Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pécsi anyukák ha vagytok...babával fórum

Pécsi anyukák ha vagytok...babával (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 22. 21:48
Tényleg és hol tartotok a ház vagy lakás kereséssel?
22. 116212323c (válaszként erre: 21. - Aninarob)
2010. febr. 22. 21:47

ugyan semmi gond én sem tudok itt ülni a gép elött...van amikor Szelina alszik és nincs nagyobb teendöm a háztartásban akkor itt tudok lenni, meg leginkább ilyenkor este...

igen de ne aggodj ezen, mi a nagyobbik öcsémmel mindig martuk egymást, most hogy anyuék elmentek angliába sokkal erősebb lett köztünk a kapocs és számithatunk egymásra!

21. aninarob (válaszként erre: 19. - 116212323c)
2010. febr. 22. 14:30
bocsi, de hétvégén apa is itthon van, ezért gyengébb a fórumon a teljesítményem.Mi mindeketten egykék vagyunk , és ezért is szeretnénk majd kistesót a gyerkőcnek, mert mi tudjuk milyen rossz is egyedül. Szeretnénk, ha esetleg mi már nem leszünk, akkor is legyen valaki közeli hozzátartozója Ádámnak, akire számíthat.Jobb esetben!:-)
2010. febr. 21. 21:41
hát nem tul sikeres ez a fórumom :D
2010. febr. 19. 22:05

nekem is két öcsém van, imádom öket mi is gyártó soron jöttünk egymás után :D de én ezt már nem merném bevállalni

a következő gyermeket 4-5év mulva tervezzük, nem szeretnénk két gyereket pelenkázni, és mivel egyedül vagyok két kicsivel nem tudom hogy birnám :D

még jó hogy a szakmám csecsemő és kisgyermekgondozó nevelő mi? elvileg egy bölcsibe lennék gondozónő :D ott nemcsak 2gyerek van :D

18. 2c2de63135 (válaszként erre: 15. - Aninarob)
2010. febr. 19. 17:40

:)))))))) azért itt megállunk, legalábbis én...

az első gyerkőcnél én is kétségbe voltam esve, teljesen más az első, ott tanul bele az ember az új helyzetekbe...a második meg nagyon jót tesz az elsőnek, főleg, hogy hamar jött, totál természetenek vette, hogy ő is a családhoz tartozik, semmi jele nem volt a féltékenységnek, mindig adott az ételéből a picinek stb(persze azért vannak ma veszekedések a játékokon, de ez tök egészséges dolgok, és lehet őket kezelni..)

az egyke nem túl jó megoldás, férjem az, sokat változott az "önzősége", de pl, ha ő terít, képes csak magának megteríteni és leül az asztalhoz....ezen tökre ki tudok akadni...

17. 116212323c (válaszként erre: 16. - Aninarob)
2010. febr. 19. 14:03

szia

nálunk nem volt hasfájás ugyanis ügyesen megelöztük!

Azért a régi öregek tudnak vmit! volt egy rosz napunk és esténk már akkor 4v.5napja nem volt kakija és fájt a hasa, nem birtam hivtam a védőnőt megkérdeztem az orvost is---anyuka ez normális!

szerintem meg nem....szóltam anyosomnak---adjak neki egy kis kamilla teát...kapta-jött a kaki, csillapitotta a gyomor és belek fájdalmát azóta semmi baj, ráadásul adtuk neki az infacolt is...

Pécsiek vagytok?

16. aninarob (válaszként erre: 10. - 116212323c)
2010. febr. 19. 12:59
Gratula a kislányodhoz.Nagyon aranyos.4 hónapos igaz? Akkor Ti már túl vagytok a hasfájós időszakon, vagy nem is volt az?Mi sajnos azok vagyunk!:-(
2010. febr. 19. 12:48

Sziasztok!

Greta5: én is gratulálok a sok gyerkőchöz.Mikor nekem még nem volt babám, azt mondtam mindenkinek, hogy majd ha esetleg úgy alakul akkor én szivesen beválalok 3 gyereket. Most, hogy van Ádám volt olyan is mikor azt mondtuk, hogy lehet hogy egyke marad.:-)Sok munka a gyerek és fáradtság, de egy mosolyuk kárpótol mindenért.Meg aztán milyen jó lesz ha öreg korunkra lesz aki ránknyitja az ajtót!Greta5 nem bízza a véletlenre, még 3 és a hét minden napján más gyermeke látogathatja majd.:-)

2010. febr. 18. 23:06

Az a baj itt nemcsak a gólyákon mulik :D

csodálatos lenne ha 3gyermekünk lehetne, mindketten ugyanis 3gyermekes családból vagyunk

jó lenne ha a hagyomány nem szakadna meg :D

2010. febr. 18. 23:04
jó éjt neked is!
12. 2c2de63135 (válaszként erre: 10. - 116212323c)
2010. febr. 18. 22:48

köszi, és ne aggódj a gólyák dolgoznak:)))

szerintem amúgy a 2.után a harmadik már nem olyan nehéz(max az elején), de mondjuk most a 4.től be vagyok kissé ijedve...igaz az ember mindig az ismeretlentől fél, nem?

na megyek aludni, holnap ismét leszek(elvileg!)jó éjt nektek!

11. 2c2de63135 (válaszként erre: 9. - Msaca)
2010. febr. 18. 22:37
őszintén? baromi nehéz...de néha minden fáradságot megér. csak sajnos nincs nagyon nagyzsülői segítség(bár most ne panaszkodjak másnak nulla van!), amúgy most már egész jól lennék lelkileg, ha nem jönne a 4.baba, mert most már előre parázok, hogy milyen fárasztó lesz a terhesség vége, az éjszakázások stb... de a 2 nagyobb már oviban, végre kertes házba fogunk költözni, így talán jobb lesz! Amúgy nagyon jó kis gyerkőceink vannak, szerintem nem panaszkodhatom, bár a középsőt azt "jól kifogtuk", kissé hiperaktív, iszonyat hisztis, így ő egymagában felém 3 gyerekkel (annyi türelem kell hozzá, de amúgy olyan édes, imádom! )
2010. febr. 18. 22:35

Sziasztok :D

jaj de örlök hogy ennyi pécsi anyuka van!

én is szeretnék gratulálni a 4gyermekhez, és kicsit irigyellek is, remélem azért nálunk is majd meglesz a 3...

Anina neked is gratulálok a kisfiadhoz!

ezekszerint ti még keresgéltek...és családit vagy téglát kerestek? milyen árban?

9. msaca (válaszként erre: 8. - 2c2de63135)
2010. febr. 18. 21:46
hallod, ti nem unatkoztok! gratula a népes családhoz! és lehet ezt szuflával bírni? én kettővel nem bírtam ma lépést tartani!
8. 2c2de63135 (válaszként erre: 7. - Aninarob)
2010. febr. 18. 21:44

szia! nálunk 3 baba van, a legnagyobb kislány 5éves lesz, majd egy fiú aki 3,5lesz és ismét egy kisfiú, aki most volt 1,5éves...és van egy 16hetes pocaklakónk...:)))

amúgy az első bébi inszeminációs, 6évet vártunk rá, az első kistesó direkt próbálkozás volt, és természetes úton elsőre összejött, a 3. és 4. pedig egyetlen "oda nem figyelt" alkalommal készült. hát 7évvel ezelőtt álmomban sem gondoltam volna, hogy valaha 4 gyerekünk lesz...még szokom a gondolatot:))) (még a harmadikat is csak szokom....

7. aninarob (válaszként erre: 6. - 2c2de63135)
2010. febr. 18. 11:35
hello,igazából még a pécsen belülit sem tudjuk, keresünk ezerrel :-) A megyeiben szültem, mert én arról jobbakat hallottam, és meg is voltam elégedve vele.Neked is nagyon aranyosak a gyerekeid, jó a nemek aránya. Legközelebb mi is kislányt szeretnénk. De az még odébb van.Nálatok mennyi van a két gyerkőc között?
6. 2c2de63135 (válaszként erre: 5. - Aninarob)
2010. febr. 17. 20:30
szia! és merre fogtok költözni pécsen belül, tudod már? messziről költöztök ide? nagyon aranyos a kisfiad! klinikán szültél?
5. aninarob (válaszként erre: 1. - 116212323c)
2010. febr. 17. 18:26
Sziasztok!Igaz én nem pécsi vagyok, de remélem nemsokára az leszek, mert tervezzük a költözést. Amúgy Pécsen szültem, heti rendszereséggel járok oda, szóval ha nem baj szivesen beszélgetnék veled, veletek...egyébként egy 2,5 hónapos kisfiú anyukája vagyok
2010. febr. 16. 15:41

köszi

azért nem szüntetem meg hátha jön ide is valaki aki hasonló cipőben jár

2010. febr. 15. 23:01
van már 2pécsi anyukás fórum is, csatlakozz oda! ott sokan vannak, írd be a keresőbe, hogy pécsi, és kihoz egy csomót, keresd meg, melyik "él" még (bocs fejből nem tudom a címüket)
2010. febr. 15. 22:47
Hát ugy látom nemigazán vannak Pécsről anyukák a hoxán....:(
2010. febr. 15. 12:30
Sziasztok, szeretnék Pécsen élő fital anyukákkal megismerkedni...4hónapos a kislányom, szinte nem ismerek senkit itt uránvárosba és rohadtul unalmas igy...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook