11. 16:51

Szia! Van Lina is az októberi fórumon!

Mihelyt lehet járni terhes tornára, én biztosan megyek, és mehetnénk együtt, én örülnék! 12. héttől lehet? 25.-én annyi mindent megakarok kérdezni a dokimtól, már írogatnom kell!

2009. márc. 10. 19:45

szia nem is leszünk

már én is alig nézem...

pedig ugy gondoltam jo lenne akár személyesen is tapsztalatokat cserélni vagy együtt járni terhes tornára stb...

2009. márc. 5. 16:22

Szia!


Megtaláltalak, hát itt is. :-)

Nem sokan vagyunk egyenlőre....

2009. febr. 28. 18:05
nincs senki pécsről?
2009. febr. 26. 20:31
nincs senki?:-(
2009. febr. 26. 20:12
szeretnék pécsi várandós anyukákkal beszélgetni, ismerkedni, én is pécsi vagyok és jelenleg 8hetes...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook